Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Не знам това представлява ли интерес за някого, но все пак е във Варна и е свързано с Китай.

 

В програмата на фестивала Варненско Лято за днес с вход свободен е предвиден следния концерт:

 

20 юли, вторник 19:30 Градска художествена галерия

Музикална галерия Варна

Мариана Попова - пиано

Лини Гонг – сопран, Китай

В програмата: творби от Роберт Шуман, Габриел Форе, Клод Дебюси, Хуго Волф, Франсис Пуленк, Доминик Ардженто, Ленард Бърнстейн

 

Градската художествена галерия е зад цветята на градинката Севастопол. Едно време е била мъжка гимназия. Концертите там се провеждат в подпокривното пространство - едно от най-приятните места за концерти и изложби във Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) аз съм от Благоевград, но съм във Варна за няколко дни и ще ми е приятно да се срещна с някои от феновете на Азия оттам :rolleyes: ако има някой желаещ да пише (моля виии скучно ми е :( )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :) аз съм от Благоевград, но съм във Варна за няколко дни и ще ми е приятно да се срещна с някои от феновете на Азия оттам :rolleyes: ако има някой желаещ да пише (моля виии скучно ми е :( )

 

Нямаш проблем, само трябва да кажеш кога си свободна :)

Я най доббре влез в чата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, варненци!

В събота и неделя се очаква Шефско посещение в нашата провинция. :lol: Няма още твърди уговорки, но до момента най-вероятно Рагнос ще се срещне с нас в неделя по някое време в Алба. Часът ще се уточни малко по-късно, но ще е около 7-8 вечерта. Бъдете на щрек, защото промени в графиците са възможни във всяка една минута. И ако искате автограф от Негово Величество, ще трябва да се поддържате информирани. :D Неизвинени отсъствия ще се пишат, а отсъстващите ще бъдат строго наказани... :D За повече информация търсете справочници :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмммм, да взема и аз ли да прескоча то ще да е паметно събиране. Само сега да видим как да ме пуснат, че съм си превишила лимита на ходенетата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом шефа ще идва, аз бягам зад граница :P

И ся сериозно ... утре една Алба по някое време?

Щот петък вечерта си отивам в Сърбия за 2 седмици и ще се видим чак на бунгалата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охххх :no: човек да ви остави за няколко часа и объркахте организацията.

Сега по ред:

Първо аз какво разбрах...........гостито при мен се отлага утре в полза на изпращането на Пам. Демек ще се ходи на Алба.

Мен не ме чакайте физически ми е невъзможно да се появя........защото освен всички бакии дето се забъркаха около мен......колата е на ремонт :lol2: , къщата е напръскана с отрова. Няма къде де се приберем след евенуален запой в Алба.

Второ....за неделя.....ами ако не став въпрос за късен час може и да се появим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пам, мило момиче, къде ще ми бягаш, че да те пресрещна аз по пътя? ;)

 

За срещата - може да е в събота преди обяд, после и цялата нощ, цял ден през неделя, пък може и в понеделник на закуска. Друга работа, освен да се мотая из града, да посетя East Noise Attack и да се разходя до плажа, нямам. Пък момчетата с мен бързо ожадняват, не са като моя милост. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пам, мило момиче, къде ще ми бягаш, че да те пресрещна аз по пътя? ;)

 

За срещата - може да е в събота преди обяд, после и цялата нощ, цял ден през неделя, пък може и в понеделник на закуска. Друга работа, освен да се мотая из града, да посетя East Noise Attack и да се разходя до плажа, нямам. Пък момчетата с мен бързо ожадняват, не са като моя милост. ;)

 

Значи ще се разберем с тях хахахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом шефа ще идва, аз бягам зад граница :P

И ся сериозно ... утре една Алба по някое време?

Щот петък вечерта си отивам в Сърбия за 2 седмици и ще се видим чак на бунгалата :)

 

Ох добре, че си сънувах паролата тази нощ...откога искам да ми чуете гласа се прочетат простотийте :D

 

Пааамммммм не заминавайййй! Сърцето ме боли като се замисля за тези две седмици дето няма да те има колко бира в Алба ще вкисне ---> /освен, ако не определиш някой за твой достоен заместник. Ще ми се да бях първа резерва, но има далеч по-способни хора от мен, чиито имена няма да споменавам, че да не ме пребият довечера :lol: . Може и да си забравям паролата, но пък инстинкта ми за самосъхранение работи безотказно!/

Ще помоля някоя добра душа да ми прати смс с по-конкретно инфо за точния час на сбирката. Аз към 18 часа вече мога да седна, ако някой изяви същото нетърпение да звънка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пам, мило момиче, къде ще ми бягаш, че да те пресрещна аз по пътя? ;)

 

Шефе, аз за твое добро ще хвана в обратната посока, пък за по-сигурно - през граница ;)

Макар че ако отидеш на концерта, лакиран в черно, никого няма да възмутиш/впечатлиш. :P

 

За довечера аз преди 20 едва ли ще успея да се смъкна надолу.

Ако някой ще успее да се срещне с Ивето към 18 да свирка.

И като определим някаква приблизителна бройка на участниците може да звънна на Мони, за да ни запази места.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...