Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Мисля, че и в подлеза преди Тракия правят табели ( поне такива за апартаменти знам със сигурност, че има)... Сехи тия дни ще се разходя до там и ще ти звънна, ако има нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че и в подлеза преди Тракия правят табели ( поне такива за апартаменти знам със сигурност, че има)... Сехи тия дни ще се разходя до там и ще ти звънна, ако има нещо ;)

 

Табелата вече е осигурена ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mен пък да, да, да, да, ДА! :lol:

Ох, таз седмица няма край! Толкова много работа и все една никаква... :huh:

Ади, до утре, че ако я полеем, може и да я преглътнем! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до утре, ама нито час, нито място има обявено. Що пак аз трябва да повдигам въпроса за мястото и часа?! А и още нещо, някой хора свършват работа към 5 и 30, моля да се избере разумен час, който да е удобен и на тях :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно днес бира няма да се пие.

Но пък не е лоша идеята на Мимето --> ей така от време на време да си се проверяваме, кой все още пие и какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в последния момент, за което съжалявам tongue.gif

 

 

Утре 12.12.2010 ще се ходи на кино от 12:40, което ще рече 12:00 среща в мола на автогарата.

Всеки който иска може да дойде да гледаме заедно и след това на по кафенце, биричка, да се видим за час - два

 

Филма е:

ХРОНИКИТЕ НА НАРНИЯ: ПЛАВАНЕТО НА "РАЗСЪМВАНЕ"

 

За сега сме аз, пиранката и Киро.

Вече почти всички знаете телефоните ни,

така че звънкайте на мен или на пиранката за да се намерим в мола,

ако ли не пред касите на киното в 12:20 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години варненци и околие!

 

Що ми се струва, че тука нещо много се кротна тая тема :lol2: К'во ще кажете да ви предизвикам на биричка в Алба на 8.01.2011 :yes: Ако има желаещи, свиркайте, че ми стана мъчно за вас :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години! Идеята ми допада, аз така или иначе ще съм там на 8ми, ако се организирате ще прескачам между масите и компаниите :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам! Някакви насоки за час и място? Алба? Искате ли новата Алба - на площадчето срещу едновремешния полски център? Не съм ходила там още.

 

Само да напомня, че вече са в сила новите разпоредби за тютюнопушенето - не е зле някой да провери мястото, където ще се ходи в този ред на мисли и за спокойствието на пушачите, че освен глобите за собственика до колкото разбрах ще има и глоби за лицата, които пушат...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за старата Абла, че някак не съм овладяла телепорта още. Но ако много настоявате за новата, убедена съм, че и без мен ще си изкарате хубаво.

Днес бях в Крамер, пушеше се вътре, така че ... А ако става въпрос за старата Алба, най-вероятно ще се пуши отпред на входа или най-много в зимната градина :lol:

Е как да не се радвам, че не пуша сега?!? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...