Jump to content

Последният филм, който сте гледали...


Recommended Posts

След IRIS, MIDAS и THE KING 2 HEARTS това е четвъртата продукция където гледам JE-MUN YUN и мнението ми че е актьор от висока класа се затвърждава.За SO-MIN JUNG единствено ще кажа - ЧАРОВНА и ТАЛАНТЛИВА!Забавен и разтоварващ филм.

 

34b2f8daacaabfe5.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са 18 анимирани,отделни истории,всяка със свое послание. Някой са невероятно добри,други не толкова,но като цяло съм впечатлен и си заслужава да бъдат изгледани. Арта е невероятен,така,че определено гледайте с високо качество на картината.

Love-Death-and-Robots-Season-2-Netflix-R

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два, които гледах и ми харесаха:

https://www.imdb.com/title/tt5321682/

MV5BMjM3YzViODAtMjAxZS00OTdiLWFlNmYtMWQ5

9/10 История за едно момиче и нейния котарак. Меланхолична, красива, емоционална...

https://www.imdb.com/title/tt0398045/

MV5BMTQxOTQwMjMzNl5BMl5BanBnXkFtZTgwODk3

8/10 Без любовни геометрии, предвидимо, сладко и комично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ba255fd311c62f42.jpg 3a7c980629791f56.jpg

 

Нелош катаклизъм, без да wow и по холивудски, ма да го бяха направили поне час по-дълъг. Огньовете малко ме смутиха, но ще го преглътна.

Отдавна не бях гледала скандинавско. Ще преслушам и втората част, въпреки че предпочитам цунамитата.

 

p.s. Втората част се оказа по-добра. И по-драматична, и откъм ефекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.04.2019 г. at 10:50, mi6lence написа:

Това са 18 анимирани,отделни истории,всяка със свое послание. Някой са невероятно добри,други не толкова,но като цяло съм впечатлен и си заслужава да бъдат изгледани. Арта е невероятен,така,че определено гледайте с високо качество на картината.

Love-Death-and-Robots-Season-2-Netflix-R

 

Къде го изрови това на Нетфликс? Може ли да се гледа някъде? Аз попаднах само на кратки клипчета в ютюб. Интересува ме екранизацията по разказа на Кен Лиу (мисля че е 8-та история - Good hunting). Тъкмо прочетох книгата му, която е преведена на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има такова, но при условие, че има и сериал не знам що се учудвам:lol2: Фърлих око на каста и не,благодаря. Главното, което ме отказа, е присъствието на може би вече бившата на Гришо. Хубава жена и прилична танцьорка изживяваща се като певица, за актриса... Главната пък, беше обещаваща като малка, но в драматични роли, нещо не я виждам в тази роля. Ще изчакам да видя дали си оцеляла след като го гледаш, преди да реша да си го причиня:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах още, като излезе. За човек, който преди да изтрие нещо от харда си, първо го записва на диск, за да си го има, ако случайно някой век няма сийд, това беше първият филм, който изгледах и изтрих, без да запиша. Нищо не ме впечатли в него. :wacko: А толкова дълго го чаках... няколко години го отлагаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен подборът на главните ме удари като парен чук. Вероятно е търсен ефект, ама направо ми беше неловко да ги гледам. Може би ако беше в двойка с Патрик или някой по-сладникав пак се ядва, ама Колт прекалено мъжкар ми иде за нея. И по-нетанцувално същество от Абигейл не вервам да има, нема такова дърво :D

За мене изборът на Бейби не беше сполучлив. Иначе съм доволна, че му туриха завършек и то логичен такъв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Летвата с първия е много висока - първо, онова вече е класика, второ, Патрик е наистина добър танцьор и прекрасно изглеждаше тогава. По онова време нямаше такива филми и това го превърна във фурор навремето. Сега е пълно със степ ъп истории и кой от кой по-добри танцувално. Танците не можеха да впечатлят изобщо, въпреки че музиката е същата като при първия. Носталгията по него удря здраво и не позволява да харесаш нищо в този. Поне за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Патрик да, въпреки че визуално предпочитам Колт. Ама тоз, освен танцьор е и фитнес маниак, и не можеше да изглеждат по-абсурдно заедно. Явно залагат на контраста и на идеята, че истинската любов иде у секви форми :D

Сериала удрям на камък да го проверя поради факта, че Сезам последните няколко часа не се отваря. А в тубата го има с немски дублаж.

Музиката същата, ама кавърите издишат и те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...