Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

много ме е яд, че този път не можах да се включа :( съжалявам много .... ама един почивен ден за къде по напред :( другия път като се уговорим за среща, обещавам че няма се хващам да готвя по петнайсехиляди манджи :) а много ли ще съм нахалана ако поискам и аз да видя снимки ко сте яли ко сте пили :):):):):) а другия път трябва да нося поне 2 бутилки соджу да ви омилостивя :)

 

Ихааа, и аз се считам поканена на спортния празник тогава :D И тъй като не се познаваме, за да може да се познаем следващия път защо не ме "фейсбукирате" да се запознаем подобващо дето се вика...моя милост е Boryana Gramatikova :bow:

 

 

За фейсбукирането вече те намерих, аз съм Екатерина Попова ..... таз дето пропусна вчерашната сбирка :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха удобрихте вече, тъй като аз пък съм онази другата, дето я пропусна :rolleyes: И само да запитам- от къде си го купувате това соджо? Аз до сега не съм пила :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Соджу се продава в Карфур на щанда с екзотичните храни, няма начин да се сбъркат хубавите зелени шишенца. Кате, имаш голяма получерна точка /ако донесеш порядъчно количество алкохол точката може и да изчезне/. :tongue:

Добре дошли на новите попълнения в Бургаската агитка :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ваня начи само с 2 бутилки няма се отърва ...... кажете колко да знам :)

Крис , много съжалявам , че пропуснах, щях та сапунисам и изкъпя ама нищо ..... другия път :) ще си вземе и хавлийка :)

А някой всъщност няма ли да ми каже какво пропуснах? :beer: тва ясно .... разказвайте нататък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амиии ако кача снимки ще ме убият така че ще пропусна.Да видиш Здравчето как лапа супа :lol: Бяхме напълнили масата само със спагети.Ние със Скарпито си поръчахме една чиниика и си я омахахме :lol: И там си щтракнахме дви снимки и така ... :rolleyes: Да беше дошла да видиш ааа :no: Соджуто няма да ти се размине ! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропусна запознанството с нови интересни и приятни личности. Събитието, като никога, беше уважено от доста хора. За което лично благодаря. :thanks: Водиха се доста интересни дискусии, някои от които продължиха извън китайския, в по-тесен кръг. Изпихме колата на Веско (за справки Ваня), поради липсата на корейското безалкохолно. :tongue: Обсъжданите теми, пак не разбрах как, обхванаха онези случайни неща на които се натъквам, търсейки нещо друго. :lol2: Определено, трябва да съжаляваш много, че пропусна. Беше забавно, приятно, интересно, смешно...и се надявам, че скоро ще го повторим. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравче много тъпо се издадохме ! Трябваше първо да ни даде соджуто и после да и кажем.Хич не можем да се пазарим. Тц тц .Незнам како тръгнем на пътешествие до Корея кой ще се пазари ?! :blink: :blink: :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванче, нещо не успях да те открия в скайпа. Исках да ми пратиш снимката от морската градина, дето съм като самодива в косата :lol:

Здравче, казвай кога ще се видим да си изплатя дълга - яйчени рулца и един учебник :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такааа...

Среща, ами тая седмица, викам да починем. Че някои от нас са ма мноого уморени от стоене и зяпане :inlove: в поредното корейско сериалче. Другата седмица в неделя, за да може Катето да дойде. Аз за соджуто не препирам, ама ако докара индивид от :asian: раса, мнооого ще се зарадвам. Идеята за спортен полуден, с домашно приготвени вкусотии и корейско безалкохолно, нрави ли ви се? Янина, то май аз съм длъжница за учебника. :es: Хайде, казвайте навити ли сте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложението ми за тази неделя е в сила. Час и място на срещата, след като се разбере кои са желаещите и свободните. :D За ходенето на Шкорпиловци, ами обмислям в момента. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамчето да се постарае да дойде, така или иначе соджуто не и мърда !

Пък за събирането, който е голям и си решава сам ще отиде а зависимите ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Кажете час и място за срещата... може да ви погостуваме от Варна малко ;)

 

 

 

Еее ще си първият мъж който ще дойде на форумската ни среща ! Ще изкараш късмет ако дойдеш, защото смятаме да ходим на японски ресторант !

 

 

 

Здравче, кажи час и място ?!! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, аз май........................определено ще съм на линия. Само Здравчето да закове точния час /нека да е по време по което ще могат да се включат и гости от Варна/. За бунгалата, днес ще водя преговори с мъжо ми, стискайте палци :yes: .

Много ще се радваме, ако имаме гости, по този повод задължително ще трябва да се запасим със соджу /преди срещата ще мина да взема, само уточнете колко ботилки, като имате в предвид че са по 330 мл./ :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...