Jump to content

Recommended Posts

Аз мисля,че приятелят на Парин, също му помага, като гледа, че нищо не върши, само досажда на момичето, като и се нахвърля.

а това не е начинът.

Реши хем на нея да помогне,хем на него от друга страна. Щот разбра,че и тя не е безразлична към оня  нещастен ревнивец. 

Обяснете ми, къде се запиля, чак до сутринта, когато приятеля му Парин се мушна  да спа при нея в 6-та. Нали уж много се тревожеше за нея.

7-ма излезе ли или другата седмица?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нали секретарката обеща да се грижи за нея....пък него нали го разкара с обяснението, че е мъж и не е прилично и т.н. Голям шемет е секретарката....гласувам ви доверие....съсипа ме от смях.

Епизод 7 ще го излъчат в пекът от 16.30ч....наше врме (аз лудата нали го гледам он-лайн)...английските букви в събота вечерта по някое време.

Иначе епизодите се излъчват петък, събота и неделя.

Прин е голям ревнивец...ама това май е типична черта на тайландските мъже....всичките са супер ревнивци...особенно ако са били в интимни отношения с жена....край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкара го, ама цяла нощ ли няма да дойде да я погледне,дори на сутринта?Сладки бяха.Т

Off Topic

 

о той този артист със всички партньорки има химия като гледам, ама и те все красиви.

Оня от другия лакорн с трапчинките-сладура, като разбрах,че и гейска фотосесия си правят с любимия, уак... ми се доповръща., зарязах го,въпреки страстните целувки с мацката и химията. Сега ще потърся  горещите снимките на Маркус от сериала който върви с него, за объкания роман,,изглежда мъж и половина, ама вече в нищо не съм сигурна. Обаче е готин. Елате в темата да зяпате,ако пусна, ако искате,де.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам го серила...тайвански излъчва се в момента....чакам да свърши. Все се каня да не гледам тетущи продукции и винаги се набутвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Намерих.
Набрала съм му аз и на онзи сериал, но ще изгледам излезлите серии и тогава ще ги почна по домова книга.

Иначе в туитър видях, че в петък ще стане горещо.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Scarlet Heart said:

Миличкия, как горко плаче, направо ми се къса сърцето. :28558:

Запазена марка на Кем!:wub: Още първия път като го видях в предишния му сериал да пълни очите със сълзи и бях дотам. :D 

 

Още не съм изгледала 6-и, че сега гледам едни тайвански "хладилник и духалка", които са още по-заразни. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, jira написа:

Запазена марка на Кем!:wub: Още първия път като го видях в предишния му сериал да пълни очите със сълзи и бях дотам. :D 

 

Още не съм изгледала 6-и, че сега гледам едни тайвански "хладилник и духалка", които са още по-заразни. :D

Духалката се опитва да размрази хладилника....предполагам.

 

Много е нещастен милия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 minutes ago, Tsvetelina85 said:

Духалката се опитва да размрази хладилника....предполагам.

 

Тя се опитва, ама той като влезе в акция, не знам кой кого размразява ама аз загрявам. :lol2:

 

Кой е тайванският, за който говорите по-горе?

 

7 minutes ago, Tsvetelina85 said:

Много е нещастен милия...

 Нещастен е, то малко ли недоразумения има между тях, пък и тя го гони и не иска нищо да чуе от него. Той е доста агресивен, трябва да успокои топката малко, че има още доста серии да се гонят.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, jira написа:

Тя се опитва, ама той като влезе в акция, не знам кой кого размразява ама аз загрявам. :lol2:

 

Кой е тайванският, за който говорите по-горе?

 

 Нещастен е, то малко ли недоразумения има между тях, пък и тя го гони и не иска нищо да чуе от него. Той е доста агресивен, трябва да успокои топката малко, че има още доста серии да се гонят.

 

 

 

 Тайванския е Моят изгубен роман/романс....нещо от сорта беше.

 

То цялата им история през въпросната нощ им беше първото недоразумение, после нейната лъжа....неговото отвратително поведение спрямо нея ( ама си имам теория защо се държи толкова отвратително....единствено, когато го виждат).....според мен се опитва да и привлече вниманието....при нея опита за добро отношение от негова страна не работи.....тя ще го игнурира. Не казвам, че е прав.

Ревнивец, със собственическо чувсто и прояви на агресия е....не знам защо ми напомня на героя на Кен от Изгубения Рай....не съвсем, просто като поведение и реакции на моменти. В момента в, който тя му отвърне той тотално ще се промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да пускам от горещите снимки ма Маркус,  сутринта ги зяпах на телефона,

ама  ми се изгубиха, не ги свалих,ся не мога да ги намеря. Ще сложа там една песничка,ако я няма.

Утре пак ще го потърся:Изгубения романтик Маркус.
Кем ми е страшно сладък,плачещ неплачеш,всякак става...Приемам го всякак. Чакам само да го поразсъблекат.Три деца ще направи ма не го видяхме,

както Джос,който само голичък ходи, още от първа сцена, тет ака и до края. Поне да има кво да гледаш,ако няма друго...:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jiraдай едно линкче за хладилника и духалката, че ми стана интересно...

Ако знаете как едва търпя да го почна този, след изгледаните клипчета и снимки и коментарите ви, дето чета с нетърпение, много ме предизвиквате, хора.:28558: Ама, като се сетя каква гад е да гледаш текущо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.08.2020 г. at 8:25, kitket написа:

jiraдай едно линкче за хладилника и духалката, че ми стана интересно...

Ако знаете как едва търпя да го почна този, след изгледаните клипчета и снимки и коментарите ви, дето чета с нетърпение, много ме предизвиквате, хора.:28558: Ама, като се сетя каква гад е да гледаш текущо...

Те епизодите ще са 15 броя....тази седмица ще излъчат 7,8 и 9.....тоест влизаме в средата на сериала....та можеш да се включиш. Все се каня да не гледам текущо...и винаги се набутвам.....добре пак че са 3 епизода на седмица.

 

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, kitket said:

jiraдай едно линкче за хладилника и духалката, че ми стана интересно...

Цвети ти е пратила текущия на Хладилника, но аз всъщност говорех за ето този!:icon_sunny: Аз го почнах и забравих за всичко текущо тайландско. :28558: Не се лъжи по постера, Хладилникът е просто уникален в сериала, а пък за саундтрака...там вече още съм без думи.:wub:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, jira написа:

Цвети ти е пратила текущия на Хладилника, но аз всъщност говорех за ето този!:icon_sunny: Аз го почнах и забравих за всичко текущо тайландско. :28558: Не се лъжи по постера, Хладилникът е просто уникален в сериала, а пък за саундтрака...там вече още съм без думи.:wub:

 

 

 

 

 

Аз този съм го гледала вече преди доста време.....аз пък си мислех, че за ромнса става дума....Много съм загубена:rolleyes:.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставих Хладилника да хване малко лед, че да мога да изгледам 6-ти. :lol2: @lukreciana горещи снимки на този етап не знам дали искам да му гледам, ама ако ги намериш, сигурно няма да пропусна. :lol2: 

 

Бойната приятелка на Мита да внимава, че ще я пращам и нея на Наречен за сериозни процедури (доста от тайландските герои са за там между другото). 

Spoiler

От къде на къде ще ми удря момчето по хубавото лице? Ясно, че е ядосана, но това нейното минава граница, че и не шамар ами направо с юмрук го фрасна, егати и напористото парче. Мъж й трябва, ама Чен докато се осъзнае, тя ще трябва да е на успокоителни. :D

 

On 8/26/2020 at 10:50 AM, Tsvetelina85 said:

Ами нали секретарката обеща да се грижи за нея....пък него нали го разкара с обяснението, че е мъж и не е прилично и т.н. Голям шемет е секретарката....гласувам ви доверие....съсипа ме от смях.

 

Секретарката е опасна! Точно и аз това си помислих като му каза за доверието и хоп...нашият в леглото до нея. :lol2: Ама пък бяха сладки...:wub:

Гейската двойка са ми страшно антипатични, усещам, че скоро ще ми влезнат в категория превъртане. Приятелят на Парин ми е противен от предния им сериал, тук също не ми е особено приятен, но дъщеричката е голяма сладурана. 

 

Относно кой пусна видеото, подкрепям @Scarlet Heart, защото Пам и сие би било прекалено очевадно. 

 

ПП.Много ми харесаха сандалите на Мита. :icon_sunny:

ПП2. So Wayree гледам рускините са го превели Скованные судьбой, ще се въздържа от превод на български.:D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За видеото, да са триото наитина е прекалено очевидно.....и все пак не знам защо така си мисля. Ще се разбере.

Пускам спойлери за предстоящите епизоди тази седмица в скрит текст....да не си развалят изненадата тези, който не обичат да знаят какво ще се случи.

Епизод 7.

Off Topic

Парин ще бъде намушкан, докато се опитва да спаси Митра. Докато е ранен ще се опита да каже за чувствата си на Митра( ще прекарт ноща заедно...това се знае от промото и снимките)

Епизод 8.
 

Off Topic

 

Изчезването на Парин и Митра ще ядоса Чатчай(така ли е на бг?)....и ще си помисли, че Парин е предал компанията.

Приятеля на гея ....ще проституира, тъй като си мисля, че Триатот не може да му даде пари.

Ще се появи клип на Пам, в който се показва, че е нечия любоница(така и се пада на таз гадина). Чат ще остане шокиран....(жал ми е за него)

Митра ще разбере, че е бременна в резултат от ноща прекарана с Парин.

 

 

Епизод 9 .

Off Topic

Скритата тайна за близнаците ще излезе на яве. Парин ще иска да си върне семейството обратно. Междувременно Митра решава да се омъжи за Триатот(каква глупост). Чат е разтроен, че Пам е нечия любовница...На го залива с вода за да дойде на себе си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че ще сте изписали доста...да не спряхте да гледате? 
Мита, Мита, на краставичар краставици ще продаваш. Откъде й хрумна тази простотия

Spoiler

 

да изнудва онзи да се бракуват? Естествено, че там има само една болница, в която всички ходят, да не говорим, че фолиева киселина пият само бременни, та онзи веднага си направи изводите, но и тя не отрече. А и как смята да живее с човек, който й е супер противен дори и да е само за година и да му пробута чуждо дете, бяга ми логиката в действията й. 

Парин и той, как я заряза гадно в онази колиба. И аз да бях, и аз щях да съм бясна, още повече, че и пак е бременна. Хъм, до финала да не направят половин футболен отбор? Поне й се обясни с писмото, но след дъжд качулка дойде цялата работа, след като реши да я събира с Кун Гън и да я изостави.

Нещо не разбрах как и кога Парин и приятелят му си оправиха отношенията и станаха толкова близки. 

 

Чен започвам да се чудя дали не е осиновен или да е от друг баща. Грам не прилича на родителите си, много кофти ми стана за него. Много е добричък и не заслужава да страда така.

Spoiler

 

Майката и бащата са кошмарни, бащата вместо да се притесни какво става със сина му, веднага си втълпи, че Парин ще го краде и ще му прави номера зад гърба. 

 

Пам си получи заслуженото, но ми се струва, че ще продължи с мизериите. Пърха мигли и се върти около Чен и дано не я вземе обратно, но дано бойната На да го вкара в правия път.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

 

Преспа, после ще я дава на приятеля си. Тя да не е някоя безчувствена кукла, да си я прехвърлят. И аз ще се обидя

Много ми е чудно, как всички я защитават Мида, а оная никаквица Пам продължава и успява да ги разиграва, и гадните гейчета също.

Парин все ще я защитава, ама нищо не прави, още повече се отдалечават. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...