Jump to content

Форумни срещи във Варна


Recommended Posts

Идеята е такава.............да се съберем другата седмица някъде, кой за лафа и за спорта, кой да се уговорим, как ще пътуваме за София за пейнтбола или тези който ще ходат в Пловдив за деня на музеите.
Очаквам предложения за ден, час и място.............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На драго сърце, но не съм във България в момента. Иначе и трите предложения се чудесни! София, Пловдив и Варна! :)

 

Това е стара тема, Просто е прехвърлен само първия пост :)

Иначе сбирки си правим редовно, но следващата по-голяма, ще е сигурно по време на феста, тия дето няма да ходим ;)

Ще се радваме да се присъединиш към нас някой път :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте варненци! Преди малко Уни_Кат е видяла на центъра пред Тропса група японци, предимно дами, облечени в Юкита. Взела е координатите на организатора на групата, който й е обещал до неделя да се обади и да се видим поне за час. Аз съм на линия за среща с тях. Всеки от вас, който също има такова желание, нека да ми пише на лично и да ми даде номер за връзка. Имайте предвид, че въпросното събиране ще се осъществи за кратко време и трябва да имаме готовност събота и неделя да се видим с тях. Ще имаме възможност да питаме каквото ни душа иска и вероятно ще има и преводач. Очаквам да ми пишете :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

45911558.jpg

Ей така си се разхождаха из центъра и бяха много сладки и много като количество, което ги правеше още по атрактивни.

Ще чакам да ми звъннат /ако е възможно да ни отделят от времето си/ и веднага ще оповестя тук подробности за място и час на срещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, въпросните госпожици са тук във връзка с провеждащия се в момента 32-ри Майски хоров фестивал, така че освен, че можем да поговорим с тях, бихме могли ид а ги чуем :) Тук открих и програма на феста, от която обаче, за съжаление не се разбира, койт знае какво: http://www.moreto.net/events.php?n=84402

 

Предполагам все пак,. че за ентусиастите най-подходящ ще е концертът в неделя. Предполагам, че нашите хора ще са там, дори и да не са сред лауреатите :D

 

Целувки на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросните японци ми вързаха тенекия...никакви не се обадиха, а уж обещаха. Трябваше да го накарам аз да си сплетем кутретата, ама забравих /нали го нямам изградено като навик/. Ще ми се да прехвърля вината върху преводачката им или натовареният им график, но това не намалява разочарованието ми. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай Уни_Кат, и без това не ни е на ниво японкия. :D Когато трябва, ще стане. Жалко наистина, защото си отсякох доста ангажименти, но нищо... Пък знаем ли, може наистина да не са имали никаква възможност?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми съграждани,

След като установихме, че поради една или друга причина, повечето от нас, няма да посетят феста в Пловдив, беше взето решение да се организира алтерантивен бирен фест по същото време.

За сега сме достигнали до следните уточнения: 22.05.2010, плажа на Аспарухово в късния следобед.

За повече подробнности, следете темата.

 

Наздраве :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, не подвеждай хората.........просто ще давим мъката с бира .

Какъв фест, просто пясък, бира, карти , клюки .........такива неща. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ви много обиден! :( Няма да си играя повече с вас!

 

Румене, и ние само слушаме как се забавляваш без нас, ама нищо не ти казваме.

 

Като се върнеш, пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва само да обясните с какво можем да се придвижим до там (Аспарухово), защото аз оставам без кола и на всичкото отгоре не съм пътувала с автобуси във Варна и нямам никаква идея как да стигна до там. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва само да обясните с какво можем да се придвижим до там (Аспарухово), защото аз оставам без кола и на всичкото отгоре не съм пътувала с автобуси във Варна и нямам никаква идея как да стигна до там. :D

 

Предполагам, че всички ще ходим с градския транспорт или таксита :)

Не би било честно, иначе, спрямо шофьорите, все пак отиваме на бира ;)

Автобус No 2, който ходи до Аспарухово, спира на пощата.

 

Забравих. Половинките и децата също могат да присъстват ;)

 

Плаж голям, малчуганите има къде да тичат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо аспарухово? :unsure:

 

Как да ти кажа..........предложиха.......ни не отказахме.

Първо е приятно, после ще е по-спокойно, като се има предвид това, че са 3 за някой 4 почивни дена.........ще ми регата и ще е пълно с народ.

Последно ходих там есента и има много приятно заведение с добро мезе за бирата.

Дарито живее наблизо и ако се наложи ще иде да запази маса.

 

Но ако някой скочи с по-добро предложение не е късно да променим мястото........само не забравяйте, че на някой ни се налага сме с децата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо аспарухово? :unsure:

 

Дарито предложи, а pirani се съгласи :D

Има хубави кръчми и няма много народ ;)

Пък и хлапетата ще има къде да тичат, ако решим и волейбол може да играем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...