Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Днес проверих за билети за филма - ще се продават чак от вторник нататък. Имате време да си помислите.. особено "японките" :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ще го дават по време на Кинофестивала "На брега", доколкото знам в кино Тракия са прожекциите, но нямам идея все още каква е цената на билетите. Нашият филм има само една прожекция, на 12 март в 20.30 :)

Честит празник на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да направя малка поправка - всички прожекции ще бъдат в Кукления театър, защото кино Тракия са отказали, заради 3D залата :D

 

И ето малък поздрав за всички, и "корейци" и "японци", за да се посмеете на този празник :lol:

(моя милост е участвала в направата на клипчето :P и в него има по малко за всички любители и на Бини и на Катеричката)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах плаката за феста и се оказа, че освен че прожекциите ще са в Кукления театър, филма ще го дават от 20:00 часа, а не от 20:30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, явно има някакви разминавания с информацията :huh:

Ето аз откъде прочетох - My link

Така или иначе се надявам утре да имам време да отида за билет и ще разбера със сигурност времето и мястото :)

А ние можем към 17ч да заседнем примерно на китайския на Фотинов, че е по-близо. как ви звучи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за китайския, а някой знае ли по колко ще са билетите. Аз си мисля че май за тоя филм ще сме само ние, ама знае ли човек. Дани като си вземеш билет, звънни един телефон да кажеш на кой ред и на кое място да се наредим до теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже в нашата групичка сме само момиченца /момченцето не сме го виждали/

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ :kiss2:

пожелавам Ви много радост, късмет, здраве, щастливи мигове, да обичате и да бъдете обичани от хората около вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами, честит празник!

Пожелавам ви :

Чувствайте се дами не само един път в годината, а всеки ден. И нека това зависи от самите нас!

 

Специален поздрав с една любима трот песничка. girldance.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора майка видя програмата и се оказа, че освен корейски ще има и тойландски филм и тя се чуди дали да не отиде и на двата. Така че обмислете предложенията, а ето я и цялата програма за 12,03,11

(за ваше успокоение този път няма да идвам, така че точката "забранено за лица под 18 год" отпада :P )

 

16.00

Обет, Сърбия, реж. Сърджан Каранович,106’

 

18.00

Чичо Буунме си спомня своите няколко живота, Тайланд, реж. Апичатпонг Верасетакул, 114’

 

20.00

Поезия, Корея, реж. Ли Чанг Донг,139’

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да доведа едно момченце с мен на кино :yes: , така че внимавайте и не му скачайте че да не избяга :thanks: . Момчето е много добро, в момента не е ангажирано и си търси мома :i love this: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано момченцето си намери 'арна мома :) Пожелавам ви приятно гледане на филмите и наистина се радвам, че сте толкова задружни :)

 

Тъй като съм единственият индивид от мъжки пол в тази група за събирания, ми е малко неудобно да ви се натрапвам все още във вашите сбирки - а и съм толкова далече от корейските и японските поп фигури и артисти, че ще бъда доста скучен събеседник.

 

Просто силата ми е в друг аспект на азиатското кино най-вече Хонконгските продукции и то онези с преобладаващи тупалкови мотиви :)

 

Засега ще се въздържа от идване (имайки предвид окаяното ми финансово положение), но когато се стабилизирам, ще се радвам ако се видим на живо :)

 

Поздрави на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано момченцето си намери 'арна мома :) Пожелавам ви приятно гледане на филмите и наистина се радвам, че сте толкова задружни :)

 

Тъй като съм единственият индивид от мъжки пол в тази група за събирания, ми е малко неудобно да ви се натрапвам все още във вашите сбирки - а и съм толкова далече от корейските и японските поп фигури и артисти, че ще бъда доста скучен събеседник.

 

Просто силата ми е в друг аспект на азиатското кино най-вече Хонконгските продукции и то онези с преобладаващи тупалкови мотиви :)

Леееко включване от София... Уон Фей Хун, ела в голямата провинция и ще намериш поне един събеседник. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен малко със закъснение :) Аз почнах работа и тотално се отнесох :( Здравчо, по-здрава кърти ,Ваня, какво ти е направило момчето ? Като гледам програмата май като хлътнете в киното и ще изгледате всичко наред :) Уон Фей Хун няма се натрапваш, просто ще се чувстваш като петел в кокошарник, най-много да ти надуем главатаа иначе като е хубаво времето не ходим само по заведения, правим и запивки в морската по пейките .. има снимков материал :) Срам ме е да кажа къде, че аз най-много се излагам, ама то и без това ни излезе име, че бургаската агитка сме изпили соджуто в карфур. Рагнос, като видях, че си писал тук реших, че мой да додиш да ни видиш, па ти бързаш да ни отмъкнеш младежа, чакай го видим първо ние бял ли е черен ли е :) аз почвам да си мисля за него като за духчето Каспър :) Всички знаем за него, но никой не го е виждал :) Такаааа .... някой да съм пропуснала? Сори, не ми се сърдете, обаче ... тотално се сдухах, работих два дена, почивах четири и ся ми излизат ... сещайте се сами .. големи сте вечи :))) Много здраве и късмет на всички ... аз киното ще го пропусна, ако преди това се ходи някъде, може да се включа че ми домъчня за вас .... ади, че много се отплеснах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, благодарско! Само да напомня, че познавам господина. Нищо че той още не се сеща коя съм. :lol2: И доколкото мога да разчитам на паметта си, въпреки че нямам неговите интереси, някога успявахме да нищим по доста теми. И прочитайки част от неговото творчество, си припомням за един разказ, който ми даде и там ставаше въпрос за зеленчуци с души и имам смътен спомен за дете картофче. :)

А да видим сега дали ще се сетиш на кого какво си давал, Wong Fei Hung?! :i love this:

И тъй като в момента чета една книга за Китай - си мисля, че все пак ще има за какво да си говорим. Така че не се притеснявай да се присъединиш, когато времето и средствата ти позволят. А колкото до това, че ще си единствения от този пол, ами никой от нас не яде мъжко. :282: Или може някои и да искат да си хапнат, но гарантирам, че налитат само на корейско или японско. :tongue:

Ха! Дани, ще ти дърпам ушите в събота. Ама, няма пиша защо, че наистина ще ме изгонят вече от форума. :rofl:

И за информация, има още един момък от Бургас, който сам се е отбелязал в темата "Откъде сте?".

Колкото до тайландското филме, аз бия отбой. Щото един след друг...Не, благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и майка нещо се отказа относно филмчето :lol: А аз мисля да направя като Катето - ако ще ходим на китайски преди киното, може да се вясна за малко, че да чуя новите клюкини (а и да гледам сеира на Данито, ако Здравчето ще и се кара :lol: ) Тъй че, ако остава уговорката за ресторанта - 2 бр OK от тука :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде тогава всички дружно в 16,30 на Часовника в събота и от там, който иска на кино, който не - ще си продължи в Китайския :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, благодарско! Само да напомня, че познавам господина. Нищо че той още не се сеща коя съм. :lol2: И доколкото мога да разчитам на паметта си, въпреки че нямам неговите интереси, някога успявахме да нищим по доста теми. И прочитайки част от неговото творчество, си припомням за един разказ, който ми даде и там ставаше въпрос за зеленчуци с души и имам смътен спомен за дете картофче. :)

А да видим сега дали ще се сетиш на кого какво си давал, Wong Fei Hung?! :i love this:

И тъй като в момента чета една книга за Китай - си мисля, че все пак ще има за какво да си говорим. Така че не се притеснявай да се присъединиш, когато времето и средствата ти позволят. А колкото до това, че ще си единствения от този пол, ами никой от нас не яде мъжко. :282: Или може някои и да искат да си хапнат, но гарантирам, че налитат само на корейско или японско. :tongue:

Ха! Дани, ще ти дърпам ушите в събота. Ама, няма пиша защо, че наистина ще ме изгонят вече от форума. :rofl:

И за информация, има още един момък от Бургас, който сам се е отбелязал в темата "Откъде сте?".

Колкото до тайландското филме, аз бия отбой. Щото един след друг...Не, благодаря!

 

Ха. сега де?!?!? Тук ме хвана натясно :) Все още не мога да си спомня.... Да не би да сме учили заедно? Иначе този разказ съм го пуснал и тук ;) А за нищенето на различни теми - пак може да стане, нека се оправя малко и съм на линия :)

 

@Ragnos: И без това имам път към София, в момента в който си стъпя на краката - трябва да върна визитата на едни мои скъпи приятели от друг форум. Но ще се радвам ако успеем да се видим и с теб на живо и да побеседваме върху въпроса: "Що е филм с тупаник и има ли почва у нас?"

 

Живи Здрави и Наздраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...