Jump to content

Форумски срещи в Бургас


Recommended Posts

Започна учебната година, май е време и ние да се съберем, та да питам и да предложа дата за среща:

30.09.2012 год. в 15:00 часа на спирката срещу Трета поликлиника

Който е съгласен и има възможност да пише, ама обезателно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Който е съгласен и има възможност да пише, ама обезателно....

 

Имам възможност и пиша, ама обезателно... :na2: На срещата ще дойдат Катя, Дидка, Мели, Дани, Плами, Милена и аз.

Рапорт даден! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ади да я размърдаме малко и таз тема :) Зимата свърши, позатопли се... викам да се посъберем.... събота 27.04 18,00 на часовника, давайте да се броим и да правим резервация за китайския :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли на бургаска територия ! Пожелавам ви приятно изкарване !

Аз в момента боря летен грип на крак и за капак баш тези дни -неделя и понеделник- съм на работа  втора смяна , така , че колкото и да ми се иска,  хич не ставам за срещи и купони , че съм вирусоносител. 

 Все пак , въпреки всичко - за срещи винаги готова. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да Ви поканя на две места едновременно, едното е нова група за Бургаски фенове, преброяваме се, защото успяхме да се организираме да направим първото Кпоп парти - дискотека в гр. Бургас, имаме запазена дата, място и час, инфото ще видите в ивента ( Тук ), където сте добре дошли всички, които имате възможност и искате да дойдете на парти в Бургас. В групата са добре дошли всички Бургазлии, без ограничения за възраст, пол, и интереси, е все пак да е азиатско 2764.png<3Бургазлии и най - вече живеещите си в Бургас и околностите. Тук

Редактирано от Blue_Moon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата, но за съжаление точно на тази дата съм нощна смяна и няма да може да се запознаем. Пожелавам приятно изкарване на групата и ...може би, следващия път!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

82ee082016e62d39fb867e65d2173bde.JPG

Корейската група за перкусии "Норъм Мачи" ще разкрие екзотиката и неповторимата атмосфера на своята страна от сцената на Летния театър в Бургас. Оригиналният и различен музикален спектакъл ще бъде само един и ви очаква на 7 юни от 19:30 часа в Летния театър при вход свободен.

 

 

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой от Бургаската диаспора, който е видял обявата за предстоящия концерт, има възможност и желание да го гледа и след това да му се пийва биричка с цаца и картофки ,например / биричката може и да се повтори при желание :P/?  Може да пише тук или да ми прати ЛС - бих се радвала да се видим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходим около 4 човека засега,  но още не сме се уговорили за окончателен час на срещата. Ако искаш да ти драсна два реда като се уговорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, skarpeta написа:

Ще ходим около 4 човека засега,  но още не сме се уговорили за окончателен час на срещата. Ако искаш да ти драсна два реда като се уговорим.

Да, да ,да ...Моля! Ще бъда много  благодарна, че изведнъж се оказах сама  за мероприятието. На дружката , дето ми го промотира,  й излезе работа и ми скърши настроението, та почти ме отказа вчера. Благодаря предварително!:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...