Jump to content

Последният филм, който сте гледали...


Recommended Posts

Street-Dance-Movie-Poster-500x375.jpg

 

Хубава музика, хубави танци. Забавно и разтоварващо.

 

Само не разбрах защо беше 3D... Спокойно този филм можеше да си е 2D, дори удоволствието щеше да е още по-голямо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният филм, който гледах беше Хиндемит, ама не ми хареса изобщо (а имах големи очаквания, понеже режисьора е Андрей Слабаков)

Hindemith.jpg.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Street-Dance-Movie-Poster-500x375.jpg

 

Хубава музика, хубави танци. Забавно и разтоварващо.

 

Само не разбрах защо беше 3D... Спокойно този филм можеше да си е 2D, дори удоволствието щеше да е още по-голямо :)

 

E как защо бе приятелю? Само сравни цените на билетите за 3D с тези за нормалното кино и ще си отговориш. Просто взеха да прекаляват с това цуцане на пари от нещастния зрител. 1 на всеки 10 филма в триизмерно изображение си струва да има такова, всичко останало е излишно пудрене за някой друг лев/ долар отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E как защо бе приятелю? Само сравни цените на билетите за 3D с тези за нормалното кино и ще си отговориш. Просто взеха да прекаляват с това цуцане на пари от нещастния зрител. 1 на всеки 10 филма в триизмерно изображение си струва да има такова, всичко останало е излишно пудрене за някой друг лев/ долар отгоре.

 

Това е нормалното обяснение, но все пак можеха да се постараят малко и да има смисъл от 3D-то, а не само да вземат парите на хората ;) Определено имаше моменти, в които можеха да вкарат страхотни 3D ефекти, но не го направиха... Със сигурност по-голям кеф щеше да ми е да го гледам 2D, отколкото 3D. Така само си тормозих очите допълнително. Иначе филмчето си струва, ако сте фенове на такъв тип филми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

REPO MEN

repo_men.jpg

 

Започва като футуристичен трилър''нищо ново под антиутопичното слънце'',но неочакваният край ме спечели.Малко омръзва на места..А малко повече от час и половина не е голяма жертва в конкретния случай.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

desjer, откъде го намери Eclipse.. че то премиерата не му е ли на 6-7 юли??

Аз последно гледах един документален, който супер много ме жегна със сериозността и истинността си .. Много е тежък филма..

iambecause500.jpg

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

desjer, откъде го намери Eclipse.. че то премиерата не му е ли на 6-7 юли??

 

 

Ами по нашите кина вече го дават, даже е вече 3-ти / 4-ти ден.

Но една приятелка го намери тук с руско аудио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като гледах видеото към песента Kan Mi Yeon - CRAZY,разбрах ,че в рапът се споменаваше за геройнята Ани от филма Misery и си казах дай да го видя този филм.Оказа се по книгата на Стивън Кинг.Наитсина ми беше много интересен,държеше ме почти неспрестанно в напрежение.Особенно последнатта сцена..Сърцето ми така се разхлопа,че го усещах в гърлото си сякаш.Стисках палци само и само героя да оживее...Е ако някой не го е гледал да го гледа,пък ако някой му се чете книгата още по добре :)

misery.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Paco and the Magical Book (2008) 9/10

 

452112.jpg

 

Много ме изкефи това филмче.  Точно толкова лудо е колкото Memories of Matsuko от същия режисьор. За тези които не са запознати с творчеството на този човек, очаквайте един прекрасен коктейл от всякакви чувства. Визуално е някаква ферия от цветове и преплитането с компютърна анимация е много добре направена. :)

 

 

 

 

Sunflower (2006) 9/10

 

452113.jpg

 

Много ми хареса. Един наистина перфектно издържан и увлекателен филм.  Както повечето добри корейски драми, този филм отново ни доближава максимално близко до чувствата на героите и накрая ни размазва на малки парченца. Сестричката ще я запомня, много ме развесели. :)

 

Kiss Me, Kill Me (2009) 8.5/10

 

 

452114.jpg

 

 

 

 

Поредният добър филм който ми попадна.   :rolleyes: Въпреки че положението на главните герои не беше никак добро, хареса ми че гледаха от забавната страна на нещата и пускаха по някой майтап. Като цяло се получи доста свежо филмче. Признавам си, главната актриса вобще не я познах, въпреки че я харесвам и съм я гледал на много места.    :huh: Без грим е неузнаваема, дори по-хубава. 

 

П.П. Майната и на най-голямата сила, която движи хората.      :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло филма не се различава от другите части(сенсей,едно хлапе и девойче за спасяване <_< ) Джеки много си го уважавам и обичам,но този филм ме разочарова....очаквах много повече :(

kkid.jpg

а др филм става за отбиване на времето свежо и леко филмче :)

Killers_poster.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Karate Kid

The_Karate_Kid_2010_poster.jpg

Филмчето много ми хареса Джеки Чан както винаги е страхотен, а малкия Джейдън е такова сладурче (одрало кожата на татко си).

A Nightmare On Elm Street

nightmare-elm-st-poster-14.jpg

Отдавна съм загубила тренинг с такива филми и в началото малко ме беше страх, но не е чак толкова страшен, става за гледане с яка компания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black%20Cat%20,%20White%20Cat%20-%20Screener.jpg

Нема такъв филм!! Смях до сълзи.. :lol: Направо ти пълни душата...няма я тази комерсиализация, няма я тази американизация.. това се казва филм.. всичко е напълно естествено, непринудено, от началото до края.. Само смях, смях и от време на време по някоя "дълбокомислена философска" фраза.. С филмите си на тази тематика(включая и "Циганско време"), Кустурица няма равен!

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...