Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

здравей и от нас :) обикновено се събираме през събота и обикаляме морската, сядаме и на кръчма, последния път и на люлките се люляхме,ама тва е друга тема :) така и така почнах да пиша, какво ще кажете за тази събота 3.00 спирката срещу трета поликлиника? предвид че гъбката е на никакво място а часовника се оказа барикадиран. Кой за против ? тоз път рано писах и ще стане мазало .... ама ко да се прай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип тази събота сме планирали свинска смърт :ph34r: , обаче ако евентуално ми се размине ходенето на 250 км от Бургас, с радост ще се включа. Колкото до кръчмите, тъй като гледам мястото на срещата май ми мирише на китайски :asian: , ама то пък няма лошо.

Относно присъствие ще дам окончателен отговор в петък :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално уведомявам, че в събота ще присъствам на събирането :tongue: .

Реших да не присъствам на свинската смърт, а да се съберем и да се позабавляваме, както само ние си знаем. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И АЗ СЪМ ТАМ,

С ДЕЧИЦАТА МИ ИЛИ БЕЗ ТЯХ........

САМО СИ МИСЛЯ, ЧЕ Е МАЛКО КЪСНО,

СЕГА МНОГО РАНО СЕ СТЪМНЯВА, НО КАКТО РЕШИТЕ.....

ДО СКОРО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мислите за едно събиране - последно за тази година.

Говорихме със Здравчето и тя ми сподели, че са открили нов китайски в Меден Рудник.

Та, ако желаете, може да се видим на 29 /сряда/ или 30 /четвъртък/ на китайския в Меден Рудник към 18 часа /в зависимост от работното време на работещите/.

Време за приемане на предложения понеделник или вторник ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става народе, никой не казва нищо :huh: - като изключим Катето (то е ясно че е на линия, че без нея накъде :lol2: ) и Янина (която за жалост няма да може да се присъедини).

Като няма кандидати с предложения тогава май пак ще трябва да решаваме нещата както ни харесва. :tongue:

Така давам варианти:

1. Сряда - 29.12. в 18:00 (пък може и по-рано да се отиде, тамън като седим до по-късно няма да прави впечатление, щото ще се точим като свински чревца) на първата спирка на 211 в Меден рудник като идвате от центъра.

2. Четвъртък - 30.12. в 18:00 пак там.

 

Краен срок за предложения утре 27.12. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Коледа и от мен!

Аз също съм "за". Няма значение кой ден ще е. Тези дни закъснявам малко от работа заради празниците, но ще се чуя с някой от вас да се уговорим как и кога ще се предвижа до ресторанта. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам четвъртък, като последен работен ден от седмицата и годината :) Само се притеснявам да не да няма места в заведението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, аз ще дойда със сигурност и честно казано няма значение в кой от двата дни ще е мероприятието, защото и в двата случая ще отложа друг ангажимент :) Тя Ванчето на свинска смърт не отиде, за да се види с нас, че аз ли няма да пропусна една аеробика :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, за утре предлагам да направим следната организация :D :

 

Среща в 18:00 на първата спирка на 211 като идвате от центъра :es: .

Оттам вече ще се замъкнем към ресторанта.

По данни на Нели, спагетите им са вкусни, пък тя може да отиде по-рано да заварди някоя маса.

Ако още някой иска да отиде по-рано няма да му се сърдим, пък и аз очаквам да се обадят да си ходим към 14 така, че може и аз да цъфна раничко :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХЕЙ, МОМИЧЕТА,

ТОЗИ ГОДИНА НЯМА ЛИ ДА СЕ ЗАПИШЕМ С ПЪРВА СРЕЩА?

ЧЕСТНО КАЗАНО, ВЕЧЕ МИ Е МЪЧНО ЗА ВАС.

КАЗВАЙТЕ КЪДЕ СТЕ?

СИЛНО СЕ НАДЯВАМ, НЯКОЙ ДА НЕ ГО Е ТРЪШНАЛА ГРИПНАТА ВЪЛНА

 

ХУБАВ ДЕН ОТ МЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия, когато ви е удобно. Какво ще кажете за средата на другата седмица? Някъде след 17 часа? Може на кафе или да се разходим до китайския зад Пикадили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, защо си пас? Да не си нещо болничка :huh: ?

За другата седмица съм на линия само четвъртък и петък.

Ако решите да е в тези дни ще бъда активна.

Нека този път някой друг да определи датата и часа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост финансовото ми положение в момента не ми позволява такива мероприятия... Но се радвам, че сте задружни и се събирате в града - продължавайте все така :) А аз някой ден ще цъфна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wong Fei Hung, тъкмо като успееш да дойдеш (цъфнеш), ще разбереш, че се и познаваме. :D Едно време работих някъде, където беше клиент. Ама няма да издавам къде, че да те гризе любопитството. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...