Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Искам да кажа, че днес се забавлявах неимоврено с цялата комапния азиатски девойки - за мен беше чест и удоволствие да бъда част от вашата сбирка, въпреки, че не допринесох почти с нищо за развитието на разговорите - но се надявам следващия път да се поокърша и да го давам по смело :)

 

Живи здрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този път свиква с обстановката, другия път ще ти дадем думата... подготвяй се от сега с музикално -артистична програма :lol:

а сега по темата : http://razpisanie.bdz.bg/SearchServlet?action=listOptions

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро изглежда малко стреснат... сред толкова жени - нормално. :lol:

Спокойно, в Стара Загора мъже по срещите ни не идват, така че няма да има изплашени на масата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@e_katya: Пея зле с финеса на разярена бяла мечка и за артист ставам точно толкова, колкото Лао Дзъ за конфуцианец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора са издебнали, че все още съм в безкрайно миролюбиво състояние и са постнали снимка без разрешение????? :blink: Но се посмях. Ей, отърва санкциите. :D

 

Браво, Киро! Оцеля и дори ще се престрашиш за втора среща. :yes:

 

Абе, Гале, то аз забравих да кажа, че очакваме да ни посрещнете с ляб, сол, пипер и няколко корейчета, упс...исках да кажа азиатчета. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за една среща тази събота в 17 часа на часовника :rolleyes: . Знам че малко късничко предлагам, ама сега ми дойде музата :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще пропусна великолепната ви компания, понеже съм на работа до 19:30 - поради новите ми смени сега ще почивам само в Сряда и Четвъртък :)

 

Но нищо - здраве да е и пожелавам ви да си прекарате много приятно :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям да намина към Бургас след държавния си изпит (7-10 ноември), т.е. на 12-13 ноември, така че се надявам да имам честа да присъствам на някоя ваша среща ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо, Румба, ще се радваме много да те видим :) 12-ти ноември е една чудесна събота за сбирка. Приготви се психически за обстрел от въпроси :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...