Jump to content

Курс по корейски език (Варна)


Recommended Posts

Организира се курс по корейски език от Икономически университет- Варна.

Продължителност на курса - 120 часа

 

За контакт : Център за продължаващо обучение, ул. “Евлоги Георгиев” № 24 – втори корпус на – Икономически университет, ет. 2, стая 201; тел. 052/303 265 от 08.00 ч. до 16.30 ч.; 0898/450919 – от 16.30 до 19.30 ч.

Не е задължително да си студент в университета!

 

 

В момента се формира група засега сме 4 човека, които сме заявили че желаем да изучаваме корейски език . За повече информация може да звъннете на посочените телефони или на място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За плащането може би когато се разбере септември месец дали ще стартира курса. Защото отново може да не се съберат достатъчно хора за него и тогава въобще няма да има :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са много обаче предният път не са се събраха, казват ще се запичат и се откажат затова не се знае дано стане. Все пак и не всеки може си го позволи за съжаление ,защото се плаща наведнъж. Но да стискаме палци да се получи :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навитак ... стига да се събере група, която не в последната седмица от срока да набира кадри ми поне 1 месец преди записванедо да бъдат ясни нещата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз пуснах темата една седмица преди срока, защото тогава разбрах за курса и че въобще, че ще стартира такъв. Затова се извинявам ще гледам да разбера по рано този път и ако някой се информира по--рано от мен нека да пише тук. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност,аз съм една от навитите...

Но,до колкото разбрах,септември започва курса или греша?

Искам да запиша нещо за лятото,защото септември почват лекцийте и...малко кофтеишън става ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах по-горе не е сигурно ако се организира ще бъде със сигурност септември или октомври неэнам дали ще има въэможност събота или неделя :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен също ме бройте ;) Мисля, че вече се събрахме 6 човека... само, че понеже и аз ще съм на лекции, ще се надявам да може да се уговорим за събота и неделя :)

Аз ще звънна тези дни да поразпитам дали ще може тогава... иначе силно се съмнявам всички да могат по едно време през делничните дни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даите всички навити някак си да се разберем като хората!

 

Чакам предложения, на мен мисълта ми стига само за едно по смислено изречение. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник или ще отида до центъра да питам за подробности или ще звънна по телефона (както вече казах). После ще напиша какво са ми казали като информация. И да се надяваме тогава вече да можем да изготвим списък, след като всички желаещи напишат отново в темата ;) Така мисля, че ще е добре... ако има някакви възражения, може да кажете :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че закъснях толкова с информацията... Днес ходих до ВИНС-а да попитам за подробности.

 

Курса се провежда 2 семестъра, като занятията са през седмицата след 17-18 h (ако не можем тогава има вариант и за събота). Занятията ще се провеждат в Центъра за продължаващо обучение (ЦПО), който се намира във втори корпус на Икономическия университет

За да започне курса са необходими минимум 10 човека.

Срокът за подаване на документи е от 7 септември до 8 октомври 2010 г.

Учебните занятия започват на 18 октомври.

Място за подаване на документите: 2-ри корпус на ВИНС, стая 2201 от 8:00 до 16:30 ч.

Таксата за един семестър за студенти на ВИНС-а е 120 лв., т.е. за 2-та семестъра - общо 240 лв. (за тези, които не са студенти на ВИНС-а таксата за 1 семестър е 160 лв. или 180 лв. ... ще се звъни пак да се пита, защото забравих... но почти съм убедена, че е 160 за един семестър).

Таксите се внасят в ОББ - клон Варна по сметката на ИУ - Варна.

IBAN: BG28UBBS80023106028703, BIC: UBBSBGSF, трите имена, фак. номер, курс (I, II и т.н.), курса, на който искаме да се запишем (в случая корейски език).

Записването на студентите се извършва със следните документи:

- Студентска книжка (копие от първа и втора страница)

- Молба по образец (получава се от канцеларията на ЦПО)

- Именник (получава се от канцеларията на ЦПО)

- Бележка за внесената такса за обучение в ОББ клон Варна, 1 снимка.

За тези, които не са студенти на ВИНС-а без студентската книжка :)

 

Това е засега от мен. Ще помоля всеки, който е съгласен да се запише на курса да пише в темата, за да знаем дали ще се съберем хора. Благодаря предварително. Ако има въпроси, питайте :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко звъннах, за да попитам за точната сума за всички, които не са студенти на ВИНС и Колежа по Туризъм.

Цената на един семестър, които не са студенти там е 180 лв. Курса не се плаща наведнъж, отначало само за първия семестър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААААААААААААААА *Кари крещи от радост*

Значи ни трябва още един човек!!!

Кои сте вие, че да не вземем да повторим някой и да си мисля, че сме повече отколкото сме :)))

 

P.S. От 7-ми септември е записването ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...