Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Стана ясно, че ще съдействаме за подписката. Та значи от 17,00 до 17,30 в градинката на часовника който иска може да дойде да удари по един подпис три пъти:) Автографите ще събирам аз, който има въпроси... ще се пробвам да отговоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, ще можете ли да съдействате за подписката? За това става дума, тъй като за момента нямаме наличен човек от Бургас.

 

Аз се подписах,ейй !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееееееее, ми то много нещо съм пропуснала

Кви весели неща стават само, корейските звезди щели да завалят и в България,

вЕрно ли?

Щом ще се подписваме, там съм, в дъжд, студ, без значение.

А може ли и други хора да разписваме, че нали ще трупаме фенска маса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Кате, аз съм в София, ама дори не предлагам да търся, когото и да е, за да вземам подписки или нещо друго. Нали знаете някои хора колко ме долюбват? :blink:

Ще дойда директно в китайския, така че не се чудете що липсвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

А може ли и други хора да разписваме, че нали ще трупаме фенска маса?

Честно казано, не ми се иска да мамим... прекалено :)

Защото после на срещата всички отгоре фиктивни няма да дойдат да го видят човека, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омма !!! Как няма да гласуваш за бъдещия си зет - Kim Hyun Joong ?!! Гледай какви работи говориш пред другите хора,че не го харесваш.Само ме излагаш ... :blink:

За срещата едва ли ще успея да дойда.Уча здраво за матури,подготвям се за изпращане и за бал...ще ви показвам после снимки B) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крис, не съм казала, че няма да гласувам, казах само, че не ме кефи :) Пък за срещата, щом си се подписала в СФ... А за всички останали ако времето е лошо, в смисъл вали яко направо в китайския

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу днес се подписах и съм многоо мноого щастлива :i love this: В последният момент си помислихме, че няма да има никаква подписка, обаче двете момичета се появихаа :es: тЪ, да си дойда на думата :896767: Искам да попитам - колко души трябва да се съберем, за да се състои това мероприятие? И освен това, някаква ориентировъчна дата, защото приятелите ми имат изпити и се чудя, да не вземат да съвпаднат двете неща :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички бургазлии за подкрепата! :thanks:

 

Павлина, това е първата подобна инициатива, която ще получи подкрепата на посолството, но за момента няма нищо сигурно. Те ще ни съдействат да стигнем до агенциите на трите звезди, но от тях ще зависи дали и кога. Но не очаквайте нищо в следващите най-малко три месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Павлина

 

Аз съм едно от двете момичета :P Засега и ние нямаме никаква информация, но не се притеснявай - едва ли ще е преди края на лятото, все пак първо трябва да се направи организация, а звездите, за които се борим, сигурно си имат изготвена програма за месеци напред. Спокойно си учете за изпитите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох :i love this: това е голямо успокоение, защото наистина не искам да изпускам нищо от това :yes: А те милите, не месеци, ами направо за година напред, според мен, имат ангажименти. :lol2: Както и да е.. Аз все пак постоянно ще следя темата, ако има някакво инфо, драскайте по няколко редчета :kissx: :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща на групата в събота от 15 часа на часовника. Гост - lussy792000. Кате, нашите автографи ще си ги получиш в китайския, а аз ще се реванширам с обещаното. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...