Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Сещате ли се за някое друго по-плажа ...което да не изкара истинската ми същност наяве...

Ааааа Пиранчи, ти казваш - аз предлагам  :28558:  За мен, както вече казах е все тая къде ще е  :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, Дарси!  Ред рок!

Извинете за оф топика, само ако имаше как да "кацна" във Варна, нищо че няма точно в това заведение.

Случва ми се веднъж на десет години да дойда до вас.

 Но миналото лято, решихме за "по-пряко" да минем през Варна за Поморие.

Изтрепахме се да се губим по пътя,  Търново, Шумен, Мадарски конник,

ако имахме навигация, щеше възмутено да слезе.

Та се видяхме в това прочуто "Ред рок". За мен, дълбоко закопана в Тракийската низина,

комбинацията : море, плаж, заведение, приятели, красота, добра музика и невероятна храна, е нирвана.

Онези миди със сметанов сос и коняк са уникални, ох... незабравими.

Много ви благодаря, на теб и Крем, за невероятното изживяване.

Весело прекарване, където и да сте, много усмивки от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bez4orap4o , не се притеснявай, ние се "надушваме" от далеко  :28558:  :28558:  :28558:    

 

speedy86 , душко ако се появиш до към 10-ти август, ще ти правя компания  :up:  :beer: 

 

naia , скоро пак, ама гледай тоя път да не бързаш, че купона да е на макс  :kissy: 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме резервация, но ако някой се притеснява, че няма да ни открие... може да ми прати лично е ще му дам телефона си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 15.06.2014г. / неделя/ от 16.00 часа на Пико мислим да пием кафе...една малка групичка /5-6 човека/...който няма какво да прави да се присъединява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 15.06.2014г. / неделя/ от 16.00 часа на Пико мислим да пием кафе...една малка групичка /5-6 човека/...който няма какво да прави да се присъединява.

Мдааа,защо трябваше да го видя на 30.06.2014г,голяма греда  :nunchako:.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се обадя и аз с подкана за форумна среща...

Датата е 2 март. Часът ще го измислим - вероятно между 6 - 7. За сега се коментира китайски ресторант Златния дракон, но ако се има и други желания, ще ги обсъдим. Понеже за резервация ми трябва ориентировъчна бройка, много моля желаещите да се присъединят да драснат някой ред

П.П. Златният дракон се намира на Сливница, долу горе срещу пожарната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да потвърдя срещата за утре остава...мястото е Златен дракон...намира се малко преди кръстовището на пожарната...ако идвате от Центъра .../бул. Сливница зад спиркат "Илия Димитров"/

иначе адреса се води ул. Петко Тодоров 68

 

часът 18.00...

 

Всеки е добре дошъл .. за сега сме около 8-10 човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Отдавна не сме обявявали сбирка за Варна.

Идеята е за тази събота 29.07.2017 г., към 19.30 някъде по плажа. :icon_sunny:

Който има желание да дойде, моля да пише, за да имаме ориентировъчна бройка, да направим резервация в някое заведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...