Jump to content
milen4etomel

Курс по корейски език (Варна)

Recommended Posts

Мисля,че дори и да сме 9 пак ще има група..

Аххх... даноооо!!! В петък имам упражнения в този корпус и като отида веднага се лепвам на таблото да търся нашия списък :)

ахх.. и аз най- накрая успях да се запиша :) малко разкарване беше и ще има :D :D . Мисля че ще има курс днес подготвяха списъците .

Охо~~~~~~ Честит курс!! Това е голямата равота в Варна!~~ Успеех на всичките!~ .

След курс ще говориме с сама корейски език, искате ли? B) Моята мечта... :))))))))

Ако имам нужда от моята помощ, колкото мога да ви помагам.

И Аз вече познавах други учители,които са корейци, по корейски език с сертифиция.

Кой е учител? Сигурена съм,че е българин или българка....

Той завършва от Софийския университет, нали?

Ако е така,че аз много го уважавам. Когато имаме шанс и да пием кафе с него.

Приятен ден~

Ами като резглеждах учебните планове, видях снимката на една жена-българка. Най-вероятно тя ще е учителката( аз тайно си мечнаех за някой гоподин кореец :rolleyes: , ама няма :lol: )

Здравейтееее!!!

Днес ходих във всяка почивка да гледам на таблата за списък, но нямаше. Накрая след едно от упраженията реших да отида да питам в кабинета, където се записвахме.

Курс ще има, събрала се е група и то от 19 или 21 човека :) Честито на всички ^^ ~~happy~~ *hisi-chan вика от радост*

Програмата ще изнесат в края на другата седмица. Евентуално засега часовете са в понеделник и сряда от 19 часа в I корпус на ВИНС, но не е сигурно. С точност ще разберем другия петък. А пък и ако не ни е удобно на повечето предполагам, че ще се направи промяна.

Относно учителя - българка е :)

Охо~~~~~~ Честит курс!! Това е голямата равота в Варна!~~ Успеех на всичките!~ .

След курс ще говориме с сама корейски език, искате ли? B) Моята мечта... :))))))))

Ако имам нужда от моята помощ, колкото мога да ви помагам.

И Аз вече познавах други учители,които са корейци, по корейски език с сертифиция.

Кой е учител? Сигурена съм,че е българин или българка....

Той завършва от Софийския университет, нали?

Ако е така,че аз много го уважавам. Когато имаме шанс и да пием кафе с него.

Приятен ден~

Благодаря СЕХИ!!! Хех, като имам нужда от помощ с корейския вече и към теб ще се обръщам... gomawo отново :)

Разбрах за курса два дни преди крайния срок за подаване на документите - благодаря за изчерпателната информация! Не ми трябваше много време да умувам какъв е смисълът от подобен курс - радвам се, че ще имам възможност да общувам on-life с хора, с които споделяме общи интереси :D

С нетърпение чакам 18.10.2010 г. - занятията ще са 2 пъти седмично /понеделник и сряда/ в първи корпус.

Малееее 20 души :) а ние се притеснявахме дали 10 ще се съберат ... Ами на 18ти ще се видим с всички.

Като гледам програмата е излязла вече , но не ми е ясно дали е окончителна. :unsure:

Като гледам програмата е излязла вече , но не ми е ясно дали е окончителна. :unsure:

Не е окончателна... утре би трябвало да излезе. Аз всеки ден гледам, защото имам лекции там. Има списък само по колко човека са групите. От езиковите групи сме най-голямата - 23-ма :)

Еми маи ще трябва още понеделник да се измисли нещо :huh:

Еми маи ще трябва още понеделник да се измисли нещо :huh:

Понеделника на мен ми е доста удобно :) Ама сряда, четвъртък и петък съм до 19 часа. Айде в петък съм в I-ви корпус така, че и тогава мога.

Вторник, събота и неделя също.

Курсът в първи корпус ли ще се провежда? Ако е в първи - супер. Много са ми удобни часовете, ако може почивните дни да не ги пипаме. :/

Ужас незнам как ще се получи с часовете :) Аз във вторник съм до 8 вечерта , а в петък до 6:30 незнам как ще стане тогава, защото ще пътувам от свободния.. Дано не се налага да пропускам упражнения

@Romance Да, в първи корпус е.

@milen4etomel Е, то засега са в понеделник и сряда, така че няма да ти се налага да пропускаш нищо :)

зравейте искам да отправя една голяма молба ако не затруднявам някой . Наложи ми се да бъда извън града за две седмици и вече изпуснах 2 часа мисля че в сряда ще бъда на линия . Както и да е ....Ще може ли някой да ми каже какво сме взели ? да се опитам да си помогна малко :lol: в което малко се съмнявам обаче ще си пробвам Благодаря ви предварително :)