Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Това утре е многооо относително понятие... Мило, аз съм утре със сина ми. Ще дойдем, ще хапнем, ще се видим и рано рано ще си ходим с него вкъщи. Кажете къде и кога... Аз предпочитам Алба, но ако има други идеи ... може и на друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да сме някъде край морето?

В Алба не се диша...

 

Имам предложение за Атмосфер, заведението под Ролбата.

 

Само кажете час.

Може да се опитам да запазя маса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да си кажа.........мен не ме чакайте утре.

Пипнах нещо не знам от кого и къде .........но цял ден повръщам и стаята не спира да ми се върти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиранке дано бързо се оправиш. Чух, че има летен грип - явно наистина има. Ще ни липсваш.

Аз и Ирина утре към 6 и 30 ще сме във въпросното заведение... До 7 очакваме и всички останали, така че си оправяйте графиците :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиранке дано бързо се оправиш. Чух, че има летен грип - явно наистина има. Ще ни липсваш.

Аз и Ирина утре към 6 и 30 ще сме във въпросното заведение... До 7 очакваме и всички останали, така че си оправяйте графиците :D

 

и аз ще се домъкна към 19 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неразбралите :)

 

Последно Атмосфер след 18.30.

 

Известно е още, като Ролбата. Намира се в южната част на морската градина, преди Кубо.

Освен това имаме и телефони ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам дали ще дойда. Много ме мъчи жегата, пък и последния път хич не се зарадвах на изненадата. Колко ще е сладка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съобщя на тези, които не знаят и да напомня на тези които знаят.

 

Днес в 19, среща до Общината.

 

Имаме гости. Марчо е тук, както и Мая (тя вече не е ли от Варна? ;) )

Забравих да спомена и Пешето :)

Който закъснее, да звъни по телефоните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм си тук :lol:

Но едва ли ще ви се покажа днес :rolleyes:

Ако реша нещо друго в последния момент, ще звънна ... с редовното закъснение от 2 часа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помолиха ме да присъсствам, така че никой да не ми сяда на мястото. / С Вал ще ходим преди това до оръжеен магазин ---> имайте го в предвид /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале мила, котьо, да нямаме и въоръжена охрана на срещата.... 28558.gif Е, тогава значи сега щеше да е най-подходящо за гостуване от старшите... После да не разказват по тракията, че варненската група е "леко военизирана" и осигурява пълната безопасноста на своите гости?rolleyes.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не съжелявате после, че ми дадоха разрешително за автомат :lol:

 

p.s.: Ако закъснея много ще знаете че са ме отвлякли извънземните :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале мила, котьо, да нямаме и въоръжена охрана на срещата.... 28558.gif Е, тогава значи сега щеше да е най-подходящо за гостуване от старшите... После да не разказват по тракията, че варненската група е "леко военизирана" и осигурява пълната безопасноста на своите гости?rolleyes.gif

:lol2: :lol2: :lol2: Аз тогава и без оръжия се справих достатъчно добре с охраната на гостуващите/ като изключим един момент на колебание кого да пазя по-напред Рагнос или Румен, че и той е ценен не по-малко от Рагнос/.

 

Да питам кога ще се съберем тази седмица? Моля да ми пратите смс с инфо за дата, място и час като се разберете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два дена мисля да съм гостенка на Врана заедно с друг съфорумец на 27.08.2010г.-28.07.2010г. Ако има желаещи да се видим на по няколко бирчки и лаф много ще се радвам. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два дена мисля да съм гостенка на Врана заедно с друг съфорумец на 27.08.2010г.-28.07.2010г. Ако има желаещи да се видим на по няколко бирчки и лаф много ще се радвам. :beer:

 

Там съм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два дена мисля да съм гостенка на Врана заедно с друг съфорумец на 27.08.2010г.-28.07.2010г. Ако има желаещи да се видим на по няколко бирчки и лаф много ще се радвам. :beer:

Съкровище и аз ще направя всичко възможно да се домъкна........но ако не успея в патък..........събота поне за по кафенце ще съм на линия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...