Jump to content

Последният филм, който сте гледали...


Recommended Posts

Аз значи се включвам адекватно с Let me in (2010), холивудски римейк на шведския Let the right one in. Бях писала доста отдавна, ако не се лъжа, колко ми е харесал оригиналът и честно казано очаквах римейкът да е много зле, но всъщност не е, може би защото си е направо копи пейст :D . Изгледах си го пак, де, защото ми харесва историята. Така че, ако някой иска нещо вампирско и нестандартно, но не е склонен да гледа шведски филм, Let me in е добър избор.

 

 

let-me-in-poster-quad.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Shaolin (2011)

http://www.youtube.c...h?v=Fz0PoaUmQrI

 

Филма ме заинтригува и ми хареса.

Но ще го коментирам, едва когато

изгледам пълната версия, с нормалните субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

p_126308.jpg

 

Ох, какво да ви кажа........кеф.......кеф....накъсах се да се смея.

Един много ценен лаф: Какво различава обикновеният злодей, от супер злодеят?

ПРЕЗЕНТАЦИЯТА :rofl: / въпросната презентация трябва да се види/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах българския филм "Стъпки в пясъка" и въобще не съжалих, че оставих 9 лв. Ще се радвам да има повече подобни филми. За всички над 25 години филмът ще им донесе една голяма носталгия. За останалите - ще разберат, че понякога колкото и да бягаш, не можеш да избягаш от това, което си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и аз бях на българска вълна и гледах "Истината за Орфей" документален филм. (гледам за 2ри път, явно от 1вия почти нищо не ми е останало в главата.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1192756075cryingfreeman.jpg

Много ми хареса филма, ама съм изгледала и много подобни, та да кажа, че ме е впечатлил. Mark Dacascos е мноооооого готин актьор! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

p_127841.jpg

 

 

Какво да кажа филма много ама много ми хареса. Историята е познатата безво момиче от село става звезда в града. Беше истинско удоволствие да слушам гласовете на Шер и Кристина Агилера, а като добавим и танците и филма завладява. Препоръчвам го на всички любители на музикалните филми. Музиката във филма ти остава в главта и е много завладяваща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи най-накрая изгледах "Социалната мрежа" и мога да кажа, че съм доволна. Хареса ми.

А последния филм, който гледах на кино е:

 

http://www.youtube.com/watch?v=VIcDUG4gFEY

 

Забавна комедия, но не е задължително да се гледа на 3D.

Браво на нашто момче Джей Чоу!

Страхотен Холивудски дебют, беше супер!!! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

03ab295434d2b9ac.jpg

Аз последно гледах Gantz. Очаквах го от толкова много време и като видях, че вече мога да си го изтегля много се зарадвах. Филма ми хареса, но този отвратителния английски дублаж не спря да си играе по нервите ми през целия филм. Като излезе на японски пак ще го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Town (2010), режисьорски на Бен Афлек, съвсем не лош, макар че по принцип не обичам филми за банкови обири, но този е доста встрани от клишетата. Освен това има нещо ретро във филма, но в добрия смисъл, сякаш е по сценарий от 30-те, 40-те години на миналия век, адаптиран за наши дни (всъщност филмът е по сравнително нов роман на Чък Хоган, но не съм го чела).

 

517pLcdbFKL._SS500_.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Step up 3".

Като идея не е кой знае колко оригинален сюжета, но има страхотни танци.Общо взето, историята се върти около група батъли, които искат да спечелят световното по танци, за да спасят мястото в което живеят и танцуват с паричната награда ,но техните най-големи съперници им пречат.

3010150V.jpg

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

250px-Cyrano_Agency-p2.jpg

Модерен прочит,с доста промени.Хареса ми много,не се отегчих и не превъртах сцени.,а краят си заслужава двата часа гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ed86d9a6f72d66a5cc4ea2df2cb0022ecf0ae84a.jpg

Определено ми харесват такива типове филми и този не остана по-назад. Джеймс Камерън се е справил блестящо и с този филм. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7fff49b5a2c030fc.jpg

Private Eye | Частен детектив (2010)

Ми бива филмчето. Хуан Йео-мин/ако така му е точно името/, беше чудесен в ролята. Прилягаше му удивително. Напомняше ми на Kang Ji Hwan в Capital Scandal :D. Самия филм не блестеше с нещо/освен с него/. През първата част държеше вниманието с комични моменти и малко мистерия,но втората тръгна по сериозно, и интереса ми леко спадна. Финала беше малко муден...ама все тая. Като цяло е хубав филм и става за зяпане по всяко време.

6,5/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавна немска комедия:

MV5BNzY2OTQ0MTk4N15BMl5BanBnXkFtZTcwOTM0MjU1MQ@@._V1._SY317_CR6,0,214,317_.jpg

 

Журналистът Лудо всъщност е нагъл папарак и скандален плейбой. След сериозна издънка по време на изпълнение на служебния си дълг, той е осъден е на 300 часа обществено полезен труд в детска градина. Там, Лудо среща Ана - наивно момиче, с която се е задявал доста грубо още в училище. Естествено е след хилядите си завоевания да не се сети коя е, но тя много добре го помни и е твърдо решена да си отмъсти...

 

 

Смях се от сърце, много приятна комедия. От дълго време не бях гледала европейска продукция, но тази определено беше сполучлив избор :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...