Jump to content

Recommended Posts

Много баластра  за сега в историята, само с превъртане ще я изгледам нататък, ако не задобреят. Тъкачката, вече се зачудиха какви простотии да измислят, само и само да не я намерят и да продължи търсенето. Племето на Сокола - от досадник нагоре, дворцовите интриганти се изчерпаха вече и те са с плоски раздумки. И то какво остана- многострадалната Чангъ и взаимоотношенията ѝ с мъжорята, които всички, като конски мухи и се лепят един през друг, независимо какви са- приятели, врагове, роднини. 

Не знам писателят, какво писал недописал, пък накрая уйдурдисал, но слабовата ми идва драмата. Не съм гледала как върви рейтингът в Китай, но моят е среден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен много ми харесва, без значение рейтинга. Животът не е само тия двамата и не е само война, има и любов и какво ли още не.

Всички образи са ми интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкусове разни, лошо няма.

Сравнявайки с "щайгите" примерно, дето не ми се налагаше да превъртам, тук гледам серия от 45 минути за 20, щото ако не превъртя, получавам сърбежи.

 

Допълвам днес. В интерес на истината,  новите два епизода- 19 и 20, ми бяха по-динамични и интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С парче от потрошено гърне можеш да срежеш дебело и здраво въже...в китайски сериал и конкретно в серия 21. :lol2:  Друг е въпросът и защо човек ще влачи 2-3 дни със себе си гореспоменатия чиреп, даже в сменена униформа... 
 

Не знам защо, ама много ме радват - толкова детско е, но с доста битки, епични размисли, лични драми и хубавци и хубавици. И мацката е пич! С лекинко превъртане е идеална отмора, пък и има географско разнообразие - то империята на Тан, то любимите монголи (или каквото са там). И няма хвърчане, нито магически школи с 284568 преливащи физиономии и учения, които да се налага да помня. 
 

Пробвах няколко други, но нещо не стана искрата, та ще си се тюхкам на настоящата приказка кога ще се вземат младите и ще отиде ли Мими-то зян, че все някого трябва да убият трагично. За последното съм по-скоро любопитна, като за робиня е бая прицвъкната госпожицата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много драматични серии- Вилхелм Тел, нож, дуел, че и мама на мегдана.

И много бърз превод-  виповете пуснат два епизода, след два часа превод, на какъвто език ти е кеф.

За миналата седмица, сериалът държеше трето място, на първо беше "ратана".

На фона на многото драматизъм, малко смях

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За адаптация на комикс си е направо върхът на сладоледа. Много увлекателно сериалче, гледах 24 епизода и искам още, ВЕДНАГА!

Анимацията лееекинко ме дразни, някак си ми прекъсва удоволствието от живото присъствие. Иначе не е лоша и е в малки количества, за сега.

Остава загадка дали липсата на изиграни от актьори неприятни (кървави) сцени няма да промени истинския вкус от сериала. Поживём - увидим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посредствен сериал, на места сценарият е изключително тъп и нелогичен. Какъв човек не би видял, че Дилраба е жена? Само китаец. Гледайте, ако няма нищо друго за гледане.

Off Topic

 

Анимацията е за пестене на пари.

Off Topic

 

Бе тя, Дилраба, хем бягаше и се криеше, хем постоянно сменяше дрехи, ходеше си чиста, спретната, изкъпана и гримирана. И все намираше пари и коне отнякъде.

15 серия окончателно ме отказа от тази тъпотия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът не го гледам, но пък не спрях да превъртам музиката към него :D  Ето плейлист с песните, а изпълнителите.... Джоу Шън, Zhang Bi chen,  Sa Ding Ding.....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.04.2021 г. at 9:06, dido100 написа:

Посредствен сериал, на места сценарият е изключително тъп и нелогичен.

То щот корейските са много умни, японските и те си имат кусури, пък за тайландските да не говорим. Ако решим да мерим с умомера, направо ще се откажем от гледането. Истински издържаните, стойностни и отлични във всяко едно отношение филми не се гледат всеки ден. 

Ежедневно гледаме това което ще ни развлече, разсея, зарадва, забавлява...

Дори да е с безброй кусури за околните("посредствен сериал"), можем да харесваме и искаме да сме с някого(него) всеки ден("тъпо") ,

защото сме безумно влюбени, без обяснение("нелогично). После може да не го харесваме, да открием недостатъците му, но засега на този етап ни прави щастливи и ни носи радост.

Казват, че любовта е хубаво нещо. Или не е..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е увлекателен. Във всяка серия се случва по нещо и не доскучава. На мен рисунките не ми пречиха, добре са го измислили да спестят някой лев, но комбинацията от рисунка и актьор, който размахва меч, е вече смешна. За жалост, аз лично не видях никаква химия между Дилраба и Лео, освен в сцената, в която стрелят един срещу друг, а ми хареса актьорската им игра. Мисля, че и двамата се справят по-добре в сравнение с предишните им сериали. От всички двойки принцесата и Хао Ду ми грабнаха сърцето. Бяха изключително сладки заедно и ми се искаше да имат повече сцени. Даже харесах повече техните герои и развитието им. Свенливата принцеса извървя дълъг път и изпита много трудности, за да съзрее и придобие куража да отстоява своя брак пред императора и министрите. Хао Ду нямаше впечатляващо развитие на героя, по-скоро зрителят го опозна по време на сериала. Още в първия епизод, когато взе падналия талисман, очаквах, че ще бъде душица и така се оказа. Въпреки че имаше няколко тежки сцени

Off Topic

смъртта на двете момчета – A Du и Xiao Wu,

 

Най-много ме трогна сцената,

Off Topic

когато министър Ду каза на Хао Ду, че не бива да губят двубоя за принцесата, но ако се смята за достоен за нея, тогава да се стреми да е крайният победител.

 

Към последните епизоди омръзват политическите интриги, но поне финалът е удовлетворяващ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, еххх :o излизат все по интересни и завладяващи китайкси сериали, надявам се за в бъдеще екипа ма EasternSpirit да се разширява и предоставя на нас феновете възможност да им се насладим с бг превод, поне на по високо оценените прожекции !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...