Jump to content

Курс по корейски език (Варна)


Recommended Posts

Все още не съм, защото днес ми изникна работа :)

Ако искате може да се срещнем заедно да отидем на 12-13... пиши ми, ако сте съгласни ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навитак. Утре ще говоря с родителите си. Само, че се чудя дали не съм малко дребничка (11), но 'айде..

 

Хехе, супер! А относно това, дали си дребничка... това е само + за теб, защото колкото по-малък е даден човек, толкова по-бързо възприема и учи чужди езици :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майка ми е говорила с ИУ човеците и се е оказало, че било само за студенти и завършващи. Така, че за съжаления аз съм аут.

Аз преди малко се записах, и ми казаха, че най-много са се обаждали да питат за курса по корейски и даже майката на някакво 11-годишно момиченце се е обаждала днес. Жалко, че няма да стане да се запишеш. Но говори с учителката, може и да има възможност да го изучаваш отделно от нас. А и, ако наистина имаш голямо желание... :) Дано така да се получи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно ние сме 4 души и сме платили всичко само трябва да отидем да оставим молбите в 2ри корпус. Надявам се, че 7 сме достатъчни .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес и аз внесох парите за курса, нали за ВИНС-а си е 120 лв. да не съм объркала сумата xDD

 

Дааа, за ВИНС-а е 120 лв. ;)

 

Надявам се всички, които проявиха по-рано желание наистина да се запишат, иначе може и да не стартира курса, а някои са доста ентусиазирани вече :)

 

@sssasssho - 10 човека трябва да сме минимум... като се запишете и вие ставаме 8 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, за ВИНС-а е 120 лв. ;)

 

Надявам се всички, които проявиха по-рано желание наистина да се запишат, иначе може и да не стартира курса, а някои са доста ентусиазирани вече :)

 

 

 

Междудругото не само за ВИНСа , а за всички студенти е 120 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли се кога ще се провежда курса (през седмицата или събота и неделя)

Ще се доуточни, когато се събере група :) Но има вариант, ако не можем през седмицата да е в събота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което ми казаха днес беше, че едва ли ще има проблем със сформирането на групата (дано... защото все още си мисля, че сме 9 човека...) и че списъците ще излязат в петък :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...