Jump to content
sinardin

Офтопик форевър

Recommended Posts

Arena си работи My link

Работи, но

Моля, да ни извините. Поради технически причини достъпа на потребители с ранг по-малък от Супер потребител е временно ограничен

Бтв, на мен в Замунда само секцията с торентите и каталозите не ми се отваря :blink:

Аз си теглих, явно не съм попаднал в ограничението blush.gif

Или съм улучил ненатоварено време. cool.gif

Днес нямам проблеми, явно съм по-голяма паника отколкото мислех... :rolleyes:

Искам да кажа, че съм възмутена от аватарите на Спиди и на ЛунаБрава. :lol2: Хайде де, спрете се вече! И ние сме хора и души носим. Няма само със салфетки да стоя пред компютъра и да гледам като хипнотизирана. :inlove: И...Спиди е по-виновната за реакцията ми. Бини е просто убийствен с това пайетско екипче.

Т'ва ясно, ама а кажи как ще ми даде сърце да го затрия? :lol:

Дет' се вика, аз се чудя кое градинско гифче по-напред да сложа, тя ми вика да не бъдело с Бини... Еми нЕма начин! :D

Докато се ровех из интернет се натъкнах на ето това цък - тапети за десктоп на изключително красиви азиатки :asian:

... жалко, че няма на азиатци <_<

Здравейте на всички!

Скоро открих красотата на азиатското кино и сериали.Разрових се за сайтове с тази насоченост и ето ме тук.

Бихте ли ми препоръчали сайтове, от които да тегля интересни корейски филми и сериали.

Попаднах на Masters-tb.com, където има изобилие от материал за гледане, но за регистрация иска покана.

Извинявам се за нахалството и Благодаря предварително, ако някой ми помогне.

P.S.Не съм сигурна, че точно тук е мястото за молбата ми, но все пак съм начинаеща тук.

Има цяла тема за това Тук

Основно за драми се тегли най-добре от Тук, а за филми предимно от Тук.Първият сайт не изисква регистрация (цъкаш на зелената стрелка до името на искания файл), втория - да. Другият вариант е из темите във форума да си дърпаш от предоставените линкове.

За всеки случай разгледай разделите "Добре дошли" и "Таблото".

Попаднах на Masters-tb.com, където има изобилие от материал за гледане, но за регистрация иска покана.

Напиши ми на лично мейла си и ще ти пратя покана ;)

Пак ме гложди една мисъл и реших да я споделя. Как е възможно в последните три сериала, които гледам, избрани на доста случаен принцип и правени в различни години, в първата серия и на трите, главната героиня РЯЗКО да й се прихожда до тоалетна по голяма нужда в присъствието на главния герой :blink: Егати тези корейки защо такъв зор, не мога да си обясня. То това често се среща в корейските драми (като част от влюбването може би :huh: ), но няма шега - и в Que Sera Sera, и в Coffee House, и току-що приключих първи еп. на City Hall - пак същата "изхождаща тематика"... :D

Мотаеше се из форума една тема за тоалетните навици на корейците, даже така се и казваше, потърси я да се "просветиш". :lol:

Накратко, корейците нямат задръжки на тая тема.

Хахах,определено и на мен това ми направи впечатление.Особенно колко често се напишкват в гащите и прочие,ама явно за тях не е проблем да споменават подобни неща и да ги включват в филмите си. Аз лично взех да им свиквам и вече не ми прави чак такова впечатление. както казва един френд- "ти какво си мислиш,че като е толкова готина,че не ходи до тоалетна и тя ли" :P

И що да ми идва неква полуграмотна бабка да ми отнеме вкъщи два часа да ме преброи, като попълних електронния въпросник точно за 10 мин.? :blink:

Боже, колко пари и за тая глупост ще се хвърлят...

Ех, верно, не всеки има нет, но според мен трябваше първо да отсеят преброените по електронен път и после да ангажират преброители за останалата част, сигурно щяха да намалеят поне със 70%.

Това се колебаех дали не е за фън корнъра :D Определено винаги е смешно да се плагиатства,но не знам,възможно е само аз да усещам приликата :D

Таа,какво обединява Мизушима Хиро,''Чекърс'' и личности от българския поп фолк?

Оригиналът:

НанПа семпай:

http://www.youtube.com/watch?v=XY7DOlA-gN4&feature=related

И това:

http://vbox7.com/play:17d3ac1f

Може и да ми се струва :lol:

Днес попаднах на една интересна статиика. И се убеждавам все повече, че когато човек отчаяно иска да намери под вола теле - го намира :D Самата статия може да прочетете Тук :)

Какво става със скина на форума? :unsure:

Най-долу в ляво, до езика, си го обърни на постарому. (iSkin import) ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...