Jump to content

Последният филм, който сте гледали...


Recommended Posts

Прекрасен, трогателен филм. Едва ли би оставил някого безразличен. Заслужава да се види. Майките бяха изобразени като герои - силни, борбени, жертвоготовни, смели, а децата им показваха любовта и признателността си по всевъзможни начини. Любимата ми история беше на майката с болното детенце, толкова човешка и тъжна. Всички истории бяха толкова човешки и искрени, че някой може да открие черта от себе си в героите. Диалозите бяха чудесни, особено в частта за надеждата и самото въведение във филма.

Прекрасен филм, един от най-добрите, посветени на отношенията между майката и детето.

 

 

"Някой, който ме докарва до лудост,

изпълва ме със страх.

Обича ме повече от мен самия.

Който ме прегръща.

Първата произнесена дума в живота.

MAMA"

 

 

5741309I.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният филм, който гледах беше „Снежанка и ловецът“. Нещо особено, тази мацка пак не изпъкна с нищо, освен с празното си изражение. Но пък на някой друг може и да му хареса. ;)

 

215px-Snow_White_and_the_Huntsman_Poster.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните филми които гледах са:

 

Now-Is-Good-2012-Movie-Poster.jpg

 

Страхотен филм!Напомня на A Walk To Remember,но е някакси по-реален,по-истински...

 

много ме впечатли момента когато Тес се возеше в колата и наблюдаваше хората, живота,обикновените неща,за които няма да има време да изживее...(нещата,които хората считат за даденост)

 

 

p_198985.jpg

 

Също добър филм-за приятелството,за любовта,за това да си различен от другите,за това да преодолееш най-големите си страхове и да бъдеш себе си ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от филмите последно съм гледала 220px-Silver_Linings_Playbook_Poster.jpg и MV5BMjA3MzI1MTk3M15BMl5BanBnXkFtZTcwODY5MzIzMQ@@._V1_.jpg. И двамата не бяха лоши, макар че честно кзано Silver Linings малко ме разочарова, някак имах по-големи очаквания от него. Но иначе песента на Jessie J е страхотна :) Определено трябва да ги гледате, обаче аз лично втори път не бих ги гледала. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недогледал резюмето си мислех,че ще е просто обичайната американска комедия,но всъщност много сгреших. Тотално сгреших. Филмът по скоро клони към драмичка плюс малко романтика. Прекрасен е просто. Заслужава си вниманието.

 

e31fc0c5ce2142cb.jpg

 

За този също си мислех,че ще е някоя лигава комедия и го дръпнах само заради главната,но също сгафих жестоко. Да комедия си е,но много сладка романтична комедия с забавни моменти. А главните бяха големи сладури :)

 

ef4cff15b1539fe6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недогледал резюмето си мислех,че ще е просто обичайната американска комедия,но всъщност много сгреших. Тотално сгреших. Филмът по скоро клони към драмичка плюс малко романтика. Прекрасен е просто. Заслужава си вниманието.

 

e31fc0c5ce2142cb.jpg

Абсолютно съгласна, а пък Езра Милър ми е любим още от "We need to talk about Kevin " , където пък играе психо, блестящ е, а и филма е уоу. Изобщо има хлебец в това момче!

weneedtotalkaboutkevin.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

evim-sensin.jpg

Филмът е римейк на корейския A Moment to Remember.Първоначално като разбрах,че е римейк на един от фаворитите ми сред корейските филми,подходих скептично.Помислих си,че няма да ми хареса,тъй като оригинала е уникален и не може да бъде копиран.Оказа се обаче,че дълбоко съм се излъгала.Филма е прекрасен и по нищо не отстъпва на оригинала.Страхотна актьорска игра,страхотна музика и много рев от моя страна  :cry:  За всички,които харесват корейската версия силно препоръчвам :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''1408'' с Джон Кюсак и Самюел Л. Джаксън.

 

Не знам за кой пореден път го гледам и се удивлявам на идеите му - толкова много и толкова ангажиращи вниманието ми. Най-големият ужас е да се изправиш срещу собствените си страхове, хн... ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (за втори път):

the_brothers_bloom_movie_poster.jpg

 

Много ми харесва героинята на Rinko Kikuchi.. запомнящ се образ е :icon_sunny:

 

Днес:

TPQWF00Z.jpg

Oчаквах повече, поради това, че е по пиеса на Tennessee Williams, но не съжалявам и някога пак бих го прехвърлила. :) А Paul Newman.. невероятен е.. беше (за съжаление).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Затворени пространства"

 

 

Това е най-лудият филм, който съм гледала. Трима герои на които им лопа дъската, само какви ги сътвориха, не е истина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"M Butterfly"

Хубав филм на Дейвид Кроненберг. Напомни ми, че Джон Лоун всъщност бе първата ми азиатска слабост още с "Последния император".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Шокиращо за мен, всъщност ми хареса. Не съм гледала класическите cheap zombiepocalypse ленти, но не мисля че имат общо с този филм. но Това по-скоро приличаше на Ромео и Жулиета в постапокалиптичен вариант. Звучи глупаво, знам, но пък ми хареса как се развиха нещата, усещаше се надежда, малко ми напомни и на ''Аз съм легенда'', но с повече роматични и не толкова сериозни моменти. Тъй като нямах никакви, никанви очаквания, не се и разочаровах, според мен така трябва да се подходи към това заглавие. Нито има много общо с роматична комедия, нито е сериозен филм за края на света.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...