Jump to content

Mr. Heart (2020)


Recommended Posts

spacer.png

 

Mr. Heart (미스터 하트) 

РоманизацияMr. Hateu

Също така известен като: Mr.하트

Алтернативни заглавия: Mister Heart

Страна: Южна Корея

Период на излъчване:18 септември 2020

Време на излъчване:

Жанр: драма, романтичен, уеб драма, спорт, bl

Канал: Viki

Епизоди: 8 (10 мин. на епизод)

Режисьор: Park Sun Jae

Сценарист: Нал Пен (날펜)

Продукция: W-Story, Contents Monster

Субтитри: 

          

Участват:

Lee Se Jin като Ко Санг Ха 

Cheon Seung Ho (The Man BLK) като Чин Уон

Lara (Dream Note) като Хьо Ри 

Jang Eui Su  (гост участие)

 

Резюме: 

Историята разказва за любовта и приятелството между маратонец и пейсмейкър. 

Чин Уон е изгряваща звезда в спорта. Атлет с изключителен потенциал за развитие в бъдещето, той e безразличен към всичко друго, което не се отнася до маратона. Санг Ха е  спринтьор-пейсмейкър* в отбора на Чи Уон. Момче, което запазва усмивката си независимо от трудностите, изпречващи се на пътя му.

 

*пейсмейкър – атлет, задаващ ритъма за своя отбор

~~~

"Заради него Ко Санг Ха е пейсмейкър." 

"Маратонът и любовта имат ли нещо общо?" 

" Нещото, което кара и двете им сърца да бият! "  

~цитати от постера~

 

Свали :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с английски :click:

 

Онлайн с руски :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eхееее, корейците продължават да действат в този жанр лека полекаааа. :D Търсих да видя кой ще е режисьора, че мацката която е работела по Where your eyes linger, който между другото много ми хареса, се беше справила чудесно, и ми е любопитно дали ще е отново тя. Ако поддържат същата атмосфера както при първия им Бл проект, аз ще съм доволна. Ще чакаме и ще видим. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti Май са различни, а относно посочения Пак Сон Дже, успях да намеря информация за един със същите инициали, който има няколко продукции зад гърба си. Работил е върху ето тези сериали: Devil Inspector 2, Miracle Girl - пак са уеб драми и формата на втората е кратък като на престоящия сериал. Така, че е възможно да не е просто съвпадение на имената, но няма да го добавям още.

Тук има снимка на самия режисьор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, lazeto said:

Хм това най-после ще се разпостранява от  корейците или пак са продали правата в Япония? :lol2:

Че как, вече и официален постер на японски има...(той може и преди корейския да е излезал даже...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарности на @Gia13, за това,че уеб драмичкато ще има превод:es: Чакам с нетърпение:D Лека и спорна работа:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/22/2020 at 6:06 AM, ftisland said:

Много благодарности на @Gia13, за това,че уеб драмичкато ще има превод:es: Чакам с нетърпение:D Лека и спорна работа:)

Малко със закъснение ти връщам отговор. Не е от мен, най-вероятно момичетата, които си превеждат жанра са си го харесали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно леко взаимодействие между главните герои. Тези носове техните-за нищо ги нямаха :ilovethis: Все повече се убеждавам, че режисьорът наравно с актьорите има дял как ще бъде възприет проектът. Тук режисьорът леко е за скастряне. Той казва кое и как изисква от каста. Най-важното е, че втората крачка към корейските БЛ поредици е направена :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато в Where your eyes linger имахме много силна емоциа, която буквално зрителят усещаше, то тук всичко беше просто много сладко и свежо. Можеше да избегнат лихварите в сценария и да измислят нещо не чак толкова контрастно на ведрата спортна, маратонска обстановка. Иначе младежите играха добре и си подхождаха. 

Леко беше мини сериалчето и се гледа много бързо. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладурско сериалче ,щеше ми се да бяха малко по -дълги епизодите,а не по 10мин , тия мини драми докато започнат и вече свърши:D

Да се надяваме следващите БЛ сериалчета от корейците да са с по-дълги  епизоди 

:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях че епизодите са качени в Вбокс.Пуснах 1-ви и 2-ри,появи ми се бяло видео,явно са изтрити.Въпросът ми е ще се качва ли пак и ако го има с всички епизоди,които не са изтрити,ще може ли линк? Благодаря предварително.Благодаря и на преводачите и редакторите за това,че са го превели:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много леко и приятно сериалче.Жалко наистина,че са по толкова малко минути сериите.Двамата главни изиграха прекрасно ролите си.

ето линк към вбокс Mr.Heart . Приятно гледане на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...