Jump to content

Recommended Posts

EfHC7IBU8AAlJ5t?format=jpg&name=medium

Off Topic

EfR3HQzVAAAor2L?format=jpg&name=large

EfHC5D5UYAAhlpU?format=jpg&name=mediumEfRVkSeX0AAIvmr?format=jpg&name=medium

 

The Heiress (女世子)
Страна: Китай
Също така известен като: Woman Generation
Година на излъчване: 2020 – Август – 13 до 2020 – Август – 24
Време на излъчване: Четвъртък - Петък 20:00
Жанр: Исторически, Романс, Комедия
Канал: Tencent Video
Епизоди: 24
Режисьор: Patrick Yau
Субтитри: Английски
 
Участват:
Jiang Chao като Chen Tingyi
You Jing Ru като Han Yuanniang / Han Shiyi
Wang An Yu като Wang Zhongyu
Tang Meng Jia като Wang Xiyuan
Wu Yang като Chu Xiangyue
Cao Li като Wang Anjian
Zheng Guo Lin като Chen Chenglan
Ouyang Xiaoru като Yun'er
Sun Yi
Ji Mei Han като Jin Zi
Ling Fei Fan
Cai Ying Ying
Sun Sheng Hao като Hong'er

 

Резюме: Han Yuanniang (You Jing Ru), дъщеря на министър-председателя, се маскира като починалия си брат близнак Han Shiyi, за да стабилизира и гарантира, че армията на семейство Хан в северните граници няма да се поддаде на императорският двор. Тя умишлено създава образа на плейбой за Han Shiyi, но по невнимание става помощник на петия принц Chen Tingyi (Jiang Chao). Бидейки разположен в лагера на принца, Han Shiyi се включва в неговите планове да се възкачи на трона, докато се опитва да запази истинската си самоличност в тайна както и зараждащите се чувства към Chen Tingyi…
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 4-ри епизода и определено не очаквах така да ми задържи интереса. Много се кефя на мацката как се опитва да създаде един такъв образ на брат си, не интересуващ се от нищо, обичащ само да гуляе и да си пийва. :28558: И да отбележа, че за първи път гледам жена, преструваща се на мъж, която наистина да прилича на мъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами формата на лицето й-леко чепато и чертите й го позволяват, обаче гласа й само като чуеш и  голямата дреха на гърба й като видиш как и виси,

 личи, че е жена.

Бе,  различна конструкция от  тази на телата на мъжете .Аз съм на втора, не е лошо. И тук ученици в Имперската академия.

Но все пак, по-докарва на мъж.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-различна е структурата, вярно, но наистина си прилича на мъж, макар и малко по-женствен, сравнено с преструващите се в други сериали. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново попаднах на трейлър съвсем случайно онлайн. Радвам се, че има темичка, където да драсна. Тъкмо доглеждам 10-ти епизод. С ръка на сърцето признавам, че наистина са се постарали за чертите й. Подсилили са веждите, сложили са тъмен гримьорски туш в косата и са изчистили вида, за да й придадат строгост. Мога да кажа, че от всичко изгледано като кросдресинг на жена в мъж, тази актриса най ми допада. За тялото няма какво да направят. Дребничка е спрямо мъжете, но по дух страхотно го докарва. Всички актьори играят с такава удивителна лекота и толкова естествено. Също много добре им се получават бойните сцени. И толкова не се бях смяла отдавна. Ще си догледам сериалчето с удоволствие :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...