Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

Не зная дали тук да попитам, но последните 2-3 дни трудно влизах във форума, да не кажа почти не успях да вляза. В мен ли е таковата...причината де, или нъц? Даже по едно време бая се разпених.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега ми стана още по-интересно. По принцип има варианти ама..... що не вземеш да снимаш братята от Мелмак

пък да видим. С две думи повече никакво пушене без камерата да ти е на врата като на японски турист. :lol:

А що се отнася до почивката моя съвет е да си вземеш- никога не е в повече. Говоря от личен опит :D

Много ми е любопитно какво следва. Файтинг :up:

Ох,тая година се накъсах от отпуски и няма да ме огрее скоро това с почивката,ама да не ставам нахална :P За съжаление нямам камера,но бих впрегнала въпросната ми позната,тя очевидно пуши повече от мен щом си го наблюдава от толкова време туй чудо каквото и да е там...току виж установила контакт :rofl: Като каза има варианти,чудех се как изглежда падащ метеорит,знам че се запалват като навлязат в атмосферата,но предполагам не се вижда с просто око,освен ако не е нещо от рода наТунгуския метеорит де..

 

Не зная дали тук да попитам, но последните 2-3 дни трудно влизах във форума, да не кажа почти не успях да вляза. В мен ли е таковата...причината де, или нъц? Даже по едно време бая се разпених.

 

Хмм,представи си аз колко се бях разпенила,като не можех да влизам от една седмица,ако не и повече... :blink: явно не е само при теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро може да си видяла метеорологичен балон, защото другото (метеорита- не е нужно да пада, може само да мине близо) си е "падаща звезда", а това си го виждала.

 

baloon_boy1.jpg

 

Така или иначе ще е интересно дори да е балон. Дано да го снимате :P Пък ако са марсианци и са готини - бъдете колегиални и ги пратете и насам за малко :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, изкопах едно клипче от тубата

 

 

това,което видях беше като туй чудо,което се появява в 1:02- това по-голямото.Разликата е само в това,че беше само едно,а тука са цяла компания... :blink: Момента с изчезването го пропуснах,докато намеря още един чифт очи,които да потвърдят,че не съм прекалила с ракийцата и тютюнът ми си е чист...Кадрите са от околностите на Сливен,но намерих едно и от Варна от юни,но камерата на човечеца не се е справила със задачата и качеството е много зле.Само да вметна,че той е видял изчезването и според него "нещото"е духнало с невероятна скорост. :mellow: Сега ме е яд,че изпуснах тая част...Явно познатата ми не преувеличава като казва,че го вижда от няколко месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, мама му стара, на 1.06 на клипа различавам някакви дребни елементи отзад на "опашката", като плочките от черупка на костенурка, но аз гледам на кафе, тъй че ич не ме учудва че ми се привиждат фигурки. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е голямата работа. Аз не знам защо не осъзнах , че действието се развива нощем. Всички варианти отпадат.

Остава само "Мелмак" :P

 

Ай стига де,вече ме хваща шубето :unsure: Май по-добре да спра да мисля за това и да си пусна сериала...

Брех, мама му стара, на 1.06 на клипа различавам някакви дребни елементи отзад на "опашката", като плочките от черупка на костенурка, но аз гледам на кафе, тъй че ич не ме учудва че ми се привиждат фигурки. :lol2:

Душко,къде ги видя тез плочки,аз нищо не виждам в туй тъмното,но ти сигурно си с по-набито око от моето,щом гледаш на кафе :dunno:

 

Дами, а дали не става дума за това

http://vbox7.com/play:96de39b831

 

Ох,ще ми се да е това,голяма красота е,но за съжаление в околностите на Сливен...(това "околностите" звучи много X-files,въх,ужас)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в околностите на Сливен...(това "околностите" звучи много X-files,въх,ужас)

 

Стига де, така като слушам си на правилното място :P

 

Ако успеете и да снимате с приятелката ти цена няма да имате. А иначе си гледай сериалчето и се забавлявай :)

 

Иначе плочки и аз не видях, но пак ще погледна по късно, че сега съм :wacko: малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де, така като слушам си на правилното място :P

 

Ако успеете и да снимате с приятелката ти цена няма да имате. А иначе си гледай сериалчето и се забавлявай :)

 

Иначе плочки и аз не видях, но пак ще погледна по късно, че сега съм :wacko: малко.

 

Аха,ще снимам,аз така се психирах :unsure: тя ако и стиска,нека снима,аз съм пас (ама ако има фотосесия,ще я постна :P )

Да взема да и купя една кутия цигари да стои да дебне,че и без това ще върши мръсната работа :lol: ама тя и без това не е от притеснителните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, как се намесвам в темата ,съвсем неканена, направо не истина... Но няма как да не споделя едно нещо с вас..

http://www.youtube.com/watch?v=WYqze9Mg130&feature=related

Не, не възприемайте нещата погрешно. Не слушам такава музика, просто...просто някак ме изби на смях и желание за споделяне. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282: :282:

Не, не мога, това е за темата със смешките :lol2: :lol2: :lol2::28558:

Е хайде сега, слушай си каквото музика искаш, може би това е бъдещето на корейския поп.

Тези момчета откъде ли са? Що си мисля, че живея тук?

А тази песен ще ни прослави пред света, нали и в някакво руско ток шоу я бяха обсъждали :lol2: :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто някак ме изби на смях и желание за споделяне. :D

Ами то на какво да те избие при тая гледка :282: И на мен ми намирисва,че живеят тук,но нееееее,ако това е бъдещето на корейския поп,сама ще си прережа вените с тъпо ножче....Забелязала съм обаче,че нашата чалгийка май им се харесва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282: Тия са просто върха. А зелката ме наведе на мисълта, че младежите май не са в БГ.

С това дървено зеле дето го гледам по пазарите напоследък. След клипа биха станали :28558::28558::282::282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:282: Ох, отдавна не съм се смяла така....ама по плочките и точно по зелето смятам, че тез младежи пребивават в нашата мила родина.....хахахаха :lol2: пък и не за първи път чувам и виждам, че има азиатци , на които много им допада чалгата ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях оригиналния клип и хич не се учудвам, че го пародират по такъв начин. На няколко пъти щяха да избухнат в смях, чак накрая не успяха да се сдържат... :) Интересно по какъв начин го виждат те Азис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежа, който бе на заден план яко се бе вживял :lol2: Не разбрах ролята на зелето, ама явно не е случайно. И..... това ли харесват в България? Азис? :D :D :D Ми то тогава и Азис трябваше да направим доктор хонорис кауза. :slap: Явно е обаче, че се забавляват, да са живи и здрави, явно нашата чалга е по-хубава и по-ценена зад граници :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много му се възхищавам! Жалко само, че се отказа от K-1 и се занимава с нещо като японска борба, която много ми напомня на кеч. Което е жалко наистина във всеки смисъл на думата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...