Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Fall in Love with My Badboy (我的师兄惹不起)
Страна: Китай
Също така известен като: Wǒ de shīxiōng rě bù qǐ
Премиера: 28 Юли 2020
Времетраене: 96 мин.
Жанр: Исторически, Комедия, Романс
Режисьор: Lei Dongsheng
Субтитри: Английски

 

Участват:
Yang Chuan Bei като Long Shao Chen
Dou Zi като Lin Yue Shan
Wu Zhu Xi като Duan Mo Ze

 

Резюме: Доминиращ и груб или  нежен и грижовен?

Кой от двамата ще избере Шан Шан?
 

:essub:

 

:subs: Свали с български субтитри :click: :click:

 

Гледай онлайн с :subs::click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето вече може да го гледате и онлайн с бг буквички@NyXe, благодаря за превода!:kissx:

Специални благодарности на @helyg  за видеото.:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕе, това е! Първата ми среща с китайско историческо/костюмно се състоя. Тези сериали изобилстват вече, гледам, има доста фенове и тук, а мен взе да ме влече към красивите костюми, гледки и всякакви фантазии по трейлърите. Даже ще поискам съвет, но ще го направя в съответната тема. Нямах кураж досега, но трейлъра на филмчето ме заинтригува и ето, то не било страшно! Да не забравя причината, която натежа последно – българският превод. Благодаря на екипа за труда! А самото филмче, хм, хареса ми като за забавление, впечатлена най-много от главния, но май ми е непознат. Имам усещането /което и леко ме разочарова, ама леко/, че взаимоотношенията бяха като в съвременността, което забелязвам и в някои корейски сериали. Приятничко филмче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май за азиатците това да караш девойката, която си харесал, да ти е лакей и да ти се подчинява, е като при нас да ѝ дърпаш опашките в детската градина :D Срещала съм го в корейски филм, а мисля, че и в японски, сега и тук. Иначе бях на косъм да кажа, че това са най-невзрачните и даже нелицеприятни актьори, на които съм попадала в последно време (особено вторият младеж беше ужасен, чак тръпки ме побиваха от него), но в погледа на главния имаше нещо притегателно. Самият той не е красавец, ама се ядва. Гледам, че му е първа главна роля. Що се отнася до персонажите – май ни един не знаеше какво иска. Всички  хем ги болеше, хем ги сърбеше. Но върви леко филмът и това не дразни прекалено.

 

@NyXe, благодаря за превода! :) 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсваше ми нещо. Не знам заради костюмите ли, но малко екшън нямаше да е излишен. Ако използаха тези оръжия по предназначение, вместо да им обират праха... Или един юмручен бой вместо мач....  

Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладко и неангажиращо беше филмчето. Основно ще го запомня със сцената в банята. :D 

Иначе като сюжет не е нещо ново, но пък беше приятно и радваше окото с красиви декори, костюми и познати сцени на романтична атмосфера. Имаше и някои забавни моменти. 

Актьорите не ми бяха изкуствени, така че си се справиха с ролите. Главният наистина имаше нещо притегателно в погледа. 

Ще се хареса на зрителите, които обичат закачката между главните да ги удари с мокър парцал още в първите минутки. :D 

Благодаря и аз за преводът. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неангажиращ и лек филм, идеален за почитателите на романтиката, като мен. Главния не съм го гледала до сега, но определено момчето има бъдеще в индустрията

с този поглед и пухкави устнички. Благодаря за бг буквичките!

Не искам да сравнявам двете версии-японската и китайската, но определено си оставам по-впечатлена от  I'm Not Just Going to Do What Kurosaki-kun Says с Кенто Накаджима и Нана Комацу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...