Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

Държи не само първо, но и трето място. И, въй, как стана така...

3. Соджу Lotte Liquor BG (Lotte Liquor) - 21.10 млн каси

 

Между другото, тъй като в момента се наслаждавам на празничната програма на Нова ТВ, да споделя, че на едно от интервютата пуснаха Ирума (Yiruma). Корейското налазва отвсякъде. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това си е много хубава новина даже. Нека има, нека инвестират хората в нас. като не можем ние да направим нещо хубаво, нека ни го направят чужди инвеститори. Няма лошо. Хубаво е, че чужденците са видели, че има хляб в България. Жалко е, че много от българите не го виждаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не исках да спамя в темите, но държа да споделя. Току-що открих, че има игрален филм за живота на кисенг Hwang Jin-Yi с участието на Сонг Хье Кьо и сериал за същата кисенг с участието на Ха Джи Уон. То бива, бива, ама тия двете вече си имат съревнование, а сега и Бини не знам как ще го разделят :28558: На няколко места прочетох, че са се скарали с Хье Кьо, другаде пък пише, че щели да се женят след казармата, ама след последната серия на Градината, имам съмнения :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То вярно, че всяка нормална жена би имала повод да го натири след тая роля, ама пък самата Хье Гьо като актриса също не е седяла със скръстени ръце, та се предполага, че ще прояви разбиране. Стига и той да не е прекалил с приятелските чувства към Ха Джи Уон. ;)

За сериала и филма да, явно му върви на момчето покрай тая легендарна поетеса и кисенг, може да земе да си кръсти дъщерята така един ден, кой знае. :lol:

Иначе много са хубави като двойка с Хье Гьо, надявам се да останат заедно и да задълбочат нещата след казармата. Пък ако не, в краен случай и ние няма го върнем, ми се струва. :lol: Не за друго, ми да не е самотно момчето.... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Мдаааа, и аз съм раздвоена по темата :wacko: Както си личи от аватара и подписа ми, бях много фенка на Хье Кьо и двамцата ми бяха много сладки в Светът, в който Живеят, ама тука от две седмици, нещо взех да правя обратен завой, то такива чудеса ни поднесоха, че не знам Хье Кьо - сигурно си е изгризала ноктите при тези любовни сцени и особено, ако е видяла Ха Джи Уон с какъв замрежен поглед целува мъжа й в асансьора, в последната серия на Градината, мале, мале, не ми се мисли какви обяснения е трабвало да дава Бини. Ама, както казваш, самотен няма да остане :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм раздвоен. Която и да остави, другата ще я взема аз... без дори да се замисля ;) Честно казано... май повече ми допада Ха Джи Уон. Да, Хье Гьо е по-красивата от двете, но пък Ха Джи Уон е толкова чаровна... И каква усмивка има... А очите й, та тя може да пресъздаде всяка една емоция с очите си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко хубаво звучи от устата на мъж, да каже за една жена че има красива усмивка и изразителни очи :) Наистина, Хье Кьо е много красива, ама малко изкуствена идва на моменти, докато Ха Джи Уон си е огнена навсякъде - започнах да й гледам игралните филми и забелязах, че това сладко прехапване на устните и пуфтене си ги прави и в другите роли, явно отвътре си й идва :D

А иначе, ти хубаво ще вземеш, която остане сама, ама ние как ще го поделим Бини, не знам просто. Цяла Азия го желае, а сега и ние взехме да се редим... мъкаааа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този големи доказателства е изкарал - Balkan Mountain,малка планина, която била свързана със София :blink: И направо ме уби с това синьо петно ли е, точка ли е, ама не съм чувала никога да имаме такива петна като се раждаме :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време някой спомена за затварянето на замундата и мисълта ми беше - да бе, да... А днес съм като измаменото камилче!

Информация тук

Ако някой разбере новите им адреси (когато има такива) да вика. Макар, че за азиатските филми винаги ще си намерим от къде :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...