Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

Не съм си възстановила още музикалната библиотека, но бих пратила на всеки Нова Генерация цялостно при поискване на лични;)  Съответно приветствам с отворени обятия дискографиите на Кале, Воцек и Чугра (без Трендафила) и Виолетов Генерал, ако някой разполага с тях. Липсват ми вече :cry:Новите дружки познават "Баладата за шивача" само по мои думи/тананикания, което си е тъжно на квадрат. Поздрави на оцелелите фенове на "стария" уейв:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георги Маринов  ми е шеф,а  Пенчо Попов (Чугра) е адвокат в нашата фирма. Кажи какво искаш и ще ги помоля, защото не съм запозната с музиката им.

По това време ме тресеше метъла :28558:

 

 

 

4fec487ea66cb.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

diant, направо уби рибата!!! Сега ще слушам каквото ми даде kcekce, че след толкова години... ама после ще си призная без бой, ако има нещо... Да им кажеш, че са направили страхотни неща и има хора, които и днес им благодарят за това! (...и ако намерят диск със Бергология, веднага си го купуват, пък ако ще и с пари на заем...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tumblr_mhxcfgf1Md1rwstb5o1_500.gif 

 

А това? Съжалявам, че досаждам така, обаче попадам на много яки гифчета във фейсбук, а пък тези ми се струват от нашата гилдия, та за това реших да ви питам вас :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога...Това наистина си плаче за споделяне, хахаахха... 

http://www.jibjab.com/view/2ze8Y2VGSHW0x6VZind1kw?mt=1

Само за тези, които искат да се посмеят, хахаха.  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на статия, в която се споменават отвличания на японски граждани от С Корея, корейски етнос в Япония, антикорейски митинги и други изненадващи ме неща. Не бях запозната, признавам си.

http://e-vestnik.bg/17396/yaponiya-vinoven-ako-si-koreets/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"За петата ракия, или колко е хубав животът" е много добър раказ, който ми попадна преди няколко дена.

Доста се върти из нета, но ако сте го пропуснали се поправете. Няма да съжалявате.

 

 

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2016373

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тука е така - всички пълзят и пуфтят, а най-популярното за споделяне не е Co** Cola, ами... валидол. Мразя тея тежки, мазни, варненски влаги през лятото - въздух не ти оставят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвайте на морето!  :na2: Тъкмо си говорим, че тен се правело и с намазване с бира, ама не е ли грехота така да се разхищава...  :beer:

 

Някой трябва да ни го плати. :D

 

А за бирата - ако се намажеш с нея, е по-вероятно да събереш осите и мухите, отколкото тен. Освен ако не търсиш усамотение в радиус от 30 метра, не те съветвам да го правиш. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, и аз се отказах, за осите не се бях сетила, но веднага надделя мисълта, че е по-добре да я ползвам вътрешно.  :28558:

Айде, черпя ви по една :beer:  и другата година спестявайте, че ако чакате някой да ви го плати, хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че аз съм си "на морето"... само дето не остава ред да стигна до него... все някой/нещо по-спешно се явява. Абе, някакси повече ме влече идеята за горска сянка краи речица на полянка, винце и мезенце за винце, може и хайдушки песни даже... едни такива работи.

Razzormaw, мерси за напомнянето :D. Тя варненската зима хич не е за хвалене с тея мокри североизточни ветрове - като се сетя, чак си харесвам лятото. Пък и тази година не е толкова тежко май - диша се горе-долу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми викам да ви стане по хладно като гледате картинката.  :rolleyes:  Мен лично зимата ми стана любим сезон от доста време, предпочитам да е клинч отколкото да се топи асфалта и действително тази година е по добре особено като бяха тея валежи. Хммм както и да е.. че станахме като пенсионери да обсъждаме времето. xD 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...