Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

С големи претеций сте бе момичета, да ви пусна някой секси дръпнат батко да се кротнете малко :unsure::rofl: :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е Крис :) Колкото по рано се пусне темата толкова повече претенции има :) а да я бяхме пуснали в последния момент да няма време за реакция да видим кой щеше да капризничи :) а за баткото ... ми ако намериш ... па няма го върнем я .... да не сме болни :) а сега сериозно : Събота 11,09,2010 18,00 на китайския в Изгрев /който така и не знам къде се намира/ как ви се струва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от онея некапризните, тоест съм съгласна за събота. Споко, Кате! И аз го не знам китайското в Изгрев. Ще си ударим една среща на спирката(но не помня коя беше :( ), а Ванчето ще ни чака там. :D Тя май не знае, че ще ни чака...Е, сега ще разбере. :lol2:

А някои хора да не си чешат езиците, предлагайки срещи от третия вид, които няма да реализират :mad2: а да вземат Те самите да дойдат. :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че ще ви чакам :P . Вие само си изберете спирка, може да е на Пикалиди, на подлеза или на Велека. :blink:

Ще се чуем примерно в петък за да направим организацията :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо и не желая да карам някой да прави глупости, затова ако има други предложения казвайте. Просто на последните две срещи понеже имаше много голямо присъствие - 4 човека и то обичайните заподозрени, решихме да отидем на място на което някои не са ходили. Аз понеже съм посещавала ресторанта и изобщо не ми пука къде ще се събираме. Ама аман от претенции и то от хора които не идват :mad: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц, прехвърчат искри в редиците ни? Аз си държа за ходенето до Изгрев! При условие, че вероятно пак ще сме си само ние, наше си е решението да правим, каквито си глупости искаме. :lol: Аджумска му работа. Някой "копче" да ни каже и вече сме навлекли кожусите. :28558: Накрая Крис ще избяга с диви крясъци от нас... ;)

Ванче, в събота ще чакам на спирката срещу Пикадили в 18 часа. Please, wait for me! :blush:

:kissx: Целувката е за останалите, които не сме виждали от много отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, момичета-кокичета!

И аз съм за китайския в Изгрев, още повече познавам собственика и гарантирам за отличния вкус и хигиенни условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама какво ми се карате тука.Последните няколко пъти или не си бях в къщи или нямах достъп до компютър, като мога идвам.

Както обичам да казвам .. на който не му понася да се изнася .. и аз тва правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравче, естествено че ще те чакам :yes: . Записвам си с големи букви и цифри за да не забравя, пък ти ако искаш уговори се с Катето :kiss2: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам ви една седмица да се подготвите http://www.alo.bg/Обяви-38041

и минутка за реклама http://www.antenneair.com/бургаският-кмет-помогнал-на-математи/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХаХаХа, че аз знам B) .

Само ще кажа, че ще се присъединя към Корееца и ще Ви чакаме заедно на летището, за да ходим дружно в парка :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам да се погрижа за храната. По едно за зъб. :28558: Някой едно зелено шишенце дали няма да докара? Пак нахалнича, но вие си ме знаете. До скоро. Благодаря за поздрава - невероятна песен. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре! И аз ще съм на линия. Каква изненада, нали? Къде ще ходим и в кой ден? :rolleyes:

 

И...Ванчее, да не се мотаеш, ами да започваш превода на онова корейското сериалче. Стига само сте си чесали езиците в темата му. :lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сте свободни в неделя, какво ще кажете в неделя в 15 часа на гъбката :huh: или някъде другаде, например на тройката /на альоша/.

И без това вече се стъмва по-рано, така ще можем да се наприказваме по светло :P .

А пък за превода, смятам тея дни да мятам първа серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...