Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

o6ina, за тази цел се иска да е читав журналист или поне средновъзпитан човек, а Цветков е самовлюбена издънка почти колкото Славчо Трифонов (но оня е недостижим)... Иначе Мишо изглежда симпатяга, много ме кефи какъв е непукист :)

 

Кева, що?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е за страх - толкова брутално слаба поредица отдавна не ми се е случвала, харда ми е пълен с разни странни заглавия, а почти не попадам на приличен филм. За хубав не смея да си мечтая. Добре де това дето си пуснах не беше зле , а сравнено с предните е Ихаха  :) . Все по-сложно ми става да харесам филм и се опитвам да не мрънкам и се надявам скоро пак да ми се случи да подскачам като пумпал от кеф  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже в тази тема има клипче на българския шеф-готвач, слагам тук линк към търсачката Навер от днес. Там да си на първо място рядко е на хубаво. :slap: Та и тука така -нашият е забъркан в 2 скандала едновременно - дали е бил готвач в Шератон-София преди да иде в Корея и май има проблеми с ипотеката на ресторанта си. 

 

ТУК

 

46426_122181_3544.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moже тук да не му е мястото, но реших, че може да му стане забавно и весело на някого, както на мен, затова ще го споделя, макар и за катко,

после може да ме триете.

Става въпрос за коментара на темата:

 

 

Тайната е разбулена – ето я целувката на Гришо и Никол
и оговора на mario_kempes


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съфорумци!! Нова съм тук и това е първата ми темичка! Извинете ме, ако съм объркала раздела!

Купих си нов гръб за телефона това според вас от някой филм/сериал ли е? Ако е така от кой?

Благодаря ви предварително!!!!

 

 

12722093_1225052927523331_578999289_n.jp

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих друго място да попитам и реших-тук.Някой да ме светне, моля, има ли тема този сериал- Glamorous Temptation 2015-1016,корейски с Joo Sang Wook  и Choi Kang Hee, че не намирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих друго място да попитам и реших-тук.Някой да ме светне, моля, има ли тема този сериал- Glamorous Temptation 2015-1016,корейски с Joo Sang Wook  и Choi Kang Hee, че не намирам.

Така като гледам...при нас тема няма сериалчето.

Ако все пак ти се гледа можеш да го намериш  тук и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го докарала до 37 епизод и понеже като за 50 сериен, каквито рядко гледам, по простата причина, че които съм гледала прецакват последните 10 серии и става тъпота, този  май ще е  от изключенията и продължава да ми е интересен, та реших да го похваля, а не намерих тема.Леле, какво изречение сътворих. :28558::blush:

 

И за романтиците във форума

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се оплача от "Процесът срещу богомилите", в Народния театър, с който се прецаках. Актьорите се спукаха от старание, но тъпия сценарий и уморената режисура нямаше как да се надмогне. Безкрайно нравоучителен, високомерен текст, досаден, претенциозен и задушаващо скучен спектакъл. Не помагаха нито регулярните крясъци от актьорите, звуковите напъни или музикалните опити... даже нито приличната сценография... както сподели непознатият младеж до мен - "първият един час ми се искаше да се самоубия, но после свикнах..." Не си излязох единствено от уважение за положения труд, но не мога да се сдържа и да премълча повече от това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...