Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

Браво, сложихте мартеничките вместо снежните човеци! 
Честита Баба Марта,или както ми беше споделено днес:

"От днес започва така наречения женски месец - месец март. Това е месеца, в който освен за всичко друго жените са виновни и за лошото време..."

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да го гледат онлайн, докато не са заключили и тия клипове.

 

Да не би да заключват клиповете вече? Моя приятелка наскоро ми каза, че не можела да ги намира.

 

Това нова политика на vboxa ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време се опитвам да попълня разни дупки в общата си култура, то пропуски да искаш  :wub: . Марсел Пруст е от авторите, който знам като име, но и ред не ми се е случвало да прочета. Удрям на камък с опитите си да намеря някое онлайн издание на Пруст. Понеже с техниката не ме бива, да си питам дали някой знае за електрона книга на Пруст и ако има такава да метне линка   :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кева, каквото намерих - "Ревност". По-лесно ще е, ако потърсиш и на други езици, че на български е малко зор, за жалост ;) Например някои адски богати онлайн-библиотеки на руски мога да ти препоръчам, а тук намерих на анлийски една книга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксе много благодаря :). Бъкел руски не знам, а при руснаците има от всичко и по много. Изгубих линка за съжаление на една руска онлайн библиотека където бяха качени и сума книги с български превод  :( . Както и да е, това което си ми намерила ще свърши работа да се задоволи любопитството ми  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам коя е била библиотеката, защото не ми се е случвало да търся български книги по рунета, но аз обикновено ровя в aldebaran.ru и съм срещала книги на чужди езици там  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка идея за еднодневно пътуване. В дефилето има влак, стига се с кола, а за част от селата има и алтернативен транспорт :) http://odmor.bg/destination/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif.

 Това, че съм от София (гад - кореняк) е техническа подробност, която не пречи да ме удари местен сепаратизъм , рекламирайки вторият си дом  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като е темата е озаглавена офтопик, си позволявам да публикувам моята молба, която е много офтопик форевър от цялата тематика тук :) 
Моля, да попълните кратка анкета, за това как научавате новини - чрез традиционни източници или чрез електронни такива :) Анкетата е част от дипломна работа, която в момента разработвам в Сеул, Корея. 
Ако все пак отделите 10-тина минути, за да попълните анкетата, ще съм ви вечно благодарна :)

bg survey

 

eng survey

Бъдете здрави и не спирайте да мечтаете :)

Редактирано от mrnkaloto
Покривай линковете
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих известно време къде да попитам, но така и не открих. Предполагам че тук поне няма да е проблем... От къде си сваляте стари/нови азиатски сериали? От сравнително скоро съм "на пазара" и да си призная не знам кои са водещите тракери. Обикновено проверявам първо нашенските Маймунда и Мастърс-ТБ, но често там няма сийдъри. След това се насочвам към рутракер-а, обаче и там понякога липсва сийд/релийз без руско аудио. Последно открих АвистаЗ, който преди това явно е имал друго име. Там има сийд, но обикновено е на 720п релийзите, които не че не мога да дръпна за 1-2ч. , но просто нямам нужда чак от толкова качество... Ако знаете някой друг сайт където има повечико сийд моля споделете. Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всики тези които си изброил ползвам плюс някои за онлайн гледане, защото сийда наистина си проблем. Vbox7, туктук

Пък и в един момент наистина става проблем мястото на харда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От чужбина съм. Vbox зарежда със скоростта на пиян охлюв. :) Да не говорим че някои видеота са ги блокирали тотално за чуждоземски IP-та.(Не че при желание няма начин да дръпнеш видеото. Онлайн-конвертери колко щеш. И за Vbox има... На много време отнема. И си е играчка.) Стрийм-сайтовете ги понаучих и аз.(dramacool.to също има много неща) Кофтито обаче е че 90% всичко е с английски субтитри hardcoded. Няма как да дръпнеш видеото и да си пуснеш БГ субтитри.

За харда си абсолютно права, хаха... Не че нямам място, едно време с 15-20 ГБ хардове беше си игра на котка и мишка. Сега поне масово сме с по половин Тб, че и повече. Но пак си заема... Мерси за отговора! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От чужбина съм. Vbox зарежда със скоростта на пиян охлюв. :) Да не говорим че някои видеота са ги блокирали тотално за чуждоземски IP-та.(Не че при желание няма начин да дръпнеш видеото. Онлайн-конвертери колко щеш. И за Vbox има... На много време отнема. И си е играчка.) Стрийм-сайтовете ги понаучих и аз.(dramacool.to също има много неща) Кофтито обаче е че 90% всичко е с английски субтитри hardcoded. Няма как да дръпнеш видеото и да си пуснеш БГ субтитри.

За харда си абсолютно права, хаха... Не че нямам място, едно време с 15-20 ГБ хардове беше си игра на котка и мишка. Сега поне масово сме с по половин Тб, че и повече. Но пак си заема... Мерси за отговора! :)

 

 

Ако можеш да ги дръпнеш, можеш да ги пуснеш с бг субтитри отгоре и просто да направиш фона отзад черен, за да покрива хардкоуднатите. Има я тая опция в настройките на много програми. Не знам обаче дали ще откриеш титрите с подходящия тайминг. Принципно zamunda.se също пускат корейско. Предполагам, че би могло щом е чуждестранен домейн и ти да имаш достъп. Виж и rutracker.org. Другият вариант е да минеш през прокси, ама там скоростта ще намалее сигурно.

 

Като стрийминг сайт силно препоръчвам viki.com - аз като бях във Франция оттам стриймвах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...