Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

И аз се хванах. Репликата ми бе " Значи минахме към източния  "стил" и зае...  зарязахме "духа" .Ама си остана казана наум.

 И понеже сменяте често логото, се надявах "духът" да доприпка обратно.

Браво.. днес някой успя да ме подхлъзне.:-))

Е, и щерката заяви, че ще слуша / и ми показа календара/ Тук изобщо не се хванах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Много бъзики, много чудо днес, макар че аз не се хванах. От самото начало си знаех кой ден сме и си се усетих за логото ;d Но беше хитра идеята, на бас, че много хора са психясали като са го видели :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Много бъзики, много чудо днес, макар че аз не се хванах. От самото начало си знаех кой ден сме и си се усетих за логото ;d Но беше хитра идеята, на бас, че много хора са психясали като са го видели :D

Вярно е. Замяната на "Стайл" с " Дух"  е опеделено стряскаща...Аз й дадох ден или седмица...Никой не променя лого на такъв сайт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идвайте по-често на форумските срещи, там ги раждаме такива. ;) Между другото, идеята беше да променим името на Кангнам Спирит, но явно Синардин е решила, че е прекалено, когато е направила логото. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как, идеята ми беше за Eastern Style, явно в суматохата от идеята  :28558: съм забравила.

 

Благодарности на Сини за логото :) Много я изтормозих в неделя  :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо напоследък ме е прихванала една "литературна ретровълна". И понеже социалната обстановка, случките и настроенията на хората около мен все повече и повече ми напомнт за този автор...
Я да видим някой ще се сети ли на кого е това:

 

ПЛОЩАД НА СЕСТРИТЕ  

Хващал ли си ти момиче,
пърхащо с криле,
стискал ли си го със длани
докато умре.
Ти искаш да го обичаш
в пясък от луна,
знам, че твойта шизоидност
ще спаси света.
Това е един площад
на сестрите със цена,
от Ханой до Сан - Франциско
на моя кораб са платна.
Самураи - фанатици
от години спят,
няма кой да ги разбуди
да те защитят.
А сестрите се усмихват,
махат със ръка,
аз за тях издигам къща
топла в есента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е едно от неиздадените песни на Нова Генерация  :) Бяха групата на моето поколение, и носеха духа на новото време,  нямах и 20г. като ги чух за първи път .Хубави времена бяха  :) Надявам се че не съм сбъркала  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е едно от неиздадените песни на Нова Генерация  :) Бяха групата на моето поколение, и носеха духа на новото време,  нямах и 20г. като ги чух за първи път .Хубави времена бяха  :) Надявам се че не съм сбъркала  :)

Текст на Митко Воев :) , не съм го засичала на песен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димитър Воев освен  поет е и композитор вокалист и музикант -баскитарист на култовата  група за онова време ,,1987-1992г'' - Нова Генерация.Издават няколко албума и книгите -,,Поздрави от мен боговете'' и Нова генерация завинаги''. ,,Площад на сестрите''е едно от,, Текстовете на  неиздавани песни'' Мина доста време когато последно съм чела или слушала нещо негово но все пак съм  си спомнила нещо ;) . Между другото има

кавър на тази песен само че е на  ,,Пролетарии'' знаех си че съм я слушала някаде ами докато се сетя  .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй си е... Просто казвам, че аз не съм засичала този текст на песен. Понякога ми е много криво за "умрелите" касетофони. До момента освен CD-то "Нова Генерация - Завинаги" не можа да ми попадне друго, което да метна на компютъра.

Честно казано най-често се присещам за "Воцек и Чугра" - знаменит албум отбелязал съществен период от чертането по студентските ми години. ...касетата вече е мнооого амортизирана, пазя я само заради сантименталната й стойност, уви. А "Кале" си остават само спомен за мнооого лош касетофонен запис който съм слушала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Креми като видях текста веднага го асоцирах с Нова Генерация а не кои е автора може би защото най хубавите години от младостта ми мина през музиката на  ПАРАДОКС,КАЛЕ,РЕВЮ,НОВА ГЕНЕРАЦИЯ и като го прочетох ме налазиха спомени  :28558: за което ти благодаря.Ти поне си запазила нещо дори да е за сантиметалната й стойност , аз имах доста касети но с времето едни ги повреди касетофона , други ги докопваха децата и нали си падам малко чистофайник не работили в коша  :nunchako:Сега музикалните ми вкусове са претърпели промяна но е удоволствие когато ей така попадна на нещо което ми напомни за тях :) Много хубав подпис имаш винаги като го видя предизвиква усмивка на лицето ми.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...