Jump to content

Recommended Posts

Или просто може да си изчака кротко, без да досажда с такива глупави въпроси, които спамят темата и внасят само напрежение, егати.
И мене ми се гледат последните 2 епизода на сериала с Чанг Ук, ама не звъня в Корея да питам кога ще ги пуснат. Нито се цупя ако по някаква причина (заради пандемията, световното по футбол или защото някой в телевизията не му е кеф) текущата седмица няма да има нов епизод на драмата, която следя.
Съобразявайте се малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал за ученическата любов. Можеха да минат без последните две серии. Сценаристите търсят все по тъпи причини за раздяла, за да удължат сериала. Дай да се разделим защото не зная кога ще се върна????   Кой се разделя по такава причина?  Разделите тъпи, събираният още по тъпи.  Тя от събирането с него чак запек получи.  Често си мислиш , сега защо правят така, защо се държат така, но реших да го приема защото са ученици и да кажем неопитни. Бяха засегнати въпросите за красотата, насилието в училище. Абе не знам какви бяха тия пъпки по лицето и? То за да ги скриеш, грима сигурно трябва да е 1 мм дълбок. Грозното и лице изглеждаше сякаш някой го е трил с телена гъба. Не съжалявам, че го гледах. Двамата бяха доста мили заедно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как съм могла да го подминавам досега? Може би много айдълски ми изглеждаше, ама вече няколко пъти айдълите са ме опровергавали. Толкова ми хареса, отдавна не бях попадала на читаво ученическо корейско. И сега вече ми липсваааа... От тройката главни съм много доволна. Изглеждаха страхотно заедно и показаха добро сработване. Ся, че Ън У не го бива, освен в наборсучена, сериозна или ядосана позиция е факт, особено на фона на няколкото момента, когато трябваше да се усмихва или друго чувство да покаже – толкоз неестествено да изглеждаше, брррр! Обаче тази роля е поредната на красиво дърво и е тъкмо за него, та му прилегна като ръкавица и сматам, че много убедително се справи момчето. Обаче лошкото?! Огън е този Хуанг Ин Йоп! /Само на мен ли толкова много ми прилича на И Джун Ги???/ Възхитена съм от всичко което показа и на няколко пъти се колебаех кого ще избере момичето. Родителите ѝ бяха много преекспонирани и това не ми хареса, не може свястна майка непрекъснато да казва на дъщеря си, че е грозна, а бащата да е толкова наивен/тъп/. Добре, че към края малко ги поосвестиха. И сестрата – уникална скица, виждам, че на всички се е харесала и напълно заслужено. 

Много силно препоръчвам на любителите на ученическите романтични сериали!

Редактирано от kitket
  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Sad 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал, както възхвалява грима и умението да знаеш да се гримираш, така и на няколко моменти си беше чиста антиреклама на корейските продукти за гримиране. Като човек, който има проблемна кожа като главната, бих казала, че има гримове, които няма да се изпарят от едно падане в реката. Ама .. сценариййй, какво да се прави. :D 

Иначе сериалчето е свежо и си го изгледах с кеф, въпреки че не съм фен на ученическия жанр. Спокойно епизодите можеше да са по-малко, и доста дейсвия на тийновете бяха незрели, което ме подразни, но пък е нормално. Човек се учи всеки ден и израства. Вкараните в сюжета по-сериозно проблеми, са само с цел да увеличата драмата в сериала, но такава трудно се усещаше да има. 

Актьорската игра на главната в началото не ми беше убедителна. Когато се гримираше беше различна не само външно, но и като игра. Бързо синхронизира нещата и се превърна в един човек. А за главния не мога да кажа дали е бил дърво. Ън У го гледам за първи път и ми хареса като излъчване. Усетих героят му, травмата му, обичта му. Втория младеж наистина привлича погледите към себе си. Много е харизматичен. Заформиха не любовен триъгълник, ами многоъгълник - то не бяха съученици, то не бяха братя, сестри... :D

Поуките са доста от сериалчето - любов към вътрешната красота, израстване и преоткриване на себе си, постигане на цели и мечти. Определено би се харесало на подрастващата аудитория и всеки, които е фен на ученическия жанр. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично сериалче. Гледа се леко и бързо, и оставя усмивка след себе си. Има си всички клишета на корейските сериали, но не досаждат и действието върви бързо. 

Благодаря, че напомнихте за него. Загледах го когато излезе, но не очаквах, че ще ми допадне толкова и все го прескачах. 

Благодаря на всички замесени за българските субтитри и онлайн версията :bow:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте . Отдавна се каня да коментирам един от любимите ми корейски сериали. И ето , че момента настъпи . Гледала съм го 3 пъти . Не съм чела webtoon по който е направена драмата , но смятам скоро да го направя. Може би не на всеки са любими училищните драми . Но на мен лично ми харесват . Гледала съм и други от този жанр , но за мен тази драма е една от най - добрите. Mun Ka-Young и Cha Eun-Woo - двамата главни актьори . Има страхотна химия между тях. До колкото знам в живота са само приятели . Но на много фенове им се иска да са истинска двойка . Много са сладки заедно. На мен лично ми харесва как играе - Cha Eun-Woo . А тя ми е любимка още от  - EXO Next Door . Hwang In-Yeop - може да се каже , че този сериал го прави много популярен . Наистина се справя великолепно с ролята си . Park Yoo-Na - също се справя чудесно със своята роля. Всички са много добри . Харесва ми , че са засегнати много важни теми в драмата. За вътрешната красота на хората. За насилието в училище . За доста наболяли проблеми в к-поп индустрията и корейската развлекателна индустрия като цяло . Драмата има и своите забавни моменти . От всичко по малко. Не е натоварваща . Препоръчвам я на всеки . Мисля , че би се харесала на подрастващите , както и на почитателите на училищния жанр .

Spoiler

Как един скандал може да съсипе живота на едно момче . Иска да е известен айдъл , Да прави музика, да постигне мечтите си . Но всичко това го съсипва . Чувства се неразбран. Изоставен . Както често се случва и в живота - Jeong Se-Yeon (Kang Chan-Hee) е несправедливо обвинен . Засегната е и темата за самоубийството . Което е доста често срещано в Южна Корея за съжаление. Да добавя само - хареса ми връзката и приятелството между трите момчета -( Jeong Se-Yeon , Lee Soo-Ho и Han Seo-Joon ) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...