Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Аз си мисля за към 19ч, но вие кажете по кое време ви е удобно. А ако някой е ходил скоро към Алба да каже как стоят там нещата (има ли промени за тютюнопушенето, че моичкия не мога го навия дето не се пуши :lol2: ) . Аз искам да си ви видя, а къде и в колко, за мен е без значение :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах, в закона е описано, че не може да се пуши в заведения, в които няма самостоятелно обособено помещение за непушачи. А такова в Алба има. Има един цял етаж, на който не се пуши. Та по пътя на логиката би трябвало да се пуши в заведението. Давам пример с Крамер. Там се пуши, защото има две големи зали. Едната е за непушачи, а другата за пушачи. Но не пречи да се звънне и на Мони да се пита, че и да се резервира място.

Даре, ако искаш номера й, пиши на лично да ти го дам.

Иначе според мен 19 ч. е напълно нормално време за сядане на маса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, ето и последната "официална" информация за първото събиране за 2011 година:

 

Дата: 08.01.2011 г.

Място: старата Алба

Час: 18:00 (за да можем да се приберем по-навреме)

Присъствие: задължително

 

Не мисля, че има нужда да запазваме маса, но ако някой има желание, нека го направи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от Варна така че ако не забравя може да дойда да се запознаем. Като гледам коментарите за цигарите да разбирам ли че сядате на най-долния етаж за не-пушачи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако видите някой в Албата да пита за "Духовниците" това съм аз :D За да избегнем недоразумения моля някой от Дамите да се облече "подходящо" че да я позная ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвам ви на гости утре 14.01.11! Разбрах, че ще има японско парти та на първият рейс и съм при вас :P ! Много искам да видя всички ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам: На някой идва ли му на ум, има ли възможност някъде (заведение) да се организираме за първия епизод на корейския сериал по червената Диема на 07.02.2011, до колкото разбрах от 21 часа? Аз не мога да се сетя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно културно мероприятие, което не е свързано с бира (а може и да го свъжем, когато свърши срещата):

 

Дата: 10 февруари

Час: 17:00

Място: Регионална библиотека "Пенчо Славейков", Пленарна зала на Община Варна

За какво става дума:

"Мултимедийно пътешествие до страната на утринната свежест: разговор за Корея"

Среща-разговор с Аврам Агов и неговите книги за Корея - "Страната на утринната свежест" и "Самсунг или пътят на трите звезди"

 

Желаещи да ми правят компания ? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румене, ако обещаеш да ни държиш будни до края ........ :rolleyes: и не ти пречи да си в компанията на какички...ще се постарая да дойда.

Този път наистина ще опитам :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Креми преди малко ми се обади и ме помоли да пусна информацията в сайта. Току виж някой се заинтересувал. :)

 

Месец на далекоизточната кухня в Гранд хотел Димят:

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, варненци, да се видим събота на по бира? Знам, че е работен ден, но след работа искате ли да се видим, че се позабравихме? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за по бира, за след работа съм .......пас!

Няма как да се включа, но ако някой път ви хрумне друго мероприятие свиркайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...