Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Мдам, вече почна да ме гризе :) Клиент съм бил на много места, най-вече в местните видеотеки :) Иначе за други институции - освен магазини за хранителни стоки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организирахме срещата.

Петък след 17.30 в китайския зад Пикадили.

Моля, хората които не са успели да гледат Градината, да си носят тапи за уши. :lol2:

А Дани да си носи бронежилетката, че и ако тоя с Ерик ме накара от 30 часа 20 да прекарам пред монитора, ще трябва някой да го отнесе. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Дани да си носи бронежилетката, че и ако тоя с Ерик ме накара от 30 часа 20 да прекарам пред монитора, ще трябва някой да го отнесе. :28558:

Aз малко в бургаската тема, ама... 3аради Ерик! ;)

3дравче, гледай го задължително! 3а мен е най-страстното корейско парче! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гале, за Ерик или мълчание, или салфетка за избърсване на лигите... :blush: Аз на какви кански мъки се отдавам, за да не го гледам, но...борбата е безмилостно жестока и аз се оказвам в ролята на губещата. Или може би печеля? Ще разберат осмелилите се, присъстващи на срещата в петък.

А със старозагорската група ще имаме специална лятна среща, нали? Та тогава ще си го обсъдим, както си му е редът. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, душо не се чувствай репресирана :) . Тоя Ерик е от един сериал, дето все се каня да гледам, че като видя клипчетата и направо кръвта ми завира :wub: . То бива страст, то бива натискане, ама на такова нещо в сериал не сме свикнали.

Май сериала се казва Que sera sera- или нещо подобно. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


ади изгледайте го и ако става за мен кажете :) пък за главния ..... мяса ми на по комлушки и от комлушкия на Нели :) Права бях, че нямате вкус :)))))) Та тва е мойто мълчание по темата :) Весело изкарване в петък :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Кате, гледа и няколко реклами с Ерик. Забрави ли? То вярно, че е тъмничък, но душа нали се сещаш, че не на нас, а на теб ти липсва вкус. :rofl: И не е известен само с това. Доста години има навъртяни в Shinhwa. Така е, като се интересуваш основно от японско... :wacko: Огромно благодарско за песничката. Току -що го приключих сериала, а тя е от там.

Ще ни липсваш в петък. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате нищо напротив и един стар член на форума смята да се присъедини, към следващата среща !

Разглеждах старият форум и ми стана мъчничко за всички !! :beer:

Бтв, Мамче, ако може да ми напомниш с телефоно обаждане ! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващата седмица в сряда, на 2 февруари след 18 часа, ще се събираме на Китайска луна на ул.Фотинов. (в една от пресечките на Богориди)

Събираме се, за да отпразнуваме посрещането на Годината на Заека. Извинителни бележки не се приемат. (особено важи за Нели и Катя :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крис, няма да ходя :( Така , че банда мене пак не ме бройте в списъка :) И нямам да се хабя тогава да пиша извинителна бел кат няма да важи :) На всички весело изкарване, и Фнимавайте с датата :) че нещо не ми вдъхва доверие тоз втори февруари :) да не е някой заек със счупена лапичка :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е е е аз веднъж ще имам време и ще се наканя да отида и ти няма да дойдеш.Ще си поприказваме с теб на четири очи ааа <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за една съботна или неделна разходка, ако времето се запази такова до края на седмицата? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...