Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Хепи верно е много цивилизовано за викащи, спорещи и смеещи се до сълзи хора като нас :rolleyes: а и ако ще се събираме към колко? Лично аз след 19:30 предполагам ще мога да се домъкна, ако ще мога да дойда. (надявам се няма да съм труп след даскало и да отлетя към страната на сънищата още от 3ч. на обяд... днес бях на една бройка да не стана до утре XD)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

у най накрая... викам тея хора кво стана с тях...айде мятаме се :)

само нали... понапишете крайното решение с големи букви ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и още някой/и ще отидем към 17 и 30, така че, ако има и други, които се чудят какво да правят до 19 и 30, да идват там, ще чакаме заедно. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ще съм там към 17:30 и вероятно няма да стоя до късно, така че... идвайте по-рано :)

 

Емо, ти задължително трябва да си там още в 17:30 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде се намира това заведение?

 

Това е бившето "Саксо". На гърба на "Тера нова", в уличката по която се отива към Шишковата градинка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей в тази тема никой няма обноски. Варнам, благодарим ти, че ни уважи с присъствието си и за жеста който ни направи на последната сбирка. Доколкото си спомням каза, че до 1.10.2010 си в БГ така, че се чувствай поканена на следващата./надявам се да се държим по-нормално този път, макар да не виждам смисъл, ти каза че и така си ни харесала/.

А сега конкретно на въпроса кой има желание за среща тази седмица?

Все пак дават времето да се разваля... няма ли да закрием подобаващо сезона на градината в АЛБА? :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро вторник или сряда някъде из морската докато е топло. Аквариума, БМ на вълнолома, БМ до делфинариума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже искаме да видим отново Варнам, предлагам тя да каже кога ще й е удобно да се види с нас тази седмица и да я изпратим подобаващо. Иначе лично аз нямам изобщо никакви претенции кога да бъде, стига да е делничен ден. Като място, предпочитам Алба, но няма да откажа и друго място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И понеже нямаше други предложения :P

Утре, четвъртък, 30 септември ще ви чакаме в Алба към 18 ч.

Позволено е да се подранява, както и да се закъснява. До утре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕХООООООООООООО... някой от Варна ще пътува ли за София четвъртък вечер или ще сме само тези, които се разбрахме на предпоследната сбирка (Аз, Ив, Памчи, Ирина и Емо) . Казвайте , ако има други, защото във вторник ще купуваме билетите за влака и да можем да вземем всичките на куп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, и аз ще се домъкна до София, но най-вероятно в събота (ще направя нещастен опит да се освободя в петък, но са ми обещали, че няма да стане) :)

Няма да съм само аз от Черноморието, йей :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...