Jump to content

Positively Yours (2020)


debil4e

Recommended Posts

Positively-Yours-cover.jpg

 

заглавие: Positively Yours  아기가 생겼어요, 我有孩子了

тип: Manhwa

година: 2020г

статус: онгоинг

жанр: комедия, драма, джосей, романс

автор: E.CheongKang Ki

арт: Kang Ki

инфо: :click:

онлайн: :click::click::click:

онлайн на руски: :click:

резюме: Хен Ун е шокирана от новината, че най-добрият и приятел, (в когото е влюбена тайно от години) и най-добрата и приятелка са станали двойка. Тя с изненада разбира, че това е позволено между приятели, ако знаеше нямаше да си мълчи от страх да не развали връзката, която те тримата споделят. Стресът е толкова голям, че в отчаянието си решава поне веднъж да действа безразсъдно и отива в хост бар, препоръчан от същата приятелка, но който досега е отбягвала. Едното води до другото и след  много течен кураж, и еднократен секс с непознат, тя отново влиза в релси или поне така си мисли докато не си прави тест за бременност. Моментната и лудост си има последици, а за неомъжена учителка това може да се окаже катастрофално. Докато все още проучва опциите, тя по всички гадни закони се натриса точно на  непознатия,  това е допълнително усложнение, а в момента няма сили да се бори и с него.

 

лично мнение: Много приятно засега и се смея с глас. Има страхотни попадения, като сцената в киното с нероден Петко и поне засега не са стигнали  до споменатата драма, така че стискам палци  да продължи в този дух.

Редактирано от debil4e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, веселба е. Идеята на сюжета е стандартна завръзка/ стил " Fated to love you", но разликите са доста повече, така че бързо се обстрахираме от това. Има мегдан да го завъртят в доста различни посоки, така че ще е интересно да се проследи. Засега всички се крият на удобно зад своите си маски за пред обществото и ревниво кътат "скелетите в собствените си килери" . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позабременялата е центърът, изглежда че другите я защитават и не би могла да съществува без тях, а е точно обратното. Тя им придава смисъл, чувстват се важни и силни край нея. Може да се справи сама, доказателство е, че дори за миг не помисли за аборт и не защото е вярваща или нещо от сорта. 

Обаче сцената с гинеколожката..., леле колко по нашенски прозвуча, а уж беше в скъпа частна клиника<_<

Чакам каква мизерия ще направи оня кохай(май на корейски беше донгсенг:huh2:), вероятно тя ще изхвърчи от училището или поне временно. Бъдещата половинка е също толкова силен(емоционално), затова и толкова трудно вървят нещата при тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната е много чаровно слънчице. Но толкова пъти й изкарваха ангелите, та не знам дали това е добре за бременността й. Щеше ми се да не си признава толкова рано кой е бащата и шефчето да се поизпоти с хубавците, които се валят покрай нея. Сега вече мъжкият харем си губи смисъла. Харесва ми героят говедо-играч. Най-обичам тези герои да си намират майстора и да лапнат по някоя лисица по-голям ранг от тях самите :ilovethis: Интересни са с учителката като взаимодействие. Ако вземе да я изнудва с информацията, ще ми падне много в очите :nunchako:Любим момент ми е как учителката вдига шефчето над главата си и го натъпква в колата откъм пасажерското място, а не откъм това на шофьора. Беше епично. Между тези двамата ту не усещам никаква химия, ту си викам ще им се получи. Това е част от чара на тууна. Реалистично е. Трудно е да започнеш нещо ново и то отзад напред. Него още не мога да го усетя като герой. Бизнес нотката ме кара да седя по-настрани. Ще чакам да се поочовечи. Аз също се посмях стабилно и се радвам, че движат доста герои. Надявам се да не ги оставят епизодични. По-забавно е като са повече.

 

На никой ли не му е чудно кой е трябвало да бъде хостът й за въпросната вечер? Или аз нещо не съм разбрала. Всички клиенти в този бар ли са с платен мембършип за по една нощ? Тогава тя защо му остави пари, а той нищо не знаеше за въпросния хост на другия ден?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също се зачудих, но вероятно инфото е било, че хостовете/жиголата са на бара и тя просто напосоки забърсва пърия дет и хваща окото, като дори не и хрумва, че може и той да е посетител като нея.

Въпросът е по-скоро какви ги е вършил той там?! Както ни го представиха досега е бар, ориентиран към женската публика, тоест господин вицепрезидента нема никва работа във въпросното място, но от неговите мисли останах с впечатлението, че и той е бил там със същата цел като нея;) Начи -лош мениджмънт :bee: Не се отказвам от идеята, че може да ни светнат по нататък точно за този конкретен момент:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че ще дадат повече подробности в тази насока. Но на тези двамата им липсва всякаква информираност. Уж зрели, образовани хора, на отговорни позиции. Не знам да се смея ли, да плача ли?

 

Абе, нещо много неуредици в тоя бар :28558: Нашият не мисля че изобщо пък знаеше, че е хост бар. На другия ден неприятно се изненада от 100-те хиляди в леглото. Освен това още се чудя на липсата на презерватив. Там пък на какво се разчита :ph34r:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.08.2020 г. at 16:20, voileta написа:

Не мисля че ще дадат повече подробности в тази насока. Но на тези двамата им липсва всякаква информираност. Уж зрели, образовани хора, на отговорни позиции. Не знам да се смея ли, да плача ли?

 

Абе, нещо много неуредици в тоя бар :28558: Нашият не мисля че изобщо пък знаеше, че е хост бар. На другия ден неприятно се изненада от 100-те хиляди в леглото. Освен това още се чудя на липсата на презерватив. Там пък на какво се разчита :ph34r:

 

 

Абе информирана ама неопитна, това че знае нещо, не означава, че свързва това със себе си. Беше моментана фрустрация и ме съмнява да е смятала наистина да стигне докрай, но на пияна глава... Той ми беше по-странен, не вярвам и на него да му е било за пръв път. Сигурно се е водил по всеизвестната максима, че то от веднъж не фаща:282: Сега и двамата са изправени пред сложна задача: бързичко да се опознаят, че лепилото на тази връзка скоро ще дойде на бял свят

 

относно новия чап вече:

Ааа, много се накефих как "кандидат гаджето"  на племенницата изравни резултата:lol2: Ся чакам да видя оня самовлюбен боклук как се държи около нашто слънчице, референции - ЦЕЛИЯ учителски колектив е на нокти, значи...:D Пък и още се надявам баш Боса също да му посвие перките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко другото ами и публика си имаха...:lol2: Той е прав, къщата не става, щом всеки може да влезе когато си поиска:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...