Jump to content

Последният филм, който сте гледали...


Recommended Posts

И аз гледах последно Ikigumi и ми хареса адски много.Много добра игра на Шота и Такаюки.Шота имал талант. :rolleyes: От "Игра на лъжци"бях останал с други впечатления.

Историята до толкова ми допадна,че ще започвам и мангата. :D

9/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

God Of Study

 

437948.jpg

 

Ми... изгледах го целия и ми хареса. :) Може би японският Dragon Zakura е по-добър избор за тези, които се чудят кой от двата да започнат. Не само щото е два пъти по къс, а по-скоро за това, че не се отклонява много от темата за ученето. В корейския (както се очакваше) вкараха много драматизъм, чувства, рев-сополи и един момент човек изобщо забравя за техники на учене и мъдрите послания. Не че ги нямаше в изобилие де, дори може да са повече от японския всъщност... Струва си да се види, ако на някой му се гледа такова нещо. Има си своите плюсове и минуси, но като цяло е доста добър. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hana-Bi(1997)

На Takeshi Kitanо

hanabi_p.jpg

След края му останах малко опулен. :unsure: Уж филм на великия Китано,уж той в главната роля,уж с доста-доста награди...ама голяма скучнотия си беше.

Признавам,че визуално ме впечатли.Имаше найстина изключителни кадри.

ПП.Доста напомня творбите/по песимистичните/ на Ки Дук.В някой моменти сякаш гледах Samaria. :D

7/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два филма с Lau Ching Wan - от малкото актьори, които автоматично правят по-добър всеки филм с тяхно участие:

 

 

Written by (HK, 2009)

Интересна история с призраци, в която фантазия и реалност се преплитат на няколко пъти и на места трябва да се гледа с повишено внимание, защото нещата стават доста заплетени. :)

 

V-D-MEI-3048545l.jpg

 

 

 

Mad Detective (HK, 2007)

Тук Лау наистина е доста лудичък, самият филм - също, с любопитен и малко зловещ обрат накрая. А Анди Он е радост за окото и ухото. :)

 

9da02eee144ebbfc7cacc42cd125c48b.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ninja Assassin

Ninja%20Assassin%20SCR.XviD-TBc.jpg

може да се каже доста късно , но досега не ми беше идвало отвътре да го гледам :lol: Хареса ми защото съм фен на екшън-тупалките , а това си беше Major Blood Loss :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нощес като се прибрах ето това....ме довърши, ...не е кой знае какво, ама аз бях в настоение, и в началото беше веселие с тия "диваци" и голяяямата мацка.. :lol2:

Mission Possible: Kidnapping Granny K

photo41164.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PAJU (2009) 7/10

 

439954.jpg

 

Този филм ми беше сравнително интересен. . Действието е малко разпокъсано във времето и е проблем човек да сглоби сюжета от първият път. Може би в това се крие интереса, гледаш някакви неща и се опитваш да разбереш какво става. А той самият сюжен не е нищо особено. Може би авторите са се целили в атмосферата... не знам. Не е от тези, които ще ги помня дълго, но пък горе-долу ми хареса (по някаква причина :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sword in the moon (Korea, 2003) - май няма тема за този филм или поне аз не намерих.

 

 

swordinthemoon.jpg

 

 

Сигурно бях в съвсем подходящо бойно настроение, но филмът ми се стори от най-добрите в жанра, макар и с обичайните клишета по отношение на сценария (приятелство, дълг, чест, саможертва и т.н., знаем си ги). Но визията беше добре издържана, а битките - съвсем реалистични (на фона на по-новите тенденции за стилизирано насилие, тук нещата си изглеждаха съвсем брутални и буквални). А пък този Cho Jae-hyun... само като погледне изпод вежди и се предавам начаса. :) (добре, че Ким Ки-док го е позабравил напоследък, че ми беше писнало да го гледам като гадняр и психар (не че не му отива с този налудничав блясък в очите)).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

twilight-movie-poster.jpg

 

Преди време ми подариха книгата,но все не я почвах и преди няколко дена я започнах, но супер бързо ми омръзна и реших да гледам филма.

Не съм, кой знае колко впечатлена и определено не разбирам, защо всички са луднали по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...