Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Понеже миналата седмица бях възпрепятствана, се уговорихме със Здравчето да се видим тази.

Така че, за всички желаещи да се включат обявявам

 

НЕДЕЛЯ В 18 ЧАСА НА ГЪБКАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У разгеле ! Сети се някой да пише в тая тема !

И мен ме бройте !

Броихме, броихме, ама така и не те видяхме да те преброихте:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мамче не бях в Бургас, пък и незнаех че ти ще ходиш да ти се обадя да ти кажа ,че няма да дойда.Извинявайте ако сте ме чакали много ! :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата - проведена.

Присъстващи - обичайните заподозрени - т.е. 4 човека /надяваме се другия път да се включи и Нели/.

Следващата среща /за тези които решат да дойдат - освен обичайната четворка/ планираме да бъде в китайския ресторант в Изгрев /освен ако не решим нещо друго :rolleyes: /.

Ще изчакаме Здравчето да се върне от пътешествието и се събираме.

Който проявява желание да следи за обява за следваща дата и час. Ще бъдете своевременно уведомени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак пропуснах ... тц . Нямам възможност да проверявам темата, ако решите нещо за излизане имате ми номера звънкайте ! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм на бургаска земя, пък как ми се иска да бях на друга, но... :( Ще четем и ще въздишаме...Който е свободен и има желание да си казва, за да ходим на китайско. За тази или другата неделя? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в събота отивам на почивка :es: . Ще се върна в четвъртък така, че съм на линия за другата седмица.

Пък на всичкото отгоре съм в отпус до 28.09.2010 :yes:

Ще си взема компа на почивката, така че ще следя за уговорките /да не вземете да ме прескочите :mad2: /.

Нямам търпение да се видим :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...