Jump to content

Recommended Posts

Ох,него измъчи,себе си, че и нас. Да свършва,че вече ме дразни.

Off Topic

 

Големи съмнения,голямо отблъскване. То не си е за прошка много наистина,но 

като се омъжи или ожени,по -точно:huh: за гея какво ще спечели,допълнително напрежение и проблеми. Мисли оня няма да продължи да я изнудва. Бе, женска му работа...

Сама себе си убеждава и се навива, че е лош... Пък сърцето и друго казва... Още 4 серии тормоз и сълзи,въоръжете се...

Добре,че не и се върза, за прошката, ако я остави намира....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, този Чен е голям сладур. <3 А откровено си го мразех в началото.
Гейовете са супер зад кадър. И в кадър стават, могат да направят едно приказно BL, ама без дъртия, ако може.:D
А главната двойка са "Бий ме, обичам те." Много шамари изяде момчето, но това с колата беше върхът. Абсолютно безжалостна е тази Мита.
 

1 hour ago, lukreciana said:

Добре,че не и се върза, за прошката, ако я остави намира....

 

Щеше да е голямо мекотело, ако постъпи така. Време беше да преодолее чувството си за вина  и да събере смелост да се бори за семейството си.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парин е страшен стратег. Като видя, че Мита се дърпа и опъва като магаре на лед, предприе друга тактика -

Spoiler

омилостивяване и сближаване с най-близките на Мита, лелята, бащата, а и децата ги подкокоросва, но с пълно право. 

Ако я чака нея да се осъзнае, децата ще се заженят. Е, бият си му шамари наляво и надясно, но като я погледне Мита с един такъв победоносен поглед, си струва да ги понася явно.:D

Така се некефих като

Spoiler

прекъсна сватбата, но и се надявах да каже за децата, ама ще го държат до финала в тайна сигурно. 

Не очаквах обаче и сякаш не съм особено съгласна с плана му да работи против Сиримантра. Разбирам защо го прави, но все пак той е придобил целия си опит в Сиримантра, а сега се обръща срещу тях и срещу баща си. Всъщност, гадният му баща заслужава точно това, но все пак, някак подмолно ми стои да приеме работа за най-големия конкурент.

 

Трябва да му направя една тема на Кемчо, заслужава определено! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той тоя е дядката

Off Topic

 

май дето му се слагаше на артиста. Явно, като не стане работата с Мида или Мита,както е там, той ще ги спонсорира, и двамата...

В леглото му.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана ми жал за гейчто,

Off Topic

 

не очаквах таково да се случи,

Ох тъкмо да потръгнат нещата й оная мръсница ще упои нашия в 13-та мисля,гледахте ли превюто.

Ей до края ще стои в напрежение и оная мизерница ще твори гадости...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен 12-и епизод! Парин е просто :wub:, а Мита е жестока до неузнаваемост.

Spoiler

 

Не мога да повярвам още, че щеше до го прегази. Верно, че хормони бушуват в нея, но от инат ще убие бащата на децата си. На й го каза много хубаво.

Двама дразнители по-малко, остава долната Пам, от която отърване няма. 

Изненадах се от дълбоката връзка между бащите на Мита и Парин, стана ясно защо е толкова силна омразата между тях. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал, привлече вниманието ми. За първи път гледам тайландски сериал. Езикът е доста необичаен като звучене, иска време да се свикне. Гледах първи епизод и не се успокоих, докато не прегледах и другите серии, беше ми интересно и любопитно какво се случва. Сега предстои да си го гледам без прехвърляне и пропускане.Гледането ще отнеме време, защото аз си мислех, че сериите на корейските сериали са дълги, но се оказа, че тайландските са още по-дълги. 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Тази Пам е голяма гадина, от завист скрои този номер на Мита. Добре, че беше леля й да й помогне. Много момичета нямат кой да им помогне, отхвърлени са от семействата си. Животът им е съсипан. 

Беше ми много странно, че първо се страхуваше да го срещне, а после не само се изправи пред него, но й му измъкна информация, като си мислеше, че повече няма да се видят. Това е абсолютно невъзможно. Прин продължава да си мисли, че всичко е по взаимно съгласие и я обижда и преследва. Тя от своя страна се страхува допълнително, заради децата.

Този Трайтот, асоциирах името с Трайдор(предател на испански) се оказа наистина предател, никаква лоялност. 

Чудя се за следното - Прин е по-голям от Чен, така ми се струва, но бащата се е оженил за майката на Чен( тази жена, направо е страшна за гледане, с тези лещи), тъй като тя притежава фирмата?! 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/3/2020 at 12:27 PM, Sword said:

Езикът е доста необичаен като звучене, иска време да се свикне.

Тамай? :D Аз например нямах абсолютно никакви проблеми с езика, даже го възприех доста добре още в самото начало, но винаги ми е интересна и другата гледна точка и най-вече защо ви се струва необичаен.:)

 

9 hours ago, Sword said:

 Беше ми много странно, че първо се страхуваше да го срещне, а после не само се изправи пред него, но й му измъкна информация, като си мислеше, че повече няма да се видят. Това е абсолютно невъзможно.

Типична "логика" на главна героиня в тайландски сериал.

 

9 hours ago, Sword said:

Чудя се за следното - Прин е по-голям от Чен, така ми се струва, но бащата се е оженил за майката на Чен( тази жена, направо е страшна за гледане, с тези лещи), тъй като тя притежава фирмата?! 

От алчност се е оженил за нея и за да може да се състезава и има шанс да победи главния си конкурент. 

Много се чудех и аз това лещи ли са или просто ирисите са й огромни, не съм сигурна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първата ми среща с езика,  стори ми се звученето как да кажа някак щракащо. Свиква се след 1, 2 серии :)

:lol: Значи всяка логика тука забрави. Затова сега се чуди как да се отърве, но как ще стане иначе сериала, ако не се срещнат :)

Няма как да са така очите й, изглежда така сякаш имат някакво покритие, ако беше сериал с вампири щеше да е в главната роля:lol:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4 серия съм, но не можах да я изгледам цялата. Шамарите хвърчат, абсолютно заслужено, но някои успява да блокира, че ако всички ги получи щеше  да ходи син :lol: 

Той целенасочено и агресивно я преследва. Ударът в слабините беше неприятна изненада,  но бързо се възстанови и дори после беше готов да се снимат. Голямо награждаване и снимане, колкото и да  се опитваше да го избягва, трябваше да се снима и той се възползваше от това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сладурите от сериала са имали среща с феновете. :icon_sunny: Букети, рози, балони, усмивки, било е забавно. Пам ли е това с розовите ботушки? :D

EneU82UVkAAwFgv?format=jpg&name=large                         Enbxz0QUcAAU73n?format=jpg&name=large    

 

 

Spoiler

EneVA7ZUYAIHJ3t?format=jpg&name=large

 

EneU_SPUwAAKx0S?format=jpg&name=large

 

Enbx8-UWEAM1-rt?format=jpg&name=large

 

Enbx8-YW4AAkfcN?format=jpg&name=large

 

Enbx8-XW8AAGfxN?format=jpg&name=medium

 

Enbxz0MUUAAyFGU?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EhE2SVnU0AEYWK_?format=jpg&name=medium:wub: Душичката ми, измъчи се в този сериал.

Гледах някакви клипчета, където са се събирали каста да гледат излъчването на епизодите. Кем като прикован гледа как се е получило, на другите много много не ми направи впечатление да им пука, кой ядеше нещо, кой говореше с друг.

 

Новото е, че е потвърдена е втора част на сериала с участието на Mik Thongraya, Pupe Kessarin и Preaw Tussaneeya. Preaw ще e бившата съпруга на Мик и в отрицателна роля. Pupe ще е сестрата на Парин и любовен интерес на Мик.

 

Erl43UdVcAYEPrY?format=jpg&name=medium

Spoiler

Erl47AQVkAEM1dJ?format=jpg&name=medium              Erl46YEVcAA8dqW?format=jpg&name=medium

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...