Jump to content

Последният филм, който сте гледали...


Recommended Posts

BladeRunner-DVD-DirectorsCut.jpg

Последно си направих фентъзи - маратон. Слабост ми е жанра. Открих си нещо, макар и по-старичко,но много стойностно, което не бях гледала, а си заслужава на 100%. Препоръчвам ви го. Известни актьори-цяла плеяда звезди (Харисън Форд, Рутгер Хауер, Дарил Хана). Изкефи ме, защото е без прекалената анимация, която използват днес и въпреки това визията е на страхотно ниво, допълваща още по-ценния смисъл на филма, за избора, който правим и за способността да носим отговорност за решенията ни. Бисер в жанра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

poptsot.jpg

 

Интересен е филмът, обаче на някои места ми идваше в повече фантастиката (особено накрая). Доста екшън имаше! Като оценка бих му дала 4/5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

314-big-bang-love--juvenile-a_2006_46-okunen-no-ko_07709a73.jpeg

На Такаши Миике. :rolleyes:

Визуално стилен.Чудесна актьорска игра.Хубава идея,но си мисля,не я доразвиха, както си трябва.А преминаха към хомо-истории.Добре беше,че ми се поразмърда мозъка,та да се сетя още от рано, за какво става дума.Всъщност на пръв поглед е доста заплетена и безсмислена история,но пък не е толкова трудно да наредиш пъзела.

Та 8,5/10 само заради гения Миике.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oe111.jpg

 

click-me.gif

 

Изумително красиви кадри, накрая, когато стана дума за вредата, която нанасяме на планетата си, виждайки хиляди километри земя без дървета ми стана доста криво. Трябва да се гледа от всеки.

 

Тук го има на HD качество, само кадрите от Земята, без коментарите и всичко това с величествен съпровод на класическа музика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KillersBGposter.jpg

 

## Резюме : Джен Корнфелд (Хейгъл) опитва да се съвземе от тежка раздяла и не вярва, че някога отново ще се влюби.

 

Тя с нежелание се съгласява да придружи родителите си до Френската ривиера. Там тя среща мъжа на мечтите си – прекрасния Спенсър (Аштън Къчър). Три години по-късно единственото й желание се е сбъднало: със Спенсър са женени и имат перфектен живот. Това е така до сутринта след 30-ия рожден ден на Спенсър, когато започват да летят куршуми. Буквално.

 

Оказва се, че той е забравил да й спомене, че е наемен убиец. Сега идеалният свят на Джен се преобръща. Тя трябва да открие всичките му тайни, да избегне куршумите, да запази спокойствието на съседите, да се справи с роднините... и всичко това, докато работи по проблемите с доверието. А си мислехте, че животът в покрайнините е лесен...

 

От Тук можете да изтеглите филма.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз гледах The Joneses, и въпреки скучният и претупан край, бих искала ..продължение на оригиналните и провокативни лансирани идеи!!!

Не заради бъдещата романтика, а да видя "стила" на живот на една съвременна двойка в "реалния" свят.Много идеен филм с доста светещи

бутони.Ако ви се гледа...тук

(След шашавите американки тип "влогърки" дето скитят цял ден по молчета и магазини да шопингуват и после пълнят youtube и, и без това без

багажните главици на америк-тийнерджъри с безумните си покупки, рекох да видя по-класната зарибявка...и ха, хареса ми!)

The-Joneses-movie-poster.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако обичате освен плакат на филма, бихте ли споделяли макар и с по едно изречение, своето мнение за видяното. Лично на мен това ми е много полезно и ориентиращо, защото все пак сме обединени идейно в този форум и аз наистина вярвам на вашите мнения. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последното филмче, което изгледах беше :

 

1265577159_tekken_uk_dvd.jpg

 

ТОВА....беше велико!

изгледах го и аз преди няколко часа....

<333

липсваха ми доста хора обаче....но наистина адски готин филм <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

047539_af_w434_h_q80.jpg

Suzhou River

 

Горещо препоръчвам.От месеци не бях гледал толкова добър филм.Гениална визия,камера и идея.Музиката също е на високо нива.Никакви забележки.

10/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2472209B.jpg

A Millionaire's First Love -НЕВЕРОЯТЕН !!!Тъжен е признавам,но мене много малко неща вече са способни да ме разчустват,така че не плаках.Но не е за хора,които са ревали на "Титаник" или попринцип лесно се разплакват.Иначе ми хареса ,а и актьора участва в любимия ми сериал ,може би и за това ми хареса толкова много.

Заслужава си,гледайте го : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ilmare____cccc.jpg

Il Mare

 

За пореден път се убедих че един филм може да носи съвсем различни чъвства според това дали е направен от азиатци или американци. Оригиналът си заслужава много повече чак ме е яд че съм гледала американската версия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно гледах на кино този филм:

 

the-last-air-bender-movie-poster.jpg

 

Много интересно филмче, а още по-хубавото беше, че е на 3D. Ако не сте го гледали гледайте го.

 

п.п. Само дето малко 3D ефектите бяха слаби....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

866312R.jpg

 

От толкова величествени далекоизточни мъже, исках да си припомня колко велик народ сме и ние.

Пък и нали тръгваме от тея земи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

938224426p.jpg

Филма е добър.Но да съм честен не блестеше с нещо.ОСТ-а приляга,актьорската игра на ниво.Kengo Kora,както винаги неузнаваем и различен.Слабото място на филма,май ще да е разпокъсания сценарии <_< и леко скучния край.Но като почитател на музикалните филми му давам 8/10 :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно изгледан:

 

Принцът на Персия

 

ede565a07adb4339.jpg

 

Приятен приключенски екшън. Като за филм от типа "гледам ги как хвъркат и им се кефя" си беше екстра, нямам забележки.

 

Преди това:

 

Вер и Зара

 

d9575889aa36bd91.jpg

 

Е тоя филм беше прекрасен. Напълни ми душата.

Изключая някакви незначителни забележки, като че в началото ми беше леко неприятно да ми пробутват за младеж мъж на около 40 (но после историята ме увлече и не ми правеше впечатление) и

 

че адвокатката така и не се сети първо от всичко да провери какво аджеба е станало с тая Зара. Можеше да е мъртва или оня да я малтретира и позорът от някогашната любов да й е най-малкия проблем, например. Или пък мъжът й да е мъртъв отдавна, да не са имали деца и да няма пречка да се съберат най-накрая. Варианти много... :rolleyes:

 

Но това наистина са дреболии на фона на останалото. Изключителни хора бяха и Вер, и Зара, и родителите на Вер. От ония, за които се чудиш има ли ги наистина или съществуват само в книгите и филмите. Въобще всички образи - и "добрите" и "лошите" герои - бяха много силни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...