Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

Днес изгря малко слънце на моята тиха и мъглива уличка - обадиха ми се, че съм одобрен за работа и средата на Май ще почвам!

 

Дали съм щастлив - да, дали съм още невярващ, че това се случи - да, но все пак се радвам!

 

Хубавото е, че съм се представил доста добре на предварителните интервюта и тестове и от 3000 души съм на 8 място класиран, а за длъжностите които съм избрал, съм първи по резултати.

 

Не го казвам за да се хваля, а просто се радвам, че съм се представил добре на предварителните интервюта :)

 

Малко ще отдъхна и ще си събера мислите и ще се почерпя за хубавата новина. Заплатата също ме устройва на първо време, но тъй като вече изплатих телевизора, мога да дишам по-спокойно.

 

Може би ще се наложи да се преместим, за да не плащаме наем и така да съберем някой лев за черни и мрачни дни :)

 

Ще работя на Летището в Бургас, все още не знам на кой терминал.

 

Пожелавам си успех и здраве!

 

Благодаря ви за подкрепата!

 

С уважение

 

Бат' Киро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Бат' Киро, стискаме палци.

 

А аз да си задам риторичния въпрос: как може иначе умни хора да вършат супер малоумни неща? Ш'са изям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледахте ли филма за Япония по Бтв репортерите? Аз да! И през цялото време бах със сълзи на очите и с една заседнала буца в гърлото! Все повече и повече им се възхищавам на тези японци, печелят увъжението ми безвъзмездно и правят желанието ми да посетя Япония все по-голямо! Докато гледах краткото филмче на Кулеков непрекъснато си задавах въпросите: Защо ние сме такива, а те не?, Защо неможем да бъдем поне малко като тях - толкова добри, честни, трудолюбиви и всеотдайни, толкова жертвоготовни и единни?????? Шапка им свалям на японците, поклон :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е мястото, но не намерих по-подходящо.

Спешно търся азиатска сентенция на възвишена тематика, изписана на ръкописен корейски познайте за какво, за татус.

Хвърлих ли ви в джаза, а?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е мястото, но не намерих по-подходящо.

Спешно търся азиатска сентенция на възвишена тематика, изписана на ръкописен корейски познайте за какво, за татус.

Хвърлих ли ви в джаза, а?????

И аз отдавна съм се замислила точно за такава татуировка ,така че мен не ме хвърли :D Ще се радвам,ако някои ти помогне. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отдавна съм се замислила точно за такава татуировка ,така че мен не ме хвърли :D Ще се радвам,ако някои ти помогне. :yes:

 

И аз се надявам, но като гледам няма желаещи. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще умра от мъка и от радост едновременно!

 

В самолета на Emirates, на път за Австралия, (моята редовна компания), открих много лесно не само 2 корейски филма, десетки японски, но и плейлист на РЕЙН!!! Цели 12 песни на отделен канал 512. За него пише:

 

'Top songs by the leading star of Hallyu, the South Korean new wave sweeping Asia and beyond.' (Песни от водещата халю звезда, новата Южно-корейска вълна, която залива Азия и света.)

 

 

Снимка: Рейн с крилa като ангел.

 

rain-angel.jpg

 

Дали има по - нещастен човек от мен, че изпускам негов концерт, и по- щастлив от това малко признание в негова чест?!

 

Също така има и тонове от к-поп j -pop, но Рейн разбира се, заслужава отделно място в селекцията от най-доброто в света.

 

Има дори няколко песни, които не бях чувала преди никога :)

 

What's love

Neo cheo Leom

 

Другите песни са:

 

Na Bbeun Nam Ja

NA

Ak Su

It's Raining

I do

Ji Oon UI Gool

Nan

But I love you

To you

I'm coming

With you

Ha Lu Do

Move on

Friends

 

Това означава, че единственият човек, който не бе чувал за него преди няколко месеца не е никой друг, а само моя милост! Целият свят вече отдавна е бил просветлен. Едно малко уточнение: Emirates е самолетната компания с най-голям брой Боинг 777 в света. И моята предпочитана за всякакви полети като най-безболезнена и приятна.

 

С невъоръжено око, се забелязва и Dong Bang Shin Ki, или иначе казано ДБСК и техния албум Keep your head down на 514 канал.

 

За японските има около 20 канала, но ще оставя експертите да се произнесат там, аз не ги познавам.

 

Нямам намерение да правя реклама, но определено тази компания би се харесала на азиатските фенове. Някак си по-лесно преодолявам разстоянията с такъв саундтрак. Сега като си спомня, за пръв път се сблъсках с филма Нинджа Убиец и с Рейн пак в Emirates на път към България...има за какво да съм им лоялен пътник. А и тяхната програма за забавления по време на полет не случайно обира награди всяка година.

 

Ако Emirates са така добре подготвени, каква ли небесна музика звучи в Korean Airlines?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изучаването на корейски вече и на гимназиално ниво

 

За всички млади почитатели на корейската култура, които не желаят да чакат да станат студенти, за да се посветят на изучаването на език, 18-то СОУ в София направи една чудесна изненада. По информация на БНТ от следващата година се открива паралелка с изучаване на корейски. Приемът е след седми клас, с изпити по български език и математика.

Учениците ще получат безплатни учебници и ще се обучават в специализиран кабинет по корейски език, оборудван с най-модерна техника с финансовата подкрепа на Корейското посолство в България.

 

Гответе се за изпитите! ;)

 

http://bnt.bg/bg/news/view/52369

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е мястото, но не намерих по-подходящо.

Спешно търся азиатска сентенция на възвишена тематика, изписана на ръкописен корейски познайте за какво, за татус.

Хвърлих ли ви в джаза, а?????

И аз съм имала такава идея.Ето какво съм намерила аз,а за други идеи питай чичко Гугъл.

stock-vector-korean-letters-eternity-power-energy-honor-fame-courage-778552.jpg

stock-vector-korean-letters-love-happiness-hope-dream-trust-778550.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отбий се до Корея и ще разбереш smile.gif - нима ти е далече?

 

 

За малко, мила, за малко... точно до мен се изредиха поне 300 пътника за там за моя най-голяма благородна завист:)

 

 

 

5712017081_714be18b8e_z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...