Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

Някой ако знае от къде мога да си купя SEGA Mega Drive? Голям съм фен пък и това ми е несбъдната детска мечта. Ако някой от вас продава или познава някой, който продава нека каже, моля.

Благодаря .

 

:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво ти е самата конзола? То има емулатори за PC само дърпаш rom-вете и ги зареждаш през емуто. А ако не ти харесва клавиатурата в почти всеки магазин за техника се продават джойстици с usb. Аз лично имам някоя друга игра даже преди няколко дена играх sonic 3. А ако все пак държиш да търсиш конзолите пробвай на Илиенци може пък и да има. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам че има емулатори, но аз си държа на old-school-а! И наистина как не съм се сетил да проверя на Илиянци или на Женския пазар може да има.

Но определено надеждата е Илиянци. Благодаря за подсещането! Пък и друго си е да вземеш дискетката, да я сложиш, че да не тръгне..... :)

Да включиш конзолата към някой извехан телевизор..... Дори и само да си я гледам - пак бих си я взел.

:i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Урааааааа! В събота от 21 часа ще има 'Пънк В Пекин' - филм, който мислех за безвъзвратно изгубен за гледане! Най-накрая ще го гледам и аз!

:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ся ако земеш и да кажеш къде аджеба ще го дават, цена няма да имаш. :lol:

 

Не, шефче, споко, не съм прослушала пънк, няма да гледам и филма, от добро сърце се включих. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям, че ми удължиха договора на летището до края на Февруари и това внесе малко спокойствие за бъдещите 60 дни :)

 

Освен това спечелих си книга от издателство Изток-Запад :)

 

http://operationkino.net/2011/12/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B8-%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B8-%D0%B7%D0%B0/

 

Двойно щастие за мен!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно какви ли са им тренировките и с какъв хранителен режим постигат тази удивителна физическа подготовка.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако знае от къде мога да си купя SEGA Mega Drive? Голям съм фен пък и това ми е несбъдната детска мечта. Ако някой от вас продава или познава някой, който продава нека каже, моля.

Благодаря .

 

:panda-145:

 

Аз имам конзола, но игрите се изгубиха някъде :) Ако си заинтересован пиши :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

 

Още не съм ходил до Илиянци за да видя има ли там - следващата седмица планирам да ида по някое време и ако не намеря - ще пиша!

Благодаря за предложението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на едно много интересно твърдение ТУК :

"В кошера пчелите строят три вида пчелни килии .. Килии за пчели работнички .. килии за търтей и килии за пчели майка.. Когато пчелата майка снася яйца във килийте в центъра на килиите пчеларят взема тия яйца от килийките за пчели работнички и ги поставя във килийките за пчели майки в килиите нза търтей . Излюпват се пчели майки и търтеи според килийките в които са били поставени яйцата . При това забележи че пчелата майка има един прешлен повече на стомахчето си от пчелата работничка .. Ха сега де !.. Вродено ли е какъв ще се излюпиш или зависи в каква килия си се люпил?"

 

Някой има ли информация това истина ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При пчелите генетиката е много по-различна от бозайниците, това от поста е полувярно -

търтеите се излюпват от неоплодени яйца т.е. те имат майка, но нямат баща и да килийките им

са по-големи от на работничките и по-малки от на майките, но от оплодено яйце не се излюпва

търтей (е в едни други определени условия се случва, но е нежелателно)

 

Майката де факто си е пчела работничка, но отгледана по друг начин от пчелите, а не от пчеларя -

и да техните килийки са най-големи, но ..... не е точно, че вземаш яйцето и го слагаш в килийка направена от пчели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро на всички!!! Днес пак е работно при мен, но не се плаша - полетите вървят по разписание и нямам много началници на главата :) Кеф.

 

Взех решение да си изтрия профила у Фейса - след 14 дена всичко ще е заминало, и без това влизах един път на два месеца и ми е крайно досаден, пък и нищо интересно не намерих там за времето когато бях регистриран. Който иска да ме намери, ще го направи - и без това съм оставил някакви координати за връзка.

 

Освен това се обнадеждих за бъдещето в работен план, но когато имам повече подробности, пак ще драсна, а и вчера вечерта имах малко неприятен инцидент - сина на съседа се опита да ми счупи носа сглавата си, заради някакъв безобиден спор относно къде трябва да си цепя дървата :) Селски идиотщини.

 

Спрях да пия и такова нещо ми дойде, докато кърках като провален, никакви такива инциденти нямаше - май трябва пак да почна B)

 

Както и да е - пожелавам ви успешен и ползотворен уикенд, съчетан с много релаксиращи моменти и добри преживявания :)

 

Поздрави от летище Бургас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...