Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

True Beauty / Yeosingangrim / 여신강림

ИСТИНСКА КРАСОТА

Страна: Южна Корея
Също така известен като:  Yeoshinkangrim

По webtoon на: Yaongyi - "Yeoshingangrim"

Период на излъчване: 9 декември 2020 – 28 януари 2021

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:50

Жанр: Романтична драма

Мрежа: tvN

Епизоди: 16
 Режисьор: Ким Санг Хьоп
Сценарист: И Си Ън базиран на историята на Yaongyi
Субтитри: Английски

 

Резюме:

Гимназистката Им Джу Гьонг е оптимистична за повечето неща, с изключение на външния си вид. Мисълта да я видят без грим на улицата я ужасява. За щастие, се е превърнала в самоук експерт по грим с помощта на видео уроци в интернет, а наученото е променило живота ѝ. В училище тя е едно от най-красивите момичета, но тайно живее в страх, че съучениците ѝ може да разберат как изглежда без грим. Само един човек в училището я е виждал без нейната “маска” – И Су Хо. Той е добър както в учението, така и в баскетбола. Красив е и много от съученичките му са влюбени в него. Но И Су Хо крие тъмни тайни от миналото си и затова отбягва вниманието в училище. Им Джу Гьонг и И Су Хо се казват въвлечени заедно в различни ситуации и така научават повече за тайните на другия.

 

Участват:

Off Topic

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

Ча Ън У от ASTRO като Сухо

Сухо е много красив и перфектен ученик в гимназията. 
Той получава вниманието на всички, но не се интересува от никого.
 Дори и да изглежда студен отвън,  той всъщност е добродушен и лесно се засрамва.

 

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

Мун Га Йонг като Им Джу Гьонг

Момиче в гимназията, което се превъръща в популярна „богиня“  благодарение на уменията си за гримиране.

Джу Гьонг е второкурсничка. Тя е най-красивата жена във Вселената, но само след като си е сложила грим.
Има огромна разлика преди и след гримирането.

Чуди се как може да е толкова нещастна. Майка ѝ не е хубава,  но е умна, 
баща ѝ не е умен, но е дори по-красив от Том Круз. 
По-голямата ѝ сестра и по-малките братя и сестри са приели само добрите гени
от родителите си: имат добър външен вид и са умни. 
Тя обаче е наследила само лошите гени.
Независимо от това, е позитивна и светла личност.

 

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

Хуанг Ин Йоп като Хан Со Джун
Той е красив като Сухо, но по друг начин. 
Забърква се с Джу Гьонг при някои лоши събития, 
но в крайна сметка се влюбва в нея.

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

Пак Юна като Канг Суджин
Суджин е оригиналната богиня на гимназията "Себом", 
която има добър външен вид и е интелигентна. 
Учи добре и е от заможно семейство.

 

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

TBA като Суа

(Според уебтуна) 
Тя е най-добрият приятел на Джу Гьонг.

 

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

Им Семи (в разговори) като Им Хи Гьонг

За разлика от по-малката си сестра Джу Гьонг, 
тя е великолепна и е завършила престижен университет. 
Интелигентна, учтива и добре образована.

 

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

TBA като Kim Aiden

(Според уебтуна) 
Той е идол стажант от много културно семейство.

 

Интересни факти
Kpopmap зрителски изборBLACKPINK -  Джису, 
 BTS - Джин и Куон Хьон Бин (VIINI), 
като най-търсените актьори за адаптиране чрез анкети.

 

Уебът е популярен в цял свят, можете да прочетете на английски тук. Уебтунът, написан от Yaongyi, 

излиза през април 2018 г. За описанието на всички герои в уебтуна можете да проверите  тук .

Off Topic

 

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

"True Beauty" (2020 Drama): Cast & Summary

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не можах да харесам уебтууна и все още се чудя на популярността, която си има. Аз виждах само реклама на маркови дрехи, аксесоари и козметика, а сюжетът силно ми убягваше или се точеше мега тегаво, ако изобщо решеше да се появи. Хич не бях очарована. Не съм чела всичко по-нататък, но поне началото такова беше. Обаче щом разбрах, че му готвят екранизация, се зарекох, че ще хвърля едно око. Няма как да направиш сериал от 16 епа, в който да няма капка сюжет поне. Колко пък дрехи ще да успееш да изрекламираш без да не доскучее? Сега гледайки този трейлър, имам положителни очаквания за нещо леко за гледане. Харесвам промените, които са нанесли между тууна и сериала. Определено действието изглежда по-раздвижено, хуморът не е лош, взаимодействието е по-голямо. Дано позная и излезе приятно сериалче за гледане :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, voileta написа:

 Няма как да направиш сериал от 16 епа, в който да няма капка сюжет поне. Колко пък дрехи ще да успееш да изрекламираш без да не доскучее?

 

 

Само стой и гледай! Заглавието "Shopping king Louie" да ти говори нещо? Лично аз това нещо ще го пропусна с удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Shopping king Louie" не ми говори нищо. Нещата, които гледам са твърде малко и според настроението ми към момента. Ще загледам за разтуха настоящото заглавие. То е ясно, че сюжетът не е невиждан, но това не значи, че не могат да се справят. Ако разгърнат адекватно същността на заглавието, ще им се получи прекрасно. Защото там тематиката може да бъде и дълбока. Затова имам едно наум, че може да им се получи повече от добре и да си има поуките и сие. Всичко зависи, дали ще решат да минат повече с хумор или ще има и подплатена сериозна част. Каквото и да стане, ще ми бъде интересно да продължа да коментирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм гледала корейска драма, с приятелите ми чакаме с нетърпение. Webtoon-а отдавна го зарязах понеже не ми хареса никак как се развиха нещата в любовната сфера. Нямам идея дори дали е завършен. Ще видим как ще се справят със серила, мисля че ще бъде поне окей. Това, което не харесвам в webtoon-ите е, че в даден момент започват да разтягат локуми, сюжетът се променя напълно и забравяш защо си започнал да четеш. Това ми дава надежда, че като историята е сбита в един 16 епизоден сериал, ще бъде интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни две серийки. След като в първата ми се прищя да завържа ушите на насилниците на фльонга, оттам насетне комедията е неспирна. Обожавам рок-мелодиите, които се носят около главната. Слава Богу, сериалчето почти няма общо с първоизточника си, освен концепцията за 'грозното патенце'. Или по-скоро главната трябва да разбере, че е въпрос на нагласа и самочувствие, а не на някакви си наложени стандарти, които не припознаваш като свои. Май са разменени и главните мъжки персонажи като внимание. Ако задържи така, с удоволствие ще си го изгледам :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите няколко минути на първия епизод ме ужасиха...беше cringe до небесата когато онзи сложи слушалките и започна да хапе устни.

След това обаче нещата започнаха да стават интересни. Добре са подбрали актьорите, Eun-Woo е перфектен за тази роля.

Харесва ми, че са променили леко сюжета.

Чакам с нетърпение новите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. Актьорският състав е невероятен, Cha Eun-Woo и Moon Ga-young са просто идеални за тези роли. Историята е толкова пленяваща. Обичам комедийните моменти и като цяло целия сюжет. Нямам търпение за новите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко е известен уебтууна и не съм започнал да гледам този сериал, но ми изглежда като copy-paste на предния сериал на Eun-Woo. Тоя младеж е супер еднообразен във всяка една роля и все едно от предния такъв сериал е скочил направо в този. Пак Юна мисля също играеше в предния сериал ако не се лъжа. Явно вече се чудят какво да измислят и започват да се повтарят едни и същи неща....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли имаме нова мода - то не бяха пепеляшки и принцеси, то не бяха чеболски истории, то не бяха грозни патенца, то не бяха бунтуващи се студенти....?  Да няма някакви нови синдроми на корейския масов зрител, за които да не знам? Знам, че в ЮК пластичните операции са издигнати в култ, че много държат на грим, дрехи и прическа, на обществен статус, на образоветелен ценз и т.н., но.....чак пък сериал за жена, която се гримира?! И не ми казвайте само, че и тук като в други сериали /сещате се кои/ няма да могат да я разпознаят....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, aria написа:

Пак ли имаме нова мода - то не бяха пепеляшки и принцеси, то не бяха чеболски истории, то не бяха грозни патенца, то не бяха бунтуващи се студенти....?  

И пътуване във времето, и Първи любови, ама нали знаеш – сериал да става...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм...
Извинете, но за какво се разказва в сериала? Какъв е сюжетът?
Нищо не ми става ясно освен, че е по уебтун. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, kandala написа:

Извинете, но за какво се разказва в сериала? Какъв е сюжетът?

 

Добавих резюме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам да гледам с пълна пара директно на корейски. Просто нямам търпение за новите епизоди. Всъщност се оказа, че темата за физическата красота е просто частичка от върха на айсберга. Надолу ще копаят здраво из ледника. Това, което наистина ценя в този сериал са реалните проблеми, които засягат: самоубийството-

Off Topic

пичът се самоуби заради избухнал скандал с така наречен 'спонсор'. Повечето фенове сме чували за идолите и спонсорите, нали? Спонсорите са втората страна на уравнението, но понякога спонсорите и нещата, с които се занимават са доста сенчести. Това поднесено ми от актьорски състав, който дет' се вика работи и се развива в сърцето на тематиката, която засяга сюжетът, ми го прави реалистично и още как. Самата идея, че реален идол и звезди от шоубизнеса са се съгласили да разиграят този сценарии и да го покажат на света, за мен говори много. От мен имат само

едно голямо УАУ и респект. Ще направя база за сравнение с нещо: наскоро гледах интервю със Сули като актриса/уверено твърдя, че тя е можела да играе/. И да ви кажа от интервюиращия я се усещаше толкова много пренебрежение, а самата идея, че двамата мъже от актьорския състав не направиха нищо, за да я защитят и да заявят, че тя е равна с тях, ме отврати до мозъка на костите ми. Идеята, че жените идоли са сексуализирани навсякъде до парче месо и едновременно с това с тях се държат като с животни тотално не ми е ок. Та оттук да зачекна че Ча Ън У играел сходни роли-осезаемо е, че са еднакво центрирани. Според мен ги подбира много добре. И 'My ID is Gangnam beauty', и този бъкат от реализъм, а той не се бои да участва в социално ангажирани проекти показващи грозната истина. Конкретно за този сериал, ролята просто беше предназначена за него. Феновете решиха и си го припознаха. Та Ча Ън У и още 200 такива роли да изиграе, бих го гледала и подкрепяла, защото ме радва да видя социално ангажиран млад човек, който не третира актрисата до себе си като фикус в стаята. Да изброявам ли останалите наболели теми, които сериалът засяга: чувстващият се виновен след

Off Topic

самоубийството; приятелят, който го обвинява; травмите в живота след тормоза в училище; ОКР причинено от стрес заради поредния ненормален баща.

А сме само на 6-ти епизод. Не виждам нищо безсмислено и неинтересно. Всъщност заглавието е много добре подбрано. Едни хора ще видят само до нивото на физическата красота, други много по-надълбоко.

И към хората, които ще решат да ми скочат-за 10-те години откакто съм в този форум, съм проследила мненията на повечето от вас и никога не ми е било за цел да ви дразня. Чета ви с интерес и уважение. Прекалено ме мързи да водя спорове, затова и не коментирам, за да предизвиквам когото и да било. Вие си имате ваше мнение, аз-мое и те така. Не се припознавайте в думите ми, така както се случи в една друга тема. Чета коментарите за този сериал и на английски. Мненията и там, както и тук са в двете крайности. Хората са различни, а светът е шарен и се върти, върти :)

 


Пожелавам на всички съфорумци весело посрещане на Новата година. Благодаря, че в изминалото десетилетие направихте дните ми по-интересни, по-цветни и по-азиатски :thanks:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, voileta написа:

Продължавам да гледам с пълна пара директно на корейски. Просто нямам търпение за новите епизоди. Всъщност се оказа, че темата за физическата красота е просто частичка от върха на айсберга. Надолу ще копаят здраво из ледника. Това, което наистина ценя в този сериал са реалните проблеми, които засягат: самоубийството-

  Скрий съдържанието

пичът се самоуби заради избухнал скандал с така наречен 'спонсор'. Повечето фенове сме чували за идолите и спонсорите, нали? Спонсорите са втората страна на уравнението, но понякога спонсорите и нещата, с които се занимават са доста сенчести. Това поднесено ми от актьорски състав, който дет' се вика работи и се развива в сърцето на тематиката, която засяга сюжетът, ми го прави реалистично и още как. Самата идея, че реален идол и звезди от шоубизнеса са се съгласили да разиграят този сценарии и да го покажат на света, за мен говори много. От мен имат само

едно голямо УАУ и респект. Ще направя база за сравнение с нещо: наскоро гледах интервю със Сули като актриса/уверено твърдя, че тя е можела да играе/. И да ви кажа от интервюиращия я се усещаше толкова много пренебрежение, а самата идея, че двамата мъже от актьорския състав не направиха нищо, за да я защитят и да заявят, че тя е равна с тях, ме отврати до мозъка на костите ми. Идеята, че жените идоли са сексуализирани навсякъде до парче месо и едновременно с това с тях се държат като с животни тотално не ми е ок. Та оттук да зачекна че Ча Ън У играел сходни роли-осезаемо е, че са еднакво центрирани. Според мен ги подбира много добре. И 'My ID is Gangnam beauty', и този бъкат от реализъм, а той не се бои да участва в социално ангажирани проекти показващи грозната истина. Конкретно за този сериал, ролята просто беше предназначена за него. Феновете решиха и си го припознаха. Та Ча Ън У и още 200 такива роли да изиграе, бих го гледала и подкрепяла, защото ме радва да видя социално ангажиран млад човек, който не третира актрисата до себе си като фикус в стаята. Да изброявам ли останалите социално наболели теми, които сериалът засяга: чувстващият се виновен след

  Скрий съдържанието

самоубийството; приятелят, който го обвинява; травмите в живота след тормоза в училище; ОКР причинено от стрес заради поредния ненормален баща.

А сме само на 6-ти епизод. Не виждам нищо безсмислено и неинтересно. Всъщност заглавието е много добре подбрано. Едни хора ще видят само до нивото на физическата красота, други много по-надълбоко.

И към хората, които ще решат да ми скочат-за 10-те години откакто съм в този форум, съм проследила мненията на повечето от вас и никога не ми е било за цел да ви дразня. Чета ви с интерес и уважение. Прекалено ме мързи да водя спорове, затова и не коментирам, за да предизвиквам когото и да било. Вие си имате ваше мнение, аз-мое и те така. Не се припознавайте в думите ми, така както се случи в една друга тема. Чета коментарите за този сериал и на английски. Мненията и там, както и тук са в двете крайности. Хората са различни, а светът е шарен и се върти, върти :)

 


Пожелавам на всички съфорумци весело посрещане на Новата година. Благодаря, че в изминалото десетилетие направихте дните ми по-интересни, по-цветни и по-азиатски :thanks:

 

Всички тези теми са виждани и показвани в достатъчно много филми и сериали. Малък пример.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...