Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Ей, ама как ви завиждам и да можеше и аз да се присъединя...Софийското Дани, да знаеш, че като ще те пропускам сега, ще чакам да се видим октомври в София. Поздрави на всички от мен и Ива, а като си дойда ще почерпя с оригинална корейска и японска вкусотийки от един страхотен магазин, който открихме случайно...ама не от ония другите случайни. :lol: Нина, надявам се да сте изгладили недоразумението и да се видим всички октомври, което важи и за новото попълнение Сияна, разбира се. :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Призрака от Бургас докладва, че вече е на линия за събирания :) Даже съм по-бял от обикновено, понеже не съм видял слънце това лято :) Но се преместих на друга локация за живеене и ще ми е малко трудно с пътя, но ще се оправим - автобуси да има :)

 

Поздрави от Бат' Киро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оо, то утре ли се пада? Ужас, аз в момента съм извън Бургас и ще се връщам утре към 17 часа.. Ако мога, ще дойда, стига да не съм изморен от дългия път.. ;(

Ако не се появя, не се сърдете, може да дойда на следваща такава среща...

В близко бъдеще ще има ли други такива събирания? :excl:

:i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях нощна смяна - съжалявам за не-включването :) Просто трябва да си планирам мероприятията по-рано :) Тези смени са малко тегави що се отнася до излизания през уикендите :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, не се сърдим.. много. Майтапче :lol: А Бачо Киро, да не ти бяха залепнали пръстите да кажеш? :P Можеше да променим часа, датата... Ади няма ви се карам, все пак сте единствените младежи в агитката, нормално да ви е срам :) То при толкоз женоря... нормално :) А и занапред ще има такива сбирки, тази не беше последната.... уж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей! ^^

Ще се радвам и аз да се присъединя към групичката, ако, разбира се, нямате нищо против. ^^

 

Кога се провеждат тези срещички и колко фенчета г/д се събирате? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Shizuka , добра дошла. Събираме се от време на време... идва, който дойде :P:) Всеки нов е добре дошъл. Следи темата, скоро се събирахме, евентуално след 2 седмици пак. Последния път бяхме 6-7 човека, а по предния към 15... всеки път различно...така че, бройката е доста разтегливо понятие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам другата събота 08.10 16.30 на часовника. Знам, че е малко рано, но пиша от сега да няма някой не чул не разбрал :) Казвайте съгласни ли сте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласна, то и без това съботите са ми свободни, така че ще дойда. Някакви идеи къде ще засядаме, че ако сме много хора не се знае къде ще ни съберат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не казвам голяма дума, но точно на този ден имам ангажимент в Бургас и ще съм на разположение :) Ще направя всичко възможно да се появя и да разбия мита за духчето Каспър :)

 

Поздрави

 

Бат' Киро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, чудесно - пишете тези, които смятате да дойдете, за да може по-отрано да се ориентираме колко човека ще сме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През месец октомври ресторант Fancy предлага индонезийска кухня и по-специално Бали. По този случай ресторанта разиграва томбола с награда седемдневна екскурзия до Бали. Писнал съм и малко снимков материал на някои от предложенията в Софийската секция. Късмет на участниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...