Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

И аз ще се включа :es: , ще звънна на новите попълнения да ги попитам :unsure: .

Вие само решете в кой ден и в колко часа ще е. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Температурата за събота, според националното тиви, ще е 15 градусчета. Идеално за разходка. Присъединявам се.

Кате, специално за теб, едно поздравче с нехарактерен за корейската музика стил - рок.

Ако ми кажеш, че ти допада ще търся и албумите. И след като я послушах песента 5-6 пъти взе да ми харесва все повече и повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей народе, ще се гледаме ли тази седмица.... :unsure:

Хайде да си спретнем една срещичка, че взе да ми става мъчникчо :blush: .

Който е навит да вдигне ръчички :yes: и да определи ден, час и място. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за , предната разходка в морската мн ми хареса :)))) таз събота мъжа ми ме гледаше с недоумение че си седя в нас и запита :Бе вий сектата нямате ли среща днес? та ако искате пак 13.00 на гъбката в събота ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам огромно желание да се видим, но почивните дни имам занятия и сигурно няма да мога да дойда. Понякога се случва преподавателят да има някаква работа, така че ще се чуем допълнително в събота да ви прослушам на къде сте и да ви кажа със сигурност дали ще дойда или не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес стана ясно, че преподавателят си няма друга работа освен да ни преподава. Утре ще сме до около 17 ч., така че най-вероятно ще се размина със срещата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички!

 

Благодарение на Шингу разбрах, че имало групичка фенове от Бургас, която от бързия преглед на темата, оставам с впечатление, че е доста сплотена :yes:

Позволете да добавя скромната си личност към феновете бургазлии :bow: Казвам се Даниела, на 28 г, през август за първи път се срещнах с чудото, наречено Джун Пьо и от там като се почна - няма спиране. Аз и преди си бях маниячка на сериали, само че американски, ама вече - само корейско се пуска на компютъра :asian:

Много е яко, че се събирате на :beer: Кога е следващата среща? :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, Даниела! :es: Добре дошла при нас :bow: . По принцип срещите ни са през седмица, обявяваме ги около четвъртък. Ще се радваме /мисля, че и другите ще се съгласят с мен/ да се запознаем и да споделим манията си по изтока :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След кратко скайп съвещание с Катето, отправям следното питане :rolleyes: - имате ли нещо против да се видим в събота в 15 ч. на часовника.

Аргументи:

1. Май вече е студеничко за морската B) .

2. На всички ни е адски далеч - отдалечена от всички спирки на градския транспорт /говоря за гъбката/ :wacko: .

3. Мен няма да ме има в неделя - т.е. няма да съм на линия, щото ще стягам багаж за Банкя :es: .

4. Не мога да допусна да изтърва някоя клюка :tongue:

Та да си дойдем на думата - който е съгласен да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даниелка, ми ... пратила съм ти снимков материал, дала съм ти моя номер, ако се объркаш и не ни познаеш звънни, иначе сме основно в червено и зелено :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен - не бих отказал да се запозная с някои съфорумци тук в Бургас :) За жалост с това грозно време напоследък няма как да направим някакъв излет :) Но и всякаква кръчма/ресторант ме устройва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...