Jump to content

Midsummer is Full of Love (2020)


Recommended Posts

EgNj7_4f.jpg Midsummer is Full of Love

 

(2020)
Китай
Епизоди: 24

Римейк на корейската драма с Рейн "Пълна къща"

 

:forumes:


Превод: mrnkaloto, GFotaku, gabi9003

 

Прогрес:

Е01. GFotaku - 100%
E02-03. mrnkaloto - 100%
Е04-14. gabi9003 - 100%

Е15-16. mrnkaloto - 100%

Е17-20. gabi9003 - 100%

E21. mrnkaloto - 100%

Е22-24. gabi9003 - 100%

:essub:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха! Браво на вас, екипът за бързо реагиране пак е в акция! Спорна работа! :yes:

Ще позволите ли да си заема ли позицията от предния път или вече има кандидат за цялостен пласмент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аша, разбира се, че ти ще го правиш онлайн, още се чудя дали да пускам първите две серии.

Имам видеото и субките и за тези до 8, и ще почнем работа и по тях, но ще е по-добре да вървим с официалното излъчване, за да ползваме видеата, които ще пускат без вградени китайски субтитри (засега са само първите два епизода, във вторник следващите два) и да не бързаме, че и принципно за къде да бързаме, може пък и да не ги пуснем, докато не излезе целият.

Още повече, че първо от утре ще почнем да пускаме другия китайски и да не се застъпват. Ще преценя като го приключа него и спрямо това как ще върви този. Ако пък се явят още помощници, можем да ги напишем до 8 предварително и да чакаме само чистите видеа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-важно е, че е вече обявен и преводът е започнат. Останалото е въпрос на  организация. Както решите, аз съм на линия. Ако трябва нещо да се доуточнява - ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, ве, кво съм седнала да пиша разни организационни въпроси, кой се вълнува, но ако го вълнува - ЛС на мен, щото преводът е у мен, и въпросът е, че не ми се занимава и с всичко останало, не че не мога...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По 2 серии на седмица си е супер, важното е да не са с вградени субтитри, че нищо не мога да прочета от тях. А за бързината на превода ви поздравявам, обаче не мога да ви наваксам. Още съм на сериала с Джони, за този съм нетърпелива и ще почна и него, но с другите 2 китайски кога ще успея не знам. Време няма, а всичко ми се гледа :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lukreciana написа:

Благодаря за хубавите субтитри!

Всеки ден ли ще качвате по две, за да чакам?

Да, написала съм - всеки ден по два. С излезлите 20 (без вградени китайски суб във видеото) сме готови, във вторник остават последните 4 и с тях ще се справим бързо, така че всичко ще е по график и в срок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...