Jump to content

Офтопик форевър


Recommended Posts

Цитирам част от кореспонденцията си с преводач, който работи за руснаците.

 

P.S.Искам да ти кажа, че вашите преводи са стахотни. Нито веднъж не попаднах на калпав! Малко помалко преминавам само на български преводи!

 

Това страшно ме зарадва и искам да го споделя с всички колеги преводачи от форума, то е за вас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре в сп. "Тема" ще има статия за феновете на корейското в България. Малко съм с противоречиви чувства относно материала, но все е нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

86-годишна баба шокира спортния свят с уменията си

 

Погледнете клипчетата отдолу :yes:

 

Тая дама направо е велика. Няма нужда да казвам, че не съм и помирисвала успоредка нали :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

 

От известно време не съм споделял тук, но това е от заетост с други неща из градинката и ремонтни дейности у един много добър приятел.

 

Малко не-весели новини - едната ми баба е изпаднала в някакво коматозно състояние поради ниска кръвна захар и положението е доста сериозно, не знам какво да мисля за после и просто ще оставя нещата да се случват както трябва.

 

Освен това ме привикват като свидетел по някакво досъдебно производство и сега се чудя за какво става въпрос..

 

Но иначе сме здрави, детето се опитва да ме дразни от време на време, жената мисли някакви планове за имиграция, аз засаждам зеленчуци и се боря с полудели баби, обадиха ми се от Катар с оферта за работа, чакам насрочване на дата за Скайп интервю.

 

Блогът вече се трансформира в нещо малко по-значимо от преди и се радвам, а аз самият не знам какво да мисля за бъдещето...

У-вей предполагам...

 

Бъдете усмихнати и ведри, съпротивлявайте се на силните течения и нека имате попътен вятър във всичко, което правите!

 

Поздрави

 

P.S. Happy Birthday Jackie Chan!!!

 

http://martialartsmoviesstation.blogspot.com/2012/04/happy-birthday-jackie-chan.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Домързя ме да се поразвъртя, за да видя дали има някъде нещо за тази лъчезарна девойка из форума.... Сигурно всички я знаете, ама на мен ми е толкова симпатична, че няма как да не ви я покажа.. :D ----> Професор Oh ;)

learn-korean-with-professor-oh.png?w=383&h=209

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички отново!!!

 

Най-голямата новина при мен е, че отново съм на работа на летището!!! Поне за лятото няма да се притеснявам за финансовата страна на нещата, пък после ще му мислим :) В общи линии през многото свободно време отделих време на градинката (вчера посях доматите) и на онлайн гейминга :)

 

Но сега ще включа и работата към останалите удоволствия и картинката ще е почти пълна. От известно време ми витаят някакви странни мисли за бъдещето, но нека се поизбистрят и ще споделя и тях, че сега е доста мътна, кървава и неориентирана...

 

Здравето съпътства мен и моето семейство, което е добре, вече освен задължителните разходки из селото се появиха и т.нар. спортни полудни, които се изразяват в леки турнири по бадминтон и хвърляне на фризби, което се отразява доста добре на тонуса ми и на леко завишените килограми на жената :)

 

Дребното прояви някакви наченки на интерес към Medal of Honor (като ме види, че почвам да млатя и се обажда "Тате, хвърляй бомбите!) и ще го правим шутър-девойка :)

 

Чрез един приятел, получих някакво просветление и преоткрих удоволствието от това да градиш собствена нация от праисторическата ера до нанотехнологиите и като предварителен подарък за рожденния ми ден си взех едно Complete издание на Civilization III & IV :)

 

Сега градя наново китайската империя и се радвам като малко дете :lol:

 

Ами това е засега от мен - по-нататък пак ще има откровения :)

 

С уважение и дружески поздрави

 

Кирил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да споделя с вас последната ми публикация в блога, за жалост е само на английски за което се извинявам предварително :)

 

По повод краткия ми коментар за последния филма на Джет Ли - това е разширената версия :)

 

http://martialartsmoviesstation.blogspot.com/2012/05/new-kids-in-foshan-look-its-plane-its.html

 

Приятно четене!

 

С уважение

 

Кирил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позволявам си да сложа връзка към сп. Тема в което има статия за феновете на Корея, за което Спиди спомена преди около месец.

Хангуг мениа*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е абсурдно - защо точно от Корея. Дзен поезията няма национална принадлежност - организаторите на

този конкурс Корея ли ги интересува или дзен поезията .... или книгата/ рекламата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият трейлър на последния екшън филм на Джеки Чан :)

 

http://martialartsmoviesstation.blogspot.com/2012/05/chinese-zodiacs-2012-new-trailer.html

 

Аз съм в едно особено състояние :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...