Jump to content

Recommended Posts

z4R94SrZP3oMMj44r44f1BhTxH3.jpg

 

Off Topic

dXHM5MSdrRJJvsbakjC3BSBEsOD.jpgqlL1lnXJmVPZr6YstoAO6NDLeYm.jpg

 

The School Nurse Files (보건교사 안은영)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Bogungyosa Aneunyoung
По новелата на Jung Se Rang "Bogungyosa Aneunyoung"
Период на излъчване: 2020 – Септември – 25
Време на излъчване: Петък
Жанр: Комедия, Фентъзи, Мистика, Хорър
Канал: Netflix
Епизоди: 6
Режисьор: Lee Kyung Mi (Persona, The Truth Beneath, Crush and Blush, The Berlin File)
Сценарист: Jung Se Rang
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Jung Yu Mi като An Eun Young
Nam Joo Hyuk като Hong In Pyo
Yoo Teo като English teacher McKenzie
Lee Joo Young
Choi Joon Young като Kim Gang Sun
Kim Dong Hyun
Lee Hyo Bi
Park Se Jin като Raddy
Hyeon Woo Seok като Seung Kwon

 

Резюме: В сериала се разказва за безстрашна училищна сестра Ан Ън Йонг (Jung Yu Mi), която има уникалната способност да прогонва злите духове, но изпълнява екзорсизма по нетрадиционен, комичен начин. След като получава работа в престижна гимназия, тя разкрива опасна гатанка. Там среща Хонг Ин Пьо (Nam Joo Hyuk), учител по китайски език, който е много скован и ходи с ясно накуцване заради автомобилна катастрофа, случила се в детството му. Той е влиятелна фигура, която започва работа в училището, основано от дядо му. Хонг Ин Пьо има невероятна аура и енергия, която го защитава и с това помага на Ан Ън Йонг да премахва злите духове...

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук с руски дублаж на 1-5 серии. А тъпото е, че езикът, на който "говорят" корейците в сериала е японски. Явно руснаците са хванали японско копие за превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще нахвърлиш ли няколко смешни моментa?
Това беше една безкрайна какафония от френетичен смях, викове и рев.
След тоя сериал ще остане само причиняващото неудобство у зрителя усещане за психодиспансер в училище.
Хубаво нещо беше, че е 4К и се убедихме в нивата на тестостерон у главния, предвид космите по брадата му.
3д графиката и тя им се получила. Толкова красиви желирани сърчица може да има само в реклама на Харибо или Желибон. От OST-a ми хареса една мелодия, по нещо  ми напомни на немския DARK.
А, да... Оценката в IMDb e 6.3 и въпреки че по-ниска оценка на корейско не съм срещала там, пак им е много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурдни моменти, безсмислени сцени. Нищо нормално нямаше в този "сериал", най-нормалния май беше Джу Хьок. :lol2: 

Къде пък видяха 'хорър', на мен ми беше супер смешен (като учениците където се смееха...супер истерично :huh:).

Off Topic

И учителите едни луди, исках да ги избия всичките където му се присмиваха заради крака... :)

Само 2-ри еп. ми беше по-интересен от останалите скучни. :D

 

dog-face.gif

Редактирано от mell_moonie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...