Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

Споделям, че днес бях на изследвания в болницата по повод изваждането на медицинско от Съдебна Медицина, заради удара в носа онзи ден - имам достатъчно поражения на вътрешността на носната кухина, за да подам и жалба в полицията.

 

Да се оправят ония сплесканяци от село после - не знам дали съм прав с тези мои действия спрямо нещастниците, но ще видим последствията...

 

Иначе след този инцидент, заявих на жената, че в момента в който събера повече пари, се махаме от тая страна. Дали е правилно решение или не - времето ще покаже...

 

Гледам напред в бъдещето с болезнена усмивка...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ... ...

Иначе след този инцидент, заявих на жената, че в момента в който събера повече пари, се махаме от тая страна. Дали е правилно решение или не - времето ще покаже...

... ... ...

 

За съжаление с времето все повече се съгласявам с тази позиция. Не мисля, че ще сбъркаш. Само дето моите заминавания "изчезнаха" точно заради идеята "първо да събера някой лев, пък после...". Познатите, които тръгнаха с "на гол тумбак чифте" се справиха. Не се справиха само тези, които през цялото време мислеха кога и как да се върнат при близките си тук, а не кога и как да вземат близките си там.

Е, все пак зависи и къде ще отидеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замунда не пасат трева. Преди време нали искаха да ги затворят с Арената ама отърваха кожата докато p2p го отнесе наскоро. Мисля, че беше нещо с изнасянето на сървърите в чужбина в страни с по-толерантно законодателство от нашето, но може и да бъркам понеже случаят беше преди няколко години. А megaupload-a поне на мен няма да ми липсва особено. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези май не са чували за "приказката" - "Vox pópuli vox Déi" :D. А аз се чудех де са ми отишли аватара и "gifs" от подписа... те затворили и 3mb.us. В Америка нещо се опитват да се противопоставят на Божията воля :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези май не са чували за "приказката" - "Vox pópuli vox Déi" :D. А аз се чудех де са ми отишли аватара и "gifs" от подписа... те затворили и 3mb.us. В Америка нещо се опитват да се противопоставят на Божията воля :lol:.

Споко. Гласът народен.... го има и другаде. Има и друга мега...., а и тая най-вероятно скоро пак ще я пуснат.... или ще се пръкнат...... по друг начин......

П.П. Редактирах си поста, че.... я да си мълчим и само да гледаме к`во ша става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos по- тихо да не те чуят за замундата, преди време и с нея имаше подобен проблем, но бързо го разрешиха така че и сега не вярвам да продължи дълго .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos по- тихо да не те чуят за замундата, преди време и с нея имаше подобен проблем, но бързо го разрешиха така че и сега не вярвам да продължи дълго .

Ама аз говорех сериозно. Ако затворят гадовете от Замунда ще вдигна празненство. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че това е за MMORGP-to World of Warcraft и повярвай ми ако нещо стане с него и компанията Blizzard фалира и спрат сървърите си положението ще е далеч по трагично от това с някакъв си сайт за ъплоуд понеже там играят милиони хора и си плащат редовно на месец, а героите на повечето са развивани с години. Дори самата игра си е като индустрия, където хора играят за да изкарват пари продавайки и развивайки герои. Имаше един случай дето едно дете изкарва повече пари от родителите си точно играейки тази игра. А за самото клипче съм го гледал и според мен тоя мушмурок преиграва понеже родителското тяло просто му е спряло акаунта виж ако му бяха изтрити героите щеше да е оправдано. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че двете неща нямат нищо общо. Не вярвам някой чак толкова да се разстрои от спирането на мегата.

ПП Бях се засилила да го пусна във fun corner, ама без да искам съм улучила тая тема <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сайта не съм объркала, но явно че не е преместена. Проверих в стария форум,било е анкета. Има нужда и от такава тема, защото има нови номинации за въпросната анкета :blush::wub::rolleyes:.My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...