Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

По здравословни причини аз и мойто дяти ще пропуснем утрешната сбирка,за което много се извиняваме =( Весело изкарване на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко :( . Пожелавам Ви скорошно оздравяване, да пиете по-малко лекарства и повече греяно винце или ракийка :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утрешната разходка какво да си нося - плавници, надуваем дюшек или направо лодка, а? :rolleyes:

Ако някой вземе, че се обърка да отиде по-рано, да се разходи до китайското и да запази една маса за десетина неидентифицирани не летящи... ;)

Кате, оправяйте се по-бързо. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, запазила съм маса - обичайната, за около 17:30 часа в Китайска стена, както беше уговорката.

Добре ли е? Ние ще сме две - корейка и японка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, че си запазила маса. Аз ще кацна направо там, а може и да позакъснея малко. Този път може и детето да го изведа сред хората. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мая, може и да се организираме за едно кафе за събота. Но да видим и другите ще съберат ли сили, че в неделя голямо смятане му дръпнахме. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм пас :( - по уважителни причини, макар че много ми се иска да се включа, но няма да съм в града :no:

На присъстващите пожелавам приятно изкарване и умната :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от сега не мога да обещая нищо, по вероятно е да съм пас, ОБАЧЕ ... ако се уговорите нещо може в последния момент и аз да цъфна :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се съберем в 17 часа в събота на спирката срещу трета поликлиника и оттам да отидем или на някое близко кафене(Катето каза, че имало едно хубаво около или в Краставицата :blink: ), или отново да прибегнем до Китайската стена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица за кой ден ни беше срещата :rolleyes: ? Нещо не мога да се сетя последно за кой точно почивен ден се разбрахме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази седмица не знам, но да знаете, че следващата събота, на 12 март от 20.30 ще има корейски филм в рамките на Фестивала, за който говорихме:

20.30

Поезия / Poetry, Корея, реж. Ли Чанг Донг,139'

 

Сюжетът не е кой знае какво, но в момента това е филмът на седмицата в сайта на HanCinema, така че мисля със сигурност да ходя и търся съмишленици :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели и съмишленици, Честита Баба Марта! Пожелавам ви много здраве, усмивки и само хубави емоции. :)

Дани, брой ме за филма на 100 процента. Може предварително да си ударим ВСИЧКИ и една среща преди прожекцията.

Колкото до уговорката за тази седмица, ами...ще пропусна.

 

И добавям едно поздравче за добро настроение :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=6aw_8X_kKJc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм "ЗА" за киното, май е по-добре да оставим срещата направо за тогава.

Честита БАБА МАРТА и от мен, много радост, щастие и късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...